Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szerokie u podstawy stopy; które?


foto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje kupić buciki i mam pyt. które firmy ewentualnie modele są uważane za najszersze. Jeźdźiłem w salomonach Evolution i po jakimś czasie strasznie mnie zaczyna boleć stopa z boków. Mierzyłem Nordici Wave8 chyba takie czerwone i też nie są najszersze aczkolwiek lepsze od salomonów i ładniutkie (800zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokie u podstawy stopy; które?

Nie jestem wielkim znawcą ale z butami to jest niestety tak że można jedynie podpowiadać. A wyboru musisz dokonać sam przez długie, żmudne i krytyczne przymierzanie. Tegoroczne Atomki są podobno zmienione właśnie pod szerszą stopę. Sam ma 9.50 z przed 2 lat i miałem podobny problem i musiałem je troszeczkę przerobić (elektryczna opalarka, rozgrzać tworzywo na tyle by stało się plastyczne i wypchnąć tam gdzie ugniata) mnie się udało i teraz są to najwygodniejsze buty na świecie. Tyle tylko że jak coś spieprzysz to możesz sobie takie buciki od razu wyekspediować do kosza więc raczej polecałbym metodę pierwszą tj, długie i żmudne przymierzanie. Każdy ma inną stopę więc nie da się wskazać konkretnego modelu.

Pozdrawiam

Mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...