Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer World Cup SC


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Widuje na stoku 2 rodzaje tych nart-roznia sie dlugoscia o 1 cm./np165-166 cm i taliowaniem-przod 123 i 115.Wlasciciele tych mniej taliowanych mowia,ze to narty komorkowe,ale ilosc spotkanych tych nart budzi

we mnie watpliwosc,czyzby az tylu ludzi mialo dostep do nart komorkowych...

Czy ktos cos wie blizej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer World Cup SC

Witam,

Co do dostępności to nie jest to specjalny problem. Zamawiasz w autoryzowanym sklepie albo zaznajomionym klubie , becalujesz ok. 300 zeta więcej i masz.

Różnice są łatwe do zaobserwowania.

Narta komórkowa ma boki białe, jakby obcięte typ. sandwich, jest znacznie grubsza pod butem ( zarazem jest sakramencko sztywna ), w związku z ograniczeniami FIS musi mieć cieńszą płytę pełny FLEX która zarazem jest znacznie mniej "komercyjnie" wykończona. W szacie graficznej jest skromniejsza a różnica zauważalna najbardziej to taka, że na komórkowej , z przodu jest napisane WORLDCUP SLALOM a nie WORLDCUP SC. Aha, i jeszcze jedno. Generalnie jest płaska na górze a nie wybrzuszona jak w wersji "półkowej".

Co do rozmiarówki to masz rację. Długość i taliowanie ( FIS: R=14 ) jest inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer World Cup SC

Tak to bywa z komorkami. Ale i one maja swoje grupy sztywnosci. Dwie komorki tej samej firmy tej samej dlugosci moga miec zupelnie inna charakterystyke sztywnosci. A beda zewnetrznie wygladaly tak samo.

Pozdrawiam, Kazik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer World Cup SC

Moim zdaniem to jakaś ściema. Widziałem niedawno komórkę sportową Fishera, inna płyta, troszkę inny malunek i twardsze, ale łopaty, że okopy można kopać czyli 123 z przodu. Uwaga: rozmawiałem z zawodnikiem i potwierdził, że w przypadku nart gigantowych narta jest rzeczywiście węższa, żeby zmniejszyć opory powietrza. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...