Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

rx8


rzk1965

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jeszcze nie spotkałem sie na tym padole z rzeczami niezniszczalnymi:)...nie licząc sfer mentalnych...a tak poważnie to narta dla dobrze jeżdzących do których się zaliczasz...3 sezony po wiele godzin?...co to znaczy wiele godzin?...mysle że więcej zależy od techniki jazdy,gdzie jeżdzisz(Polska,Alpy) i napewno od konserwacji sprzętu,no ale chyba takich rzeczy Tobie nie trzeba tłumaczyć:)..nie jestes początkującym narciarzem....pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że narta się zużywa! Nie będę pisał o kiepsko przygotowanych stokach u nas, ale już po jednym dniu po sztucznym, zmrożonym śniegu narta nadaje sie do poprawienia krawędzi czyt. ścierania ich, czyli zmniejszania ich grubości!

Po tygodniowym wyjeździ w Alpy gdy mamy dużo sztucznego śniegu narty nadają się do wizyty w serwisie!

I na koniec wracam do pierwszych dni, pierwszych dni narty po zakupie przez użytkownika ... narty powinno oddać sie do serwisu! Mało osób o tym wie i tego przestrzega. Ogólnie mało osób wie, że narty powinno sie serwisować :). Mam znajomy, którzy od zakupu nart, kilka lat temu, nie serwisowali ich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC musisz wprowadzić program KUPUJESZ NARTY- od razu idz do serwisu:)

nie a tak na poważnie to nawet moja dziewczyna jeżdząc na parapecie od 4 lat nie ostrzyłą ani nie smarowała go poczym dorwałem go w domu 4h ciężkiej pracy i słowa..jezu ja nie wiedzialam ze tak latwo sie jeździ:) jednak nawet serwis parapetów coś znaczy;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jeszcze nie spotkałem sie na tym padole z rzeczami niezniszczalnymi:)...nie licząc sfer mentalnych...a tak poważnie to narta dla dobrze jeżdzących do których się zaliczasz...3 sezony po wiele godzin?...co to znaczy wiele godzin?...mysle że więcej zależy od techniki jazdy,gdzie jeżdzisz(Polska,Alpy) i napewno od konserwacji sprzętu,no ale chyba takich rzeczy Tobie nie trzeba tłumaczyć:)..nie jestes początkującym narciarzem....pozdrawiam Paweł

Jezeli codzi o liczbe sezonow to jestem poczatkujacy bo to doiero 4 sezony a godzin to rawie 200 na jeden sezon.Wiem ze to troche naiwne pytanie ale nigdy nic na ten temat nie slyszalem a widze jak moje fishery przestaja mi pomagac a mam ambicje"dobrze "jezdzic na nartach.Serwisowane byly 2-3 razy w sezon to oczywiste ale ich sprezystosc czy sztywnosc poprzeczna...cos jest nie tak z nimi albo ze mna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bardzo "katujesz" to wnętrznosci mogą juz byc po 3 sezonach zupełnie do niczego... drewno czy innego rodzaju materiały ktore stosuje sie do produkcji nart raczej nie sa niezniszczalne i po jakimś okresie sie zuzywaja wiec jesli uzywasz jej bardzo intensywnie jest to mozliwe ze bebechy sie zuzyły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie maiłem na myśli danych liczbowych, tylko opisowe. Jakieś uwagi osób, przez których ręce przewinęło się wiele nart.

Jak ja bardzo "katujesz" to wnętrznosci mogą juz byc po 3 sezonach zupełnie do niczego... :)

Masz jakieś konkretniejsze obserwacje, na których opierasz takie stwierdzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...