Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Okazja na ebay.de !


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

zobaczcie na linka :

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360003682140

Myślę, że taniej nie da się w Polsce :)

A jak się da to mnie wyśmiejecie :)

Oczywiście trzeba dodać koszt wysyłki, ale ja kupiłem u faceta więcej rzeczy.

Czy pewny sprzedawca? Kupiłem u niego longsleeva oraz protektor Komperdela (jeden mam na sprzedaż:). Przesyłka szybka i bardzo dobrze zabezpieczona. Przesyłkę można śledzić przez stronę DPD - moja szła 2 dni - najdłużej z Wrocławia do Sosnowca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka u tego gościa nominalnie 22ojro za jedną rzecz.

Wszystko zależy od paczki.

W razie wątpliwości :

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360003804908

I tak za 70ojro z przesyłką mam dwa całkiem fajne kaski.

I jeszcze pare rzeczy licytuje - paczka będzie spora :)

Po wypłacie pomyślę nad nartami :)

Paru znajomych kupiło u niego nietypowe dla polskich warunków freerajdy, których ma spory wybór.

Miał facet też świetne kije hmmm nazwijmy je walking/skiing - rozkładane Fishera w śmiesznych cenach.

Warto zaglądać na jego stronę.

A oto ciekawostka :

http://cgi.ebay.de/Fischer-207-extremer-Freeride-Ski-Mod-08-NEU-FA49_W0QQitemZ360001748556QQihZ023QQcategoryZ133493QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sprawa nart wygląda mianowicie następująco:

I. NA CO UWAŻAĆ

Ja mam doświadczenia z ebay.de takie :

1) małym druczkiem napisane "używane", "ciut uzywane" itp

2) takim samym (albo jak u "ski-bilek" na czerwono ogromnym) druczkiem "Kupujesz narty bez wiązań".

II. WYSYŁKA

Z wysyłką: jeśli nie napisane w aukcji ile koszt wysyłki - na dole jest coś w rodzaju "Versand" i tam dumna flaga Polska z kwotą. W tym przypadku to 22ojro, ale jest jeden gość, który życzy sobie 48 EURO !!!!

Dodam tylko, że używam zawsze snipa, którego polecam (mimo paru wpadek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ski-Bilek to taki odpowiednik naszego Skirace.pl :D

Nie pracuje dla skirejsu :) Zeby nei bylo.

Solidna firma, a i niekiedy maja narty, ktorych u lokalnych dystrybutorow nie mozna dostac.

Kumpel z Londynu wlasnie kupil w Ski-Bilek RC4 WC SC z tego sezonu sporo taniej niz u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ski-Bilek to taki odpowiednik naszego Skirace.pl :D

Solidna firma, a i niekiedy maja narty, ktorych u lokalnych dystrybutorow nei mozna dostac.

Kumpel z Londynu wlasnie kupil w Ski-Bilek RC4 WC SC z tego sezonu sporo taniej niz u nas.

Wczoraj znajomy brał Pure Heat za 122EUR.

Robert, rzuć okiem na ciekawostkę jaką załączyłem w drugim poście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Was Ponownie,

moi drodzy, zakupiłem pare kasków, kolory różne, różne rozmiary, różne modele.

Gdyby ktoś był zainteresowany kaskiem Carrery w dobrej cenie - proszę o kontakt pod koniec przyszłego tygodnia - może już będą u mnie. Na pewno ceny będą konkurencyjne do np. allegro :)

Podeślesz linka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądałem

te freeride Fischer'a i pomyślałem że oprócz jazdy na puchu równie dobrze mogłyby służyć do jazdy za motorówką po wodzie.Trza byłoby tylko wymienić wiązania na te gumowe wkładki co są na nartach wodnych.

Dzioby niemal idealnie rozcinające wodę, no i ten kil z tyłu.

No narta wielosezonowa i wielozadaniowa po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź gościa o nicku ski-bilek.

Uprzedzam tylko, że na najbliższe dwda dni na wszystkie kaski ustawiłem snipa i zaczynam zauważać wzrost cen. Za 13 ojro już nic nie kupisz.

Ja u ski bilka kupiłem narty (których nie używszy ani razu chcę się pozbyć :-)) i póki co nie zamierzam nic więcej kupować... Będę ci kibicował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakich nartek chcesz się pozbyć ?

Kasków mam już 8 :) +dwa dla mnie :)

rc4 race sc... już na pewno wiem, że chcę się ich pozbyć, na rzecz wc lub którychś wyższych atomiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...