Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kalendarz


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję i prośbę do Was. Nasze forum mam ciekawą opcję jaką jest Kalendarz.

Mam propozycję i prośbę zarazem, abyśmy razem starali się wprowadzić daty ciekawych imprez, zawodów, wydarzeń itp. do kalendarza!

Na stronie głównej (na dole) będzie można wtedy zobaczyć jakie wydarzenia czekają nas w najbliższych dniach.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być fajna sprawa, tylko obawiam się czy nie zrobi się "bigos" np:

01.12.07 imieniny u cioci Mieci:D

Trzeba by może mniej więcej określić krytera wpisów. Z uwagi na początek sezonu czy powinny pojawiać się wpisy o rozpoczęciu działalności poszczególnych ośrodków?

A jeśli chodzi o zawody to jest również cała masa zawodów o charakterze regionalnym np. gminne, czy wpisy o takich zawodach powinny się pojawiać?: moim zdaniem nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być fajna sprawa, tylko obawiam się czy nie zrobi się "bigos" np:

Trzeba by może mniej więcej określić krytera wpisów. Z uwagi na początek sezonu czy powinny pojawiać się wpisy o rozpoczęciu działalności poszczególnych ośrodków?

A jeśli chodzi o zawody to jest również cała masa zawodów o charakterze regionalnym np. gminne, czy wpisy o takich zawodach powinny się pojawiać?: moim zdaniem nie!

A moim zdaniem powinny się pojawić wszystkie zawody! I te ogólnopolskie i te "podwórkowe" ... i te dla dzieci też ...

Jestem też za wprowadzaniem np. otwarcia ośrodków, imprez, koncertów itd.

Co do "bigosu" to myślę, że "stara gwardia" nie dopuści do tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie tak, że faktycznie o głupotach typu imieniny u cioci nie ma co się rozpiswać i chyba wszyscy to zrozumieją, natomiast co do zawodów regionalnych to tu pierwszy raz się z Tobą SB nie zgodzę :) Myślę że warto wpisywać takie daty do kalendarza ponieważ:

1. nie wszscy mają czas na to by codziennie wertować dziesiątki stron www w poszukiwaniu jakiejś imprezki regionalnej zw z nartami, poza tym o wielu czasem nawet ciekawych wydarzeniach dowiadujemy się po fakcie...

2. jak ktoś nie chce uczestniczyć w czymś takim to będzie wiedział wcześniej żeby w dane miejsce nie jechać co pozwoli również zaoszczędzić czas i często nerwy (bo akurat nie można pojeździć)

3. takie wydarzenia są często pretekstem chociażby do tego żeby skrzyknąć parę osób z forum i pojechać w dane miejsce "just for fun"

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie wszscy mają czas na to by codziennie wertować dziesiątki stron www w poszukiwaniu jakiejś imprezki regionalnej zw z nartami, poza tym o wielu czasem nawet ciekawych wydarzeniach dowiadujemy się po fakcie...

No wąśnie o to mi chodzło: że wpisując te wszystkie "drobiazgi" też się może zrobić z tego kalendarza terminarz na "kilkadziesiąt stron" czyli nie do ogranięcia i nie czytelny, co spowoduje że nikt tam nie będze zaglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...