olo
Użytkownik forum-
Liczba zawartości
103 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2
Ostatnia wygrana olo w dniu 19 Grudzień 2025
Użytkownicy przyznają olo punkty reputacji!
O olo
- Urodziny 23.10.1974
Informacje osobiste
-
Imię
Olek
-
Miejscowość
Rybnik
-
O mnie
2012/13 - Beskidek, Zagroń, Złoty Groń, Czantoria, Cieńków
2013/14 - Złoty Groń, Zagroń, Soszów, Szczyrk Juliany/Golgota, Bila, Destne, Szrenica (tylko Puchatek), Świeradów, Harrachov, Liberec, Paseky, Szpindleruv Mlyn
2014/15 - Biały Krzyż, Livigno, Złoty Groń, Zagroń, Bila, Cieńków, Stożek, Golgota, Brenna Świniorka, Soszów, Czarna Góra Sienna, Szczyrk COS, Juliany, Velka Raca Oscadnica, Hochfugen/Hochzillertal, Zillertal Arena, Hintertux, Mayrhofen
2015/16 - Livigno, Zagroń, Bila, Złoty Groń, Brenna Świniorka, Jurgów, Białka Tatrzańska, Stożek, Szczyrk SON, Mały Rachowiec, Mosorny Groń, Zillertal Arena, Hintertux, Hochzillertal
2016/17 - Stożek
Sprzęt narciarski
-
Narty marka
K2 AMP Bolt 179
-
Buty marka
Lowa CM 130
-
Gogle
Alpina Colambo
Umiejętności
-
Styl jazdy
slalom gigant
-
Poziom umiejętności
5
-
Dni na nartach
8
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
olo's Achievements
Średnio zaawansowany (3/6)
362
Reputacja
-
Jeździłem też w Nauders, ale tylko jeden dzień (w tym roku 1 dzień, wcześniej jeździłem 2 razy po 2 dni). W Soldzie byłem 6 lat temu i pamiętam, że było fajnie, ale żonie mniej siadło. Więcej szczegółów napiszę, jak wrócę do domu.
-
Przyznaj się - znasz ten ośrodek i specjalnie chcesz zdjęcia z właściwie oślej łączk :-) Jadę w gondoli z St Valentin do Haideralm i zaraz zrobię zdjęcia. Kiedyś nad Haideralm był jeszcze jeden orczyk z fajną trasą, ale teraz go zlikwidowali.
-
Witam. W Schoeneben/Belpiano tydzień 14 do 19 grudnia to bajka. Filmiki i relację wstawię po powrocie do domu, teraz trochę zdjęć. Jeśli ktoś ma prośbę o zdjęcie/filmik, tego ośrodka z konkretnego miejsca, to proszę o info do 15.00
-
Wolne dwa miejsca w aucie - wyjazd do Nauders - 13-20.12.2025
olo odpowiedział olo → na temat → Wolne miejsce w samochodzie
Uzupełnienie: Wyjeżdżamy ze Śląska (Rybnik), ale możemy podjechać w dowolne miejsce Katowice/GZM. Trasa zakładałem standardowa - Katowice - Ostrava - Brno - Wiedeń - Salzburg - Innsbruck - Nauders ale jakby ktoś chętny był z Dolnego Śląska - to można w sumie jechać Katowice - Wrocław - Drezno - Ratyzbona - Mochachium - Garmisch Partenkirchen - Ehrwald (Zugspitze) - Imst - Landeck - Nauders Auto - Toyota Corolla TS Kombi Pozdrawiam, Olek- 1 odpowiedź
-
- wolne miejsca
- nauders
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, Jak w temacie - jedziemy od 13 do 20 grudnia do Nauders - mamy dwa (na upartego 3) wolne miejsca w aucie (po drodze SFL lub Sammaun/Ischgl). Pozdrawiam, Olek
- 1 odpowiedź
-
- 1
-
-
- wolne miejsca
- nauders
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Sprzedam voucher na karnet na Czantorię w Ustroniu - 100 wyjazdów (dla dowolnej ilości osób). Opis karnetu: https://www.czantoria.net/pec-events/black-friday-na-czantorii-5/ Kupiłem w promocji urodzinowej - sprzedam w cenie zakupu: 560 zł.
-
https://www.schoeneben.it/ Kilkanaście minut za Nauders, a dla początkujących świetny wg mnie.
- 14 odpowiedzi
-
Na grupę Pingwina kupowało się raczej w BF vouchery (brałem 3 lata wcześniejsze, w 2023 nie kupowałem, bo wziąłem sezonówkę Czantorii). 4. Zasady sprzedaży oraz działania Voucherów/Biletów. [cut] Niewykorzystany Voucher Klient może zwrócić wyłącznie w terminie do odstąpienia od umowy określonym w § 9 pkt Więc teraz pytanie czy chce się zwrócić niewykorzystany karnet, czy voucher. Karnet powinno się dać zwrócić, voucher nie.
- 1 649 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- pogoda
- warunki polska
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Moją fantazją byłoby połączenie Czantorii, Kiczery (Hotel Stok) i Soszowa. Wtedy mogliby spokojnie konkurować ze Szczyrkiem :-)
- 7 214 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- nowe inwestycje
- polska
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
https://www.google.com/maps/place/Tiefgarage+Heiligenblut,+Hof+36-55,+9844,+Austria/@47.0388766,12.8445417,16z/data=!4m6!3m5!1s0x47776ba6eaeabab5:0x8847fa7fa9a719c8!8m2!3d47.0388766!4d12.8445417!16s%2Fg%2F11gkr2j4p3 Ten wydaje się z opisu darmowy
-
Narta High Performance - Fischer DTX alternatywa innej marki?
olo odpowiedział akaboczek1 → na temat → Dobór sprzętu
Ja i syn bardzo lubimy Stockli Laser CX. Dla nas daje frajdę na trasach (poza stok nie zjeżdżamy) i na niebieskich, i na czerwonych, i na czarnych :-) -
Cześć. W prognozy powyżej 3 dni nie bardzo wierzę i teraz nie ma wg mnie sensu na nie patrzeć. Bergfex w tym sezonie mnie w ogóle zawiódł z prognozami - rano pokazywał wiatr 30-40, chciałem pojechać na inny ośrodek, jednak zostałem i okazało się że praktycznie w ogóle nie wiało. Dużo lepiej wg mnie prognozuje snow forecast. W każdym razie życzę dobrej pogody i udanego wyjazdu. Jeżeli prognoza się sprawdzi to przy wietrze powyżej 60 km/h wyciągi będą raczej pozamykane.
-
Witam, Wybieram się jutro z żoną na narty. Pogoda ma być, warunki są dobre raczej wszędzie. Jeszcze nie zdecydowaliśmy, dokąd dokładnie pojedziemy - maksymalna odległość to 4 godziny dojazdu w jedną stronę - czyli wychodzi zasięg od Czarna Góra (Sienna) / Dolni Morava przez Beskid Śląski do Krynica Zdrój/Chopok/Tatrzańska Łomnica Rozważam dowolny ośrodek z więcej niż jednym wyciągiem i co najważniejsze z jak najmniejszym zatłoczeniem. Jeśli ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem to proszę o info w wątku lub na priv.
-
- wolne miejsca
- narty
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:







