Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

HHmmm nowe forum..


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

Haha Robalku wiem wiem gdzie jest zoo :)) bywam w Trojmiescie czesto szczegolnie na wakacjach, z tym ze nie chciałem byc taki dokładny :D a co do monciaka to nie podejzewam zeby on wiedział co to jest :D on tylko usłyszał ze to pokazowe miejsce jest to odrazu do sklepu: Tani Armani + lakierki i góra dół góra dół machając kluczami do mesia na smyczy ,moze to był trening przed zimą ??

Sławku O.H.P no jednak tam trzeba juz cos umiec myslałem o CKU ( Co kto ukradł? ) profil murarz akrobata gangster to maks co bym mu dał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

come back home!

No nie do konca same wakacje. Pracowałem w Marcopolu w Chwaszczynie. A moja kobitka na Monciaku. Ogólnie to po miesiącu miałem dosyc tego trójmiasta. Plaża lipa straszna w Sopocie petów i syfu mnóstwo. Jak mieliśmy chwile czasu to do Karwi na plaze jezdziłem. Naprawdę pięknie tam było. Ale ludzi wszędzie w ... masakra. przez pierwszy miesiąc mieszkałem w Żukowie koło Przyjąźni(Kartuzy) i do pracy miałem bliziutko no ale później sie przenieslismy i do roboty musiałem dojezdzac kurde 40km ogien. No a najczęsciej to w Witominie bywałem tam miałem ziomka z pracy no i Wrzeszcz tam tez było spoko. Aha normalnie widziałem dom do góry nogami i najdłuższą deską świata na jakims zadupiu nie pamietam gdzie ale gostek ma tartak robi domki na zamówienia i normalnie ma nawet pociag z Syberi , dom Sybiraka itd. Takie wspomnienia. \ (jak chcecie zobaczyc fotki to przesle ten dom jest spoko )

Co do zmywaka to musze Cie rozczarowac SB nie dało rady wszyskie zajęte były. A poniewaz gosc wyuczony jestem i naumiany to pracowałem sobie na pełnym wypasie. HA!

Jezeli chodzi o jakis powrót to chyba szalejecie. Przeciez ja nigdzie nie odfrunowłem i nie mam zamiaru , czasu mam mało bo mój promotor wiecznie jest na zajęciach. Ale jak tak stawiacie sytuation to okej , tak wiec mam nadziej i MARZE aby "mój powrót oznaczał mnóstwo sniegu ehh tego naturalnego oczywiscie. A jak thu thu thu bedzie tak jak w zeszłym roku z zimą to ja wezme duzy gumowy młotek i pier....lne sie nim w łeb :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj Czarny Czarny widziałem ze jestes na forum i tylko czekałem az cos wymodzisz ;) cudo, czyzby Cie ktos pokory nauczył ?? Gdzie to pracowałes, gdzie ?? Nie mogłes tak odrazu od zawsze byc spokojny... A co do powrotu to sam kiedys napisałes ze masz dosc tego forum i Cie juz wiecej tu nie ujzymy :D ( moze jestes skłócony z samym sobą ) jednak wrociłes :) a ty wiesz gdzie jest karwia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...