Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

strzeżcie się WYOGODY TRAVEL!!!!


waluś

Rekomendowane odpowiedzi

:mad: Napisalam tę samą wiadomość w "chce wam o tym powiedziec" ale napisze raz jeszcze to tutaj,bo TO JEST ZWIAZANE Z NARCIARSTWEM:mad: Otoz chcę ostrzec wszystkich potencjalnych klientów "Wygody Travel" w Krakowie na ul.Grodzkiej 60 .W 2006r. wybrałam się z nimi na narty.Były zapewnienia że bedzie instruktor narciarstwa - specjalnie wybierałam Biuro pod tym kątem bo zależało mi na podszkoleniu,nauce carvingu i zaczęciu wreszcie ambitnej jazdy.Obiecanki cacanki...Na miejscu okazało się że jest owszem - instruktor snowboardu!!! - nota bene fajny chłopak,tylko że na nartach nigdy nie jeździł! Chyba że dla Biura to to samo :D Powiedzcie sami,nie wkurzylibyscie sie???? Ja czułam sie maksymalnie oszukana przez tych quasi organizatorow i TOTALNYCH IGNORANTOW dla których narty i snowboard to to samo (z całym szacunkiem dla "snowa",nie mam nic przeciw niemu,podoba mi się,ale przeciez to calkiem inna bajka!)... Uważajcie na nich,bo to oszuści! Po prostu powinni zapłacic za to "niewykonanie umowy",bo katalog w ktorym oferowali instruk.nart jest czescia umowy! Ja jezdze na nartach wiec jakos tam bylo,ale co powiedzialaby osoba ktora chcialaby sie uczyc od zera? Wtedy taki wyjazd ma z glowy...Pieknie,pieknie,Wygoda Travel - robcie tak dalej,to daleko zajdziecie...Pozdro dla wszystkich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Po prostu powinni zapłacic za to "niewykonanie umowy",bo katalog w ktorym oferowali instruk.nart jest czescia umowy...
W katalogu najczęściej małym druczkiem jest napisana klauzula, że zawartych tam danych nie należy traktować w kategoriach handlowych, a jedynie informacyjnych. A w takiej sytuacji dochodzenie roszczeń raczej jest skazane na porażkę.:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek ma racje a poza ty umowa zawiera 100 tys stron i tego rodzaju instytucje naleza do nie omylnych i jesli cos jest nie tak to sa zawsze ubezpieczeni umowa... w ktorej a to napisza ze instruktor moze byc ale nie koniecznie albo ze hotel moze sie nie zgadzac z obrazkiem w katalogu. :) Dlatego jesli chodzi o narty to uwazam ze najlepsze sa wyjazdy ze szkolami narciarskimi a nie biurami podróży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

wygoda travel odradzam

Wygoda travel jak dla mnie porazka travel. Pierwszy raz wybralem sie z wygoda kilka lat temu. Kadra byla ok wiec staralem sie przymyka c oko na niedociagniecia organizacyjne. Niestety nie bylo wtedy alternatywy dla wyjazdu na narty z malymi dziecmi. Na szczescie teraz juz jest i z tej perspektywy wygoda travel to porazka. Fatalna podroz, spoznienia , zrzucanie odpowidzialnosci na kadre za niedotrzymywanie warunkow umowy itp. Nasza wspolpraca zakonczyla sie w ubieglym roku wezwaniem przedsadowym dla wygody. Biuro nie zrealizowalo umowy z pelna swiadomoscia rujnujac calej rodzinie wypoczynek. Ostrzegam, nie dajcie sie nabrac na foldery i warunki umowy. W sadzie sprawa bylaby oczywista jednak siedziba firmy jest w Krakowie i prawnik wygody ma swiadomosc ze oszukani klienci nie beda jezdzic do krakowa aby odzyskac kilka tysiecy. Jedyne co mozna zrobic to ostrzec innych i nie miec z ta firma wiecej do czynienia. Polecam tramp i tui w podobnych cenach i uczciwym podejsciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygoda travel jak dla mnie porazka travel. Pierwszy raz wybralem sie z wygoda kilka lat temu. Kadra byla ok wiec staralem sie przymyka c oko na niedociagniecia organizacyjne. Niestety nie bylo wtedy alternatywy dla wyjazdu na narty z malymi dziecmi. Na szczescie teraz juz jest i z tej perspektywy wygoda travel to porazka. Fatalna podroz, spoznienia , zrzucanie odpowidzialnosci na kadre za niedotrzymywanie warunkow umowy itp. Nasza wspolpraca zakonczyla sie w ubieglym roku wezwaniem przedsadowym dla wygody. Biuro nie zrealizowalo umowy z pelna swiadomoscia rujnujac calej rodzinie wypoczynek. Ostrzegam, nie dajcie sie nabrac na foldery i warunki umowy. W sadzie sprawa bylaby oczywista jednak siedziba firmy jest w Krakowie i prawnik wygody ma swiadomosc ze oszukani klienci nie beda jezdzic do krakowa aby odzyskac kilka tysiecy. Jedyne co mozna zrobic to ostrzec innych i nie miec z ta firma wiecej do czynienia. Polecam tramp i tui w podobnych cenach i uczciwym podejsciem.

Byłeś z nimi znowu, że tak Cie oswieciło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...