Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

"żółw"??????


Mysiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy używacie "żółwików" a jeśli tak czy one faktycznie są takie skuteczne jak o nich mówią? No i jeszcze jedno pytanko czy nie jest to przesada jeśli nie jeździ się zawodowo np. na tyczkach. Jeżdże na nartach slalomowych lubie ostre stoki i szybką jazdę, 4 lata temu miałam już potężną glebe i uszkodzony odcinek szyjny kręgosłupa więc zastanawiam się nad takim zakupem co sądzicie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"żółw"??????

Nie wiem jak to jest akurat z kręgosłupem, ale wszelkie stabilizatory mają to do siebie, że załorzone na zdrową nogę to ją osłabiają. Na twoim miejscu poszedłbym do lekarza, który Cię leczył postawił sprawe jasno, że chcesz jeździć na nartach w konkretny sposób i wysłuchałbym tego co powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"żółw"??????

Polecam!

Ja np. nabyłem plecak z żółwiem! To rewelacja: ochrona pleców i plecak w jednym! Oczywiście nie na slalom. Kupuj... kask też.

U nas wciąż jeszcze uważa się, że noszenie żółwia czy kasku to szpan albo wyciąganie pieniędzy od ludzi. Nie przejmuj się, kupujesz dla siebie.

Jednak przed zakupem zwróć uwagę na rozmiar, to bardzo ważne. Żółw nie może być za długi lub za krótki! Sprawdź w instrukcji, z reguły jest napisane jak dobrać rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"żółw"??????

Dzięki wszystkim za odpowiedzi faktycznie chyba się zdecyduje na zakup "żółwia", macie racje zdrowia nie kupi się w sklepie. W kasku jeżdże już 4 sezony, namówiłam nawet brata na zakup kasku. Mam jeszcze pytanie jaki "żółw" jest najlepszy i gdzie można go kupić na terenie Krakowa lub okolic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"żółw"??????

Ja ma zółwia z Rossi i jest wypas kupiłem pod swój wzrost i figure idealnie mi trzyma , a takie głupoty typu ze cos osłabia to powiem ci ze najbardziej to mózg osłabia taka gadka.!!! kup nawet sie niezastanawiaj ,jak jest katapulta to mozna niezle sie pogruchotac. Wybierz tylko dobry sklep gdzie maja kilka rodzajów Deinese itp zeby było w czym powybrzydzać.

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...