Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

aktywność na forum


aklim

Rekomendowane odpowiedzi

aktywność na forum

No tak ... masz chyba rację. Niestety czasy kiedy forum żyło w lecie minęły. Była tu kiedyś mocna grupa osób, które niezależnie od pory roku zabierały często głos na forum, nie koniecznie w temacie nart :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywność na forum

Witam wszystkich

Skoro zima umarła a wraz z nią w dużej mierze forum, to może faktycznie trochę z innej beczki temacik jakiś? Poniżej krótka lista kategorii :-)

- wakacyjna przygoda, weekendowy wypad w nieznane...

- żona i teściowa...

- piffko z kumplami / wyjazd na ryby / inne towarzyskie...

- humor / opowieści dziwnej treści...

- inne ciekawe (oprócz polityki) ...

Oczywiście tematy narciarskie również mile widziane :-)

(w szczególności linki do ciekawych filmików i publikacji)

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywność na forum

Wpadlem na forum troche z nudow ;) no to juz napisze jakis poscik. Po pierwsze jak dla mnie jest za goraco i nie poszedlem przez to na rower :( ale jutro juz nie odpuszczam bo do sezonu trzeba sie przygotowywac !!! Przy okazji poradzcie na jakich nartach jezdzic polskie goganty coby z nich nie wylatywac jak sa bardzo podkrecone ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiesci dziwnej tresci :D

Był kiedyś na forum taki kolega o ciemnym nicku który był od tego specjalistą ;) serdeczne pozdrowienia dla niego. A co do mojej obecności to jestem tu często ale jakoś nie było o czym pisać. Ostatnio zwiedziłem trochę gór na dolnym śląsku byłem pierwszy raz w życiu w Karpaczu ... i jakoś nie zachwycił mnie latem ;/ no i ten fenomenalny dojazd godzina stania w kolejce bo chłopaki budują drogi i uskuteczniają "polską robotę" mianowicie 1 robi 5 nadzoruje ;) ale w 2112 będziemy gotowi !!

pzdr.

Homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywność na forum

Heli .... to Ty .... No miło Cię .... czytać.

Oj to były czasy jak mi w Szczyrku w tyłek wjechałeś :)

Od razu słowo wyjaśnienia dla nie wtajemniczonych. Heli pięknego dnia na FIS-ie zapoznał swoje narty z moim tyłkiem, ladując kilkanaście metrów niżej. :)

To były czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...