Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Austria Alpy w kwietniu


juice

Rekomendowane odpowiedzi

Austria Alpy w kwietniu

Kwiecień to juz trochę późno, ale .... w zeszłym roku początkiem kwietnia miałem super zimę w Schladming ...

Jak będzie cos wybierał to patrz, żeby było wysoko, nie koniecznie lodowiec ale wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria Alpy w kwietniu

zapłaciłem za wyjazd w kwietniu na Pitztal i myśle że bedzie super. słonko i śnieg. W zeszłym roczku byłem we Włoszech Val Gardena właśnie w drugiej połowie kwietnia i było bardzo bardzo dobrze. Oczywiście tylko na górze. Jedź i szalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria Alpy w kwietniu

Dokladnie, z tego co sie orientuje skipass dotyczy calej doliny Zirelltal, a gdyby nawet tam ze sniegiem zrobilo sie kiepsko to lodowiec jako gwarancja;

ale cos sie zaczynam "przeorientowywac" na przelom marca/kwietnia lub sam poczatek kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria Alpy w kwietniu

Witam,

Polecam niemiecki serwis rezerwacyjny www.interchalet.de. Taki interhome tylko sporo tanszy. Maja sporo ofert wynajmu apargtamentow w Zillertal za rozsadne pieniadze. Korzystałem z nich w zeszlym roku w Ischgl (ktore swoja droga moge goraco polecic), a od najblizszej soboty mam wynajety przez nich apt kolo Soelden. Wszystko odbylo sie bardzo sprawnie, szybko i bez niespodzianek.

Pozdrawiam serdecznie,

Kinsky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria Alpy w kwietniu

Jeszcze jedno. Nie obawaiałbym się apartamentów z netu. Jeżdzę do Austrii praktycznie co roku od kilkunastu lat i standard kwater byl zawsze co najmniej dobry. Tj. przestronnie, czysto i na poziomie. Zawsze biorę w ciemno, bo nie zdarza mi sie jezdzic dwa razy w to samo miejsce...

pzdr

Kinsky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...