Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Slowacja-Ruzomberok?


filok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

mam kilka pytan dotyczacych Ruzomberoka

nie chodzi mi o opis z netu lecz o opinie kogos kto tam byl i jezdzil

jak jest przygotowany stok, czy idzie pojezdzic fun, co oferuja dla dzieci

na zdjeciach wszytko wyglada super a jak jest w rzeczywistosci?

no i sprawa dla mnie najwazniejsza ilosc ludzi w tygodniu i w soboty i niedziele

jak wyglada porownanie mniej wiecej z Oscadnica?

moze ktos podzieli sie wiadomosciami?

pozdrawiam

piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowacja-Ruzomberok?

Dlaczego? hmm sam nie wiem :-) spodobal mi sie ten stok na fotkach i w znalezionych opisach jezdzilem troche w Oscadnicy o Wisle nie wspominam:-),Pilsko dawno mineło,ostanio był Zwardoń z Wielkim Rachowcem i tam jeździlem dwa sezony bo był spokoj i malo ludzi ale tylko jedna nartostrada i do tego od polowy juz nuda ,jakoś się napaliłem na ten Ruzomberok tak jak kiedyś na Oscadnicę ale tam się sparzylem tłumami ludzi zobaczymy jak tu bedzie chyba że znacie cos innego rownie ciekawego oprucz Alp bo na nie mnie raczej nie stac:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowacja-Ruzomberok?

W Oscadnicy juz jezdzilem:-)moze trafilem akurat na mase ludzi ale stalem w kolejce do krzesla okolo 20-25 min

Na Chopoku jeszcze nie bylem ale kto wie moze tam zawitam

a o Donavaly jeszcze musze poczytac

teraz pytanie czy faktycznie na Ruzomberoku jest zle? w porownaniu z Oscadnica i Chopokiem?

tak jak pisalem na fotkach trasa jest super szeroka do jazdy fun wprost wymarzona:-)) no sam nie wiem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowacja-Ruzomberok?

Ja wole Ruzemberok od Oscadnicy, trasa faktycznie szeroka, sa jakies warianty boczne, ale marne. Chopok jako osrodek to najlepsze miejsce miedzy Alpami a Siedlacami. Generalnie wszedzie trzeba uwazac na "szybkich slowakow" osuwajacych sie czesto bez swiadomosci miejsca i czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowacja-Ruzomberok?

Dzieńdobry. Ruzomberok w porównaniu z Wielką Raczą to rzeczywiście oaza spokoju. Jeśli chodzi o trasy to górne krzesło jest bardzo dobre dość długie trudność ok czerwona, zjazd na dół natrostradą dł ok 4 kilometry wąska i nudna.

Można poszaleć ale u góry. Ceny ok 650 koron na cały dzień.

Dużo Rosjan jeśli kogoś to interesuje ( ponoć kupili cały ośrodek).

Osobiście wolę Wysokie Tatry Strbske Pleso, mniej gawiedzi....

Pozdrawiam narciarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowacja-Ruzomberok?

Ja pierdole zioom.

Albo sam sobie dasz spokoj z pisaniem ->TOMEKTUNING, albo ci to sam zalatwie.

Bo to co odpierdalasz tutaj tego nie widzial nawet Otzi - jak wiesz o kogo chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowacja-Ruzomberok?

Wielkie dzieki za wszelakie info:-)!!!

do TOMEKTUNING :-)Klania sie netetykieta nie pisz duzymi literami

a zmiana stylu jazdy hmmm od pewnego czasu juz to zmienilem i wywalilem kijki:-) kupilem wymarzone deski:-) fajnie jest tak podyskutowac ehhh jak jeszcze sniegu nie widac a puki co to w sobote mam Mistrzostwa Polski w modelach latajacych:-) to moj drugi konik

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Piotrek-Racibórz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...