Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kiedy ruszy Palenica I ???


Mysiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ruszy Palenica I ???

Właśnie codziennie dostaję komunikat z PKL i wciąż to samo "trasa w trakcie nażnieżania" może muszą mieć ponad 2 m śniegu... ale kurdę przez ten okres to już by mieli 3m?

Kto ma pomysł na wytłumaczenie tego zjawiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ruszy Palenica I ???

Byłem tam na przełomie 05/06 i przez 4 dni walili z armatek non stop. Samych dział było z 6 więc chyba nie tak mało;) A mówiąc poważnie to ciekawe. Może chcą wyciągnąć max z trasy rodzinnej? Tam trzeba kasować punty i za krzesło i za orczyk a przy I tylko krzesło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ruszy Palenica I ???

Chyba Macyo ma racje. Ja najczęściej jeżdżę na Palenicy, jest to najbardziej stromy stok najbliżej od Krakowa, i zauważyłam że odkąd działa trasa rodzinna to na Palenicy I im zupełnie nie zależy, zawsze była super przygotowana w "sztruksik" w zeszłym sezonie lód i grudy lodowe były już na porządku dziennym. Jest to chyba spowodowane tym że w stosunku do Szafranówki i rodzinnej to tą trasą jeździ mniejszość. Szkoda wielka bo to bardzo fajny stok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...