Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wszystko co wiecie na temat kurortu KRONPLATZ


coodaq

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko co wiecie na temat kurortu KRONPLATZ

Wielka kopa z łysym szczytem. Cały szczyt to jeden wielki wyratrakowany teren do fan’u!!!

Trasy wszystkich stopni trudności. Nowoczesne wyciągi (ciągle tam coś nowego stawiają).

Od linii lasu zaczynają się normalne szerokie trasy promieniście rozłożone w różne strony (na prawie wszystkich stokach tej góry).

Wady? Góra jest jedna a miejscowości wkoło kilka. Przy ładnej pogodzie (szczególnie w okresie ferii włoskich) na stoku duuużo ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co wiecie na temat kurortu KRONPLATZ

Dwa lata temu wyskoczyliśmy tam z doliny Fassy na jeden dzień.

W zeszłym roku spędziliśmy tam tydzień. Niestety przed wyjazdem skręciłem nogę w kostce.

Reszta jeździła, ale ja przez pierwsze trzy dni nie byłem w stanie zapiąć buta. Potem jeździłem, ale tak, „co drugi i po pół”. Ciągle mam niedosyt tej góry.

Uwaga techniczna: parkingi pod wyciągami nie są zbyt pojemne, więc o ile nie dotrzecie tam wcześnie, może się okazać, że trzeba spory kawałek pedałować. O ile nie jesteście zakwaterowani gdzieś bardzo daleko polecam skorzystanie ze ski-bus’a. Są świetnie zorganizowane i dostarczają narciarzy pod sam wyciąg.

Pozdrówcie Plan de Corones i miłego szaleństwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co wiecie na temat kurortu KRONPLATZ

Byłem tam miesiąc temu. Ten ośrodek bije na głowę inne. Nawet Cotina niech się chowa. Na jednej górze trasy dla wszystkich narciarzy od poczatkujących i przedszkolaków do wytrawnych zjazdowców. Kolejki to tylko gondolki i super krzesełka /tylko jedno bez ochronnej plastikowej osłony/.

Trasy przygotoane idealnie. Knajpki na różnych poziomach.

Dla mnie to BOMBA>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

wszystko co wiecie na temat kurortu KRONPLATZ

nie odebrałem maila ponieważ byłem na Jaworzynie w Krynicy, a mój syn wyczyścił mi skrzynkę z wiadomości od nieznanych mu adresów ( takie miał zalecenia??? ode mnie) jeżeli coś chcesz to napisz jeszcze raz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...