Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Uwaga BOMBA na Pilsku!!!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

No nie chce mi się wierzyć, ale są cuda!

Na stronie www.pilsko.pl (to wyciąg nie należący do GAT-u) jest napisane:

DLA WASZEJ WYGODY, KOLEJ LINOWA W KAMIENNEJ CZYNNA ZA DARMO DLA NARCIARZY WYJEŻDŻAJĄCYCH NA TRASY ON PILSKO DO SOLISKA I WYŻEJ. ZAPEWNIAMY TAKŻE ZWIEZIENIE NARCIARZY Z SOLISKA DO KAMIENNEJ. CZYNNE OD 8.00 - 18.00

Biorąc pod uwagę, że dzieje się to w naszym kraju można śmiało powiedzieć: Cuda Panie! Cuda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj :) SUUUPER !! BOMBA !!

Potwierdzam, tak jest :)

Poza tym o warunkach:

powyżej Szczawiny przecudownie, nie licząc rozmiękającego sniegu jest suuuper. O dziwo płasko i zero ludzi. W ogóle nie ma kolejek.

W ciągu dnia tworzą się małe muldy i jest pare przetarć ale niegroźnych.

Oczywiście z samej miziowej śnieg miejscami całkowicie zniknął, ale poza samą patelnią miziowej jest super.

Do góry wjeżdża się jak w sezonie.

W dół trzeba zejść conajmniej od Buczynki do Soliska, chociaż uparci zjadą i pod Solisko (zależy od tego kto i jak się przejmuje stanem ślizgów i krawędzi).

Pierwszy raz od dawna zjechałem z Pilska na Szczawiny bez rozglądania się na boki, uważania na tłumy i kolejki. MIODZIO !!!!

Karnet całodniowy przejeździłem chyba parę razy. z samego kopca na miziową zjechałem koło 15 razy. Po prostu do góry i na dół rura i tak nonstop.

Podsumowując :

Tak dobrze w tym sezonie jeszcze nie było !!!!!!!!

No i można się poopalać w słoneczku. Piekna sprawa i za to kocham narciarstwo :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...