Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Stacja narciarska Zarabie w Myślenicach


Mysiorek

Rekomendowane odpowiedzi

był ktoś może w tym tygodniu a na górze chełm? jutro planuje wybrac sie tam na popoludniowa jazde i zastanawiam sie jakie beda warunki.. z postów poniżej widze ze rewelacji nie ma na stoku popoludniu ale moze ktos byl i wie jak tam bylo w ostatnim czasie:) z góry dziekuje za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był ktoś może w tym tygodniu a na górze chełm? jutro planuje wybrac sie tam na popoludniowa jazde i zastanawiam sie jakie beda warunki.. z postów poniżej widze ze rewelacji nie ma na stoku popoludniu ale moze ktos byl i wie jak tam bylo w ostatnim czasie:) z góry dziekuje za info!

Szykuj się na spooooore muldy.

Edytowane przez John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a było tak....

niedziela 14 luty jazda od 9 do 13.

już od samego początku było troszkę ludzi, co w szczególności uwidaczniało się w emocjach na nieodśnieżonym parkingu w cenie 5 pln:p. tym nie mniej do krzesełka nie stałem dłużej niźli 3-5 minut

co do stoku to "dobra" jazda jak na warunki myślenickie była do 11, a później stok został porządnie zmuldzony i zrynnowany.

generalnie dla miłośników jazdy po muldach i wąskim szlaczkiem klasycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. Klasyka myslenicka. Muld tam nie było tylko wtedy kiedy było mało śniegi i to na dodatek sztucznego.

Ja byłem w niedziele na Rusinkim i warunki były bardzo dobre, ludzi na stoku mało. A i na wyścigi kumoterek można było popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do stoku to "dobra" jazda jak na warunki myślenickie była do 11, a później stok został porządnie zmuldzony i zrynnowany.

generalnie dla miłośników jazdy po muldach i wąskim szlaczkiem klasycznym.

Ten stok potrzebuje jakiejś alternatywnej trasy niebieskiej, bo w ten sposób gdy wszyscy zjeżdżają po takiej stromiźnie to normalne, że o 11 są już muldy i rynienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarabie narty

Bywam tam często od 4 sezonów ze względu na;

1. bliskość Krakowa

2. fajny stok

3. ceny- jest tanio ( karnet 9-14 w tygodniu tylko 35 zł a w tamtym sezonie jeździłem nawet za jakieś śmieszne kilkanaście złotych .

Generalnie to super tam było 1-2 lata temu , czasami po prostu zero ludzi, chociaż były na początku problemy ze śniegiem i kamieniami na trasie. Teraz w tygodniu rano już jest sporo narciarzy, ale warunki na początek są extra. Po południu jest już lepiej pod względem frekwencji , ale dużo gorzej wygląda stok (sporej wielkości muldy ), można za to poćwiczyć jazdę w trudnych warunkach . Oczywiście zależy co kto lubi oraz jakie ma umiejętności :) W sobotę rano ( byłem 13.02 ) tłum ludzi. Do wyciągu kolejek niema obecnie , a stok jest w tej chwili maksymalnie naśnieżony ( czynny na całą szerokość )

No i na górze mają niezłe jedzenie w knajpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...