olo Napisano 29 Listopad 2025 Zgłoszenie Share Napisano 29 Listopad 2025 Witam, Jak w temacie - jedziemy od 13 do 20 grudnia do Nauders - mamy dwa (na upartego 3) wolne miejsca w aucie (po drodze SFL lub Sammaun/Ischgl). Pozdrawiam, Olek 1 Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
olo Napisano 30 Listopad 2025 Autor Zgłoszenie Share Napisano 30 Listopad 2025 Uzupełnienie: Wyjeżdżamy ze Śląska (Rybnik), ale możemy podjechać w dowolne miejsce Katowice/GZM. Trasa zakładałem standardowa - Katowice - Ostrava - Brno - Wiedeń - Salzburg - Innsbruck - Nauders ale jakby ktoś chętny był z Dolnego Śląska - to można w sumie jechać Katowice - Wrocław - Drezno - Ratyzbona - Mochachium - Garmisch Partenkirchen - Ehrwald (Zugspitze) - Imst - Landeck - Nauders Auto - Toyota Corolla TS Kombi Pozdrawiam, Olek Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.