Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czarne trasy i ......


aklim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

I niestety jest ich nie mało.Może to jakiś wirus?A czy nie zdażyło wam się spotkać w kolejce do wyciagu gościa,który opowiadał jak to zjeżdzał z wieżowca a potem trzeba mu było szybko podrzucić pampersa? i proszę nie postrzegajcie mnie tu jako jakiegoś ''figo fago''( bez obrazy Figo niezamierzona abieżność) iu nie wiadomo co. Nie raz zdarzyło mi sie odwalić wielkiego hop-siupa. Ale do trasy , której nie znam,podchodze z respektem i z rezerwą. A nawet u ''siebie''pierwszy zjazd jest rozpoznawczy,no chyba , że jestem raniutko,so puchy na stoku i piekny sztruksik az kusi to sobie odpuszczam rozpoznanie. i oto w tym wszystkim chodzi. Najpierw''zjezdza'' glowa, potem reszta

Pzdr

hucu

---Nieważne są kilometry,bo miłośc nie zna granic---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowe pytanie. Czy ktoś z bywalców Sztubaja przymierzał się do zjazdu w miejscu zaznaczonym na zdjęciu (między górną stacją dwuosobowych krzesełek, a jedynką). Jeśli tak, to jakie wrażenia? Osobiście stałem tam kilka razy, ale za bardzo mi zmiękły nogi i występowało ryzyko prania portek. Miejsce to jest dość popularne wsród tych, którzy zaczynają tam gdzie kończą ratraki.

Bez nazwy 10 kopia.jpg

57da80df7b63b_Beznazwy10kopia.jpg.810305a8b7bbdc0d62602304fd4cc143.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem wpisu alfredo, chętnie z nim pojeżdżę.

W najbliższym czasie (dwa tygodnie) wyjazd w Alpy jest w moim przypadku nierealny, ale jak u nas popada to w Karkonosze na pewno pojadę.:)

Trzymam za slowo

wybor terminu nalezy tym razem do Ciebie

Moze Swieradow bedzie przy okazji cos nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowe pytanie. Czy ktoś z bywalców Sztubaja przymierzał się do zjazdu w miejscu zaznaczonym na zdjęciu (między górną stacją dwuosobowych krzesełek, a jedynką). Jeśli tak, to jakie wrażenia? Osobiście stałem tam kilka razy, ale za bardzo mi zmiękły nogi i występowało ryzyko prania portek. Miejsce to jest dość popularne wsród tych, którzy zaczynają tam gdzie kończą ratraki.

Miałem przyjemność :) Pierwsze kilka metrów dość trudne - było wąsko jakieś głazy na środku wystawały, poniżej piękna jazda - szeroko i dosyć stromo. Bardzo miło wspominam :)

pozdr

MaćkoS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność :) Pierwsze kilka metrów dość trudne - było wąsko jakieś głazy na środku wystawały, poniżej piękna jazda - szeroko i dosyć stromo. Bardzo miło wspominam :)

pozdr

MaćkoS

Nooo! Bo już myślałem, że nikt z Szanownych Forumowiczów się nie odważył! Pozostaje mi POGRATULOWAĆ Ci mimo wszystko odwagi, bo z góry wygląda to... gorzej niż z dołu:) , a ja mam znowu motywację:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...