Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szukam nart


kamil4772

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Szukam jakichś nart najlepiej z makro?

myślałem żeby kupić:

"beta 7:18 Carbon+wiązania Device 310"-są za 791zł (Atomic)

na allegro ( http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=253122589 )

albo

Narty c.S.C + wiązania tyrolia (HEAD) za 608zł

opłaca się i beda dobre dla mnie?co sądzicie o nich?

albo możecie polecić coś innego tylko najlepiej żeby było na stanie w makro

szukam czegoś żeby poszaleć

coś o mnie:wzrost180cm;80kg; Dobrze jeżdżę na każdym stoku

jeżdżę na czymś takim: http://www.allegro.pl/item256890621_fischer_vc_300_aircarbon_148cm_wiazania_salomon.html

tylko chyba nie na modelu 300 tylko 200 hehe maja bodajże 149cm długości lol)

dlatego tak sie upieram przy tym makro bo 3-4(listopada) mają być tam wyprzedaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, koledze chyba chodziło o to że 3-4 w domyśle listopada będą (mają być) wyprzedaże w makro :D ogonki od literek poginęły i psikus

No a co do nart z makro, to nie wiem czy akurat tam znajdziesz narty na których można poszaleć? Zależy oczywiście co masz na myśli mówiąc o szaleństwie. Z tego co pamiętam raczej są tam narty typowo rekreacyjne i to z takiej średniej półki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem żeby kupić:

"beta 7:18 Carbon+wiązania Device 310"-są za 791zł (Atomic)

na allegro ( http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=253122589 )

albo

Narty c.S.C + wiązania tyrolia (HEAD) za 608zł

opłaca się i beda dobre dla mnie?co sądzicie o nich?

te narty teraz są tam w promocji co o nich sądzicie dobre?

.. a te Fischerki to miałeś troszkę przykrótkie!

kiedyś były dobre 4lata temu ;) dlatego szukam nowych

Aha to dodam jeszcze takie pytanie jakie narty za ok.600zł kupić? i gdzie allegro; sklep sportowy.itp?

i czy nie lepiej używane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się przypomniało, było to co prawda dość dawno na forum, a ta wyszukiwarka coś nie chodzi ażeby to odszukać, ale też ktoś szukał nart i opisywał styl jazdy jaki uprawia. Strasznie się to mnie spodobało, to jest normalnie przetekst a było to mniej więcej coś takiego:

Jazda na krechę to utraty kontroli nad nartami, a potem carving
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D KARAWANING, to dobreee, uśmiałem się do łez!! aż sobie zapiszę w notesie :P

A swoją drogą "szybki" Kamilu to nikt z nas nie będzie w stanie czegokolwiek Ci doradzić jeżeli w tak nieprecyzyjny sposób będziesz określał swoje potrzeby i oczekiwania w stosunku do nart. Zastanów się najpierw czego dokładnie szukasz, tzn czy to ma być narta do jazdy na krechę, czy też chciałbyś trochę poskręcać? Jeżeli skręcać to jak? (długi, krótki, cięty skręt) Czy lubisz jazdę po dobrze przygotowanych trasach, czy też preferujesz wypady poza trasę, jakieś skoki i takie tam.... Ponadto dobrze by było gdybyś przybliżył na jakim poziomie są Twoje umiejętności oraz to jak często zamierzasz jeździć na tych nartach?

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu,

nie wiem czemu Makro Ci się tak bardzo uczepiło ?!?!?!.

Było już kiedyś na forum (też pisałem) że tam jest nawet spory wybór nart ale zdecydowanie dla zaczynających narciarstwo, choć jest tam też wyższa półka ale na zamówienie i zdecydowanie powyżej 1000,- z okładem (sporym) złotych.

"Fiszerki 4 lata temu wstecz były dobre", hmm znaczy się młodyś i ambitny, jak mniemam.

Za 600,- zeta a nawet i połowę tego, znajdziesz na Allegro używki w całkiem dobrym stanie i to nartki z charakterem,

no przecież 7.18 to sprzęt dla zaczynających przygodę z narciarstwem (niemal ten sam poziom co Twoje "fiszerki") a jak z dalszego opisu wynika że już coś na ten temat wiesz.

Wcześniej było pisane żebyś poszukał np. gigantek drugich od góry. Polecam tę formułę a dodałbym od siebie że nie tylko wśród gigantek ale wśród allround'ów lub cross'ówek też.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze zwięźlej szukam jak najbardziej możliwie uniwersalnych nart do 600zł(na polskie trasy wiadomo nie idealne,dla średnio zaawansowanego narciarza, które dają możliwości rozwoju)

Możecie podać konkretne modele...bo po prostu nie wiem które są warte uwagi?

nie piszcie tylko żebym poszukał bo szukałem już długo;nie znam sie specjalnie i nie chce żeby mi coś wcisneli proszę o wyrozumiałość

P.S czyli o tych zapomnieć?

beta 7:18 Carbon+wiązania Device 310"-są za 791zł (Atomic)

na allegro ( http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=253122589 )

albo

Narty c.S.C + wiązania tyrolia (HEAD) za 608zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kamilu , jeśli chcesz kupić urzywaną dobrą nartę , radzę wziąść ze sobą na giełdę narciarską jakiegoś znawcę (czasem narty są podpicowane tzn serwis zrobiony kilka razy , co za tym idzie cienkie ślizgi , kanty ...) . Trzeba się dobrze przypatrzeć , pomysleć , jesli jestes z okolic Katowic to mogę Tobie poradzić gdzie dobre narty kupić . Kontakt na gg 11362469 . Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szybki" Kamilu ale ja z wielka checia bym Ci pomógł i tak sie zastanawiałem nad tym wszystkim i dzisiaj tu zajzałem wziąłem sobie otworzyłem te aukcje no i piszesz ze szukasz narty za 6 baniaków a ten atom kosztuje 799?? No ale wymysliłem :D wiec z tego co pamietam to Salomon robił taka narte Streetracer w twoim wypadku postawił bym na 6 bądz 8 :) no i mysle ze toby było cos dla ciebie ja sprzedałem takowego za 600 baniek (rok temu) wiec mysle ze wyciagniesz za to co masz ta dobrą narte w bardzo dobrym stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Podsumowując moje dotychczasowe poszukiwania znalazłem takie nartki

Fischer RX9 FTI;RX8 oraz tego Salomona Streetracer 8

czy jest szansa że kupie je do ok.600zł(mam na myśli używki z przed dwóch sezonów)?

co sądzicie o Atomic SX 9?

szukam narty wszechstronnej do jazdy zarówno długim jak i krótkim skrętem na lepiej i gorzej przygotowanych stokach.czy te narty są takie?

oczekuje na dalsze propozycje ;)

1 grudnia jadę do Korbielowa i jeszcze nie mam nart :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu ale to czy znajdziesz te narty za tyle czy nie to zależy raczej od ciebie, chyba że oczekujesz ze ktos CI poszuka gdzies i da linki gotowe... ;) Rx8 i 9 wydaje mi sie ze to moze byc za wysoko dla ciebie jednak, A street jak najbardziej a i z ceną 100 % dasz rade ja takie z wiazaniem s711 rok temu sprzedałem za 600 zł w stanie bdb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu ale to czy znajdziesz te narty za tyle czy nie to zależy raczej od ciebie, chyba że oczekujesz ze ktos CI poszuka gdzies i da linki gotowe... ;)

raczej chodziło mi czy realne jest znalezienie tych nart za 600zł.ale odpowiedź uzyskałem thx

szukam narty wszechstronnej do jazdy zarówno długim jak i krótkim skrętem na lepiej i gorzej przygotowanych stokach?

oczekuje na dalsze propozycje ;)

co sądzicie o Atomic SX 9?

aha.jak będę kupował używki to na co mam zwrócić uwagę w jaki sposób je ocenić?

bo jak zostaną wyciągnięte z serwisu to beda wydawać sie idealne ale wcale takie nie będą jest jakiś turotial w sieci itp.?

znalazłem ocene jednego forumowicza o Streetracer 6 albo o 8

To dobre wszechstronne narty o dobrym propmieniu skrętu. Zasadniczy problem: moje narty gośc kupił z austriackiej wypożyczalni nart (rentalowe wiązania), były tak zdarte, ze po jednym ostrzeniu nie nadają się juz do kolejnego. W twoim wypadku zapewne jest tak samo - kupujesz więc narty na jeden sezon. To chyba nie ma sensu.

mam nadzieje żewiecie o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...