Narty - skionline.pl
Jump to content

moloo

Members
 • Posts

  497
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

moloo last won the day on January 1 2019

moloo had the most liked content!

About moloo

 • Birthday 04/20/1973

Personal Information

 • Imię
  Rafał
 • Miejscowość
  Bielsko - Biała
 • About me
  mam sezonówkę na Chopok, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec, SMR, COS, BSA, Špindlerův Mlýn, Austrię ... i wcale się tego nie wstydzę ...

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic SL 11, Rossignol Experience 83, Rossignol Pursuit P800, K2 AMP Rictor 82 Xti, ARMADA
 • Buty marka
  Nordica Sportmachine

Skills

 • Styl jazdy
  jak umiem :)
 • Poziom umiejętności
  7
 • Dni na nartach
  ile

Recent Profile Visitors

4,154 profile views

moloo's Achievements

Stary wyjadacz

Stary wyjadacz (4/6)

512

Reputation

 1. Kilka razy nie sprawdziło się z rzeczywistością, zarówno otwarte trasy jak i wyciągi. Przynajmniej jak ja sprawdzałem.
 2. Ale ja nie jestem skazany na TMR. Dodatkowo byłem w tym roku kilka razy w Wiśle, na stokach Pingwina i w Alpach - ale nie na Moltku. Wiem, zaraz napiszecie, że trzeba mieć na to kasę - ale jest coś takiego jak Black Friday czy inne dodatkowe promocje, rezygnacje z wyjazdów - czyli tzw. okazje cenowe.
 3. Ale tu chyba chodzi tylko o czystą kalkulację o nic więcej. Po co te bzdury o okradaniu, złym traktowaniu i takim tam, narciarstwo to nie SPA tylko ciężka harówka Sezonówka za 444 EURO. W kończącym się sezonie byłem 22 dni na nartach - na Gopassa, reszty wyjazdów nie liczę, a jeszcze 3 dni w planach - biorąc pod uwagę średnią cenę karnetu Chopok 50E*9=450E Szczyrk 30E*7=210E Moltaler – nie pamiętam – ale karnet 6 dniowy – teraz 3 dniowy jest za 151E – liczmy, żeby było taniej 200E Daje w sumie 860E Rachunek jest prosty – 416 EUR w kieszeni, a i tak muszę przyznać, że nie był to mój najlepszy sezon jeśli chodzi o ilość wyjazdów na ośrodki TMR. A ceny karnetów w przyszłym roku będą wyższe. P.S. Jeszcze nie doliczyłem kilka razy BSA, ale już mi się nie chce bo i tak kupuje.
 4. No na chwilę obecną nie jedzie ... robota ... Ale mam tak dynamiczny tydzień, że może się uda na niedzielę ... nie wiem, wszystko się pochrzaniło ... Jeszcze dwa weekendy zostały, więc mam nadzieję, że sezonu nie zakończyłem były lata, że tradycyjnie jeździłem w lany poniedziałek P.S. @jack78 sorki jeszcze raz za zamieszanie, wolałem wcześniej dać Ci znać a nie trzymać w niepewności do samego piątku @Plywak już chyba kiedyś jeździliśmy na Chopku, z kilka lat temu ?
 5. Trasy były wyratrakowane wieczorem, ale całą noc padało więc był fajny świeży śnieg (nie puch) na twardym w miarę podkładzie. Oczywiście zamknięte nie zrobione, ale 1 dało się fajnie pośmigać na szerokiej i miękkiej narcie. Jednak kamieni dużo co widać na ślizgach, ale się zrobi. Jeździło się bajecznie - wiadomo zależy co kto lubi. Ludzi trochę dużo, myślałem, że będzie więcej, ale jak na zakończenie sezonu w PL to całkiem niezła jazda.
 6. Wybieram się 9-10 kwietnia 2022 na Chopok - nie wiem czy to będzie zakończenie sezonu czy jeszcze nie. Wyjazd z BB - tak, żeby na spokojnie być przed otwarciem na dole. Mam zarezerwowany nocleg dla 2 osób, dwa oddzielne łóżka - za ok. 145 zł / 2 osoby. Ale jakby ktoś chciał tylko transport a nocleg sam sobie znajdzie to nie ma problemu, w 4 powinniśmy się zmieścić. Paliwo ostatnio wyszło mi koło 180-200 zł. Jak ktoś chętny niech pisze.
 7. Kontynuując temat jutrzejszych zawodów ... Wiecie na której trasie jest gigant ? Chodzi mi dokładnie o numer , żeby wiedzieć gdzie się kierować . Dzięki za info
 8. Cena 50 zł - nie mogę edytować.
 9. Odsprzedam bilet na NEO-NÓWKA 20-lecie na BIS Bielsko - Biała, Hala pod Dębowcem 26.03.2022 godzina 20:00 Cena 70 zł (nominalna 110 zł) Sektor: PŁYTA C Rząd: 10 Miejsce: 1
 10. Dzięki za wyczerpującą informację. Szkoda, że to pierwszy dzień pobytu a jestem tam pierwszy raz więc będę to musiał ogarnąć. No nic są dwa przejazdy, gigant, Maryna może się uda ..
 11. Sprzedam 1 voucher na Wiślański Skipass. Cena 50 zł - dałem za niego 60 zł, ale wyskoczył mi wyjazd w 3 Doliny i już go raczej nie wykorzystam.
 12. Akurat będę w 3 Dolinach w niedzielę. Wiem że jest Gigant, ale nie ma już biletów. Nigdy nie byłem na takiej imprezie, ktoś wie, jak to wygląda, żeby stanąć przy trasie czy gdzieś indziej ? Czy taka miejscówka jest również płatna ? Dzięki za info.
 13. To fajnie czy nie fajnie ???
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...