Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak wam się podoba...?


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam się podoba...?

A tak jeszcze dodam, ze jezdzilem w ostatnia niedziele na tych dynastsarach - 157 cm tylko a jaka moc i nawet do przycinania szybszego dluzszym lukiem nie sa zle. W ogole super dynamiczne, trzymajace i wystrzeliwujace; jezdzilem po twarej i troche zlodzonej powloce, a ciagnely pieknie. I oczywiscie sakramentalne - nie robie w tej branzy.

I jeszcze jedno - moment wczesniej jezdzilem na atomach 9.12 (lepiej przygotowanych) i przegraly w kretesem (u mnie) - jedynie byly minimalnie bardziej stabilne na duzej szybkosci, ale trzymanie, ktore oferowaly w kazdym rodzaju skretu bylo slabsze.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba...?

Dynastar. Jeśli chodzi o parametry to się nie wypowiadam bo nie próbowałem. Choć sądząc z wielu bardzo pozytywnych opinii jest to bardzo dobra narta. Ale estetyka jest jak dla mnie jakaś taka jakby amerykańska czyli dno totalne.

Pozdrawiam Mac.

Ps. W tym roku Rossiemu coś się faktycznie pogorszyło choć nie dotyczy to wszystkich nart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba...?

Witam!

Poza czerwono-czarnymi Viperami STX, raczej słabiutko.

A już szczególnie pomysł z Golden Spirytem (nie mylić z napojami, które akurat mi się podobają!!)

że już nie wspomnę a Saphirach w kwiatki - to już jest prawdziwa tragedia!!!

Pozdrawiam

Zdzich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba...?

Oj kiepsko.. Zawsze uważałem że Rossi sa jednymi z ładniejszych nart, z miss stoku - poprzednimi 9s aka `pazurki` - na czele. A w tmy roku taka kicha! Jakby Francużanie zaprojektowali je z myślą o rynkach wschodnich. Topowy Viper co prawda jest całkiem całkiem, reszta żmijek i czerwona Cobra też sie broni, ale złote rejsy przyprawiaja mnie o mdłosci. RPM też są paskudne, te `dla pań` jakby zaprojektowane przez gościa zatrudnionego jedynie w celu ukrycia bezrobocia. Mam nadzieję ze Rossignol się zrehabilituje i przywróci przede wszystkim zółte rejsy.

pozdraviam

tymą_9s

ps.Kiedy będzie mozna obejżeć nowe kolekcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...