Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

olo

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    103
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana olo w dniu 19 Grudzień 2025

Użytkownicy przyznają olo punkty reputacji!

O olo

  • Urodziny 23.10.1974

Informacje osobiste

  • Imię
    Olek
  • Miejscowość
    Rybnik
  • O mnie
    2012/13 - Beskidek, Zagroń, Złoty Groń, Czantoria, Cieńków
    2013/14 - Złoty Groń, Zagroń, Soszów, Szczyrk Juliany/Golgota, Bila, Destne, Szrenica (tylko Puchatek), Świeradów, Harrachov, Liberec, Paseky, Szpindleruv Mlyn
    2014/15 - Biały Krzyż, Livigno, Złoty Groń, Zagroń, Bila, Cieńków, Stożek, Golgota, Brenna Świniorka, Soszów, Czarna Góra Sienna, Szczyrk COS, Juliany, Velka Raca Oscadnica, Hochfugen/Hochzillertal, Zillertal Arena, Hintertux, Mayrhofen
    2015/16 - Livigno, Zagroń, Bila, Złoty Groń, Brenna Świniorka, Jurgów, Białka Tatrzańska, Stożek, Szczyrk SON, Mały Rachowiec, Mosorny Groń, Zillertal Arena, Hintertux, Hochzillertal
    2016/17 - Stożek

Sprzęt narciarski

  • Narty marka
    K2 AMP Bolt 179
  • Buty marka
    Lowa CM 130
  • Gogle
    Alpina Colambo

Umiejętności

  • Styl jazdy
    slalom gigant
  • Poziom umiejętności
    5
  • Dni na nartach
    8

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

olo's Achievements

Średnio zaawansowany

Średnio zaawansowany (3/6)

362

Reputacja

  1. olo

    Schoeneben/Belpiano

    Jeździłem też w Nauders, ale tylko jeden dzień (w tym roku 1 dzień, wcześniej jeździłem 2 razy po 2 dni). W Soldzie byłem 6 lat temu i pamiętam, że było fajnie, ale żonie mniej siadło. Więcej szczegółów napiszę, jak wrócę do domu.
  2. olo

    Schoeneben/Belpiano

    I rzeźby ze śniegu pod Haideralm
  3. olo

    Schoeneben/Belpiano

    20251219_130528.mp4 20251219_130528.mp4
  4. olo

    Schoeneben/Belpiano

    Przyznaj się - znasz ten ośrodek i specjalnie chcesz zdjęcia z właściwie oślej łączk :-) Jadę w gondoli z St Valentin do Haideralm i zaraz zrobię zdjęcia. Kiedyś nad Haideralm był jeszcze jeden orczyk z fajną trasą, ale teraz go zlikwidowali.
  5. olo

    Schoeneben/Belpiano

    Witam. W Schoeneben/Belpiano tydzień 14 do 19 grudnia to bajka. Filmiki i relację wstawię po powrocie do domu, teraz trochę zdjęć. Jeśli ktoś ma prośbę o zdjęcie/filmik, tego ośrodka z konkretnego miejsca, to proszę o info do 15.00
  6. Uzupełnienie: Wyjeżdżamy ze Śląska (Rybnik), ale możemy podjechać w dowolne miejsce Katowice/GZM. Trasa zakładałem standardowa - Katowice - Ostrava - Brno - Wiedeń - Salzburg - Innsbruck - Nauders ale jakby ktoś chętny był z Dolnego Śląska - to można w sumie jechać Katowice - Wrocław - Drezno - Ratyzbona - Mochachium - Garmisch Partenkirchen - Ehrwald (Zugspitze) - Imst - Landeck - Nauders Auto - Toyota Corolla TS Kombi Pozdrawiam, Olek
  7. Witam, Jak w temacie - jedziemy od 13 do 20 grudnia do Nauders - mamy dwa (na upartego 3) wolne miejsca w aucie (po drodze SFL lub Sammaun/Ischgl). Pozdrawiam, Olek
  8. Sprzedam voucher na karnet na Czantorię w Ustroniu - 100 wyjazdów (dla dowolnej ilości osób). Opis karnetu: https://www.czantoria.net/pec-events/black-friday-na-czantorii-5/ Kupiłem w promocji urodzinowej - sprzedam w cenie zakupu: 560 zł.
  9. https://www.schoeneben.it/ Kilkanaście minut za Nauders, a dla początkujących świetny wg mnie.
  10. Na grupę Pingwina kupowało się raczej w BF vouchery (brałem 3 lata wcześniejsze, w 2023 nie kupowałem, bo wziąłem sezonówkę Czantorii). 4. Zasady sprzedaży oraz działania Voucherów/Biletów. [cut] Niewykorzystany Voucher Klient może zwrócić wyłącznie w terminie do odstąpienia od umowy określonym w § 9 pkt Więc teraz pytanie czy chce się zwrócić niewykorzystany karnet, czy voucher. Karnet powinno się dać zwrócić, voucher nie.
  11. olo

    Polska - nowe inwestycje

    Moją fantazją byłoby połączenie Czantorii, Kiczery (Hotel Stok) i Soszowa. Wtedy mogliby spokojnie konkurować ze Szczyrkiem :-)
  12. https://www.google.com/maps/place/Tiefgarage+Heiligenblut,+Hof+36-55,+9844,+Austria/@47.0388766,12.8445417,16z/data=!4m6!3m5!1s0x47776ba6eaeabab5:0x8847fa7fa9a719c8!8m2!3d47.0388766!4d12.8445417!16s%2Fg%2F11gkr2j4p3 Ten wydaje się z opisu darmowy
  13. Ja i syn bardzo lubimy Stockli Laser CX. Dla nas daje frajdę na trasach (poza stok nie zjeżdżamy) i na niebieskich, i na czerwonych, i na czarnych :-)
  14. olo

    Jasna Chopok

    Cześć. W prognozy powyżej 3 dni nie bardzo wierzę i teraz nie ma wg mnie sensu na nie patrzeć. Bergfex w tym sezonie mnie w ogóle zawiódł z prognozami - rano pokazywał wiatr 30-40, chciałem pojechać na inny ośrodek, jednak zostałem i okazało się że praktycznie w ogóle nie wiało. Dużo lepiej wg mnie prognozuje snow forecast. W każdym razie życzę dobrej pogody i udanego wyjazdu. Jeżeli prognoza się sprawdzi to przy wietrze powyżej 60 km/h wyciągi będą raczej pozamykane.
  15. Witam, Wybieram się jutro z żoną na narty. Pogoda ma być, warunki są dobre raczej wszędzie. Jeszcze nie zdecydowaliśmy, dokąd dokładnie pojedziemy - maksymalna odległość to 4 godziny dojazdu w jedną stronę - czyli wychodzi zasięg od Czarna Góra (Sienna) / Dolni Morava przez Beskid Śląski do Krynica Zdrój/Chopok/Tatrzańska Łomnica Rozważam dowolny ośrodek z więcej niż jednym wyciągiem i co najważniejsze z jak najmniejszym zatłoczeniem. Jeśli ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem to proszę o info w wątku lub na priv.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...