Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

A może nieoficjalne spotkanie?


hucu

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety luty w moim przypadku zdecydowanie odpada,a chetnie bym sie spotkał z wieloma z Was, moze wiec udalo by sie zebrac na wspólne nartowanie w jakims styczniowym terminie pod egida skionline? Tak po prostu bez zawodów troche pojezdzić a wieczorem lekki ''reset'' organizmu. i tak kazdy z nas gdzies sie nate narty wybiera.Chociaz zdaje sobie sprawe, że moze byc cieżko o mobilizacje. Tak czy inaczej czekam na jakies propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie szukałeś Homar, ale tutaj jest według mnie wystarczajaca ilosc informacj. Sponsorzy są więc i nagrode jakas napewno dostaniesz:) .Ja moge dodac cos od siebie. Na teczke materiału już nie wystarczy(hotrok był pierwszy),ale na rekawiczki,pasek badz pokrowiec na okulary wystarczy:D ).

Czyli wstepnie Małe Ciche 12-go?

http://www.snowmania.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie nieoficjalne spotkanie to bardzo dobry pomysł :) Choć pewnie ciężko będzie dogodzić wszystkim z miejscem i terminem to mam taka propozycję: niech każdy kto wybiera się gdzieś na narty podrzuca info na forum, zawsze kilku osobom spasuje i będzie można razem rekreacyjnie pośmigać a wieczorkiem pogadać i może jakiego trunka wspólnie wypić...

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie każdy styczniowy termin pasuje.W czasie urlopu jestem bardzo czasowy.Zresztą i tak zamierzałem gdzieś się wybrać w okolicach czwartku,piątku choć akurat myślałem o hotrokowych okolicach( myślę,że tam łatwiej pojeżdzić niż postać.)Białka jest bardziej medialna więc i ludków więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalne bądzkiedy: poprostu wybierasz się na nary to meldujesz o tym na forum, a nuż ktoś się tam wybiera, albo jak ci ma zamiar wp* spuścić to go zmobilizuje do tego aby się wtedy wybrać:D ..... no i już.

A oficjalne nie ma narazie ustalonej daty jednak nie będzie to wcześniej jak w lutym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz musisz bardzo uważać bo Sławek w kasku jździ a na zdjeciu jest bez, to poznasz go jak zobaczysz zblizajacą się rękawice :D :D przynajmniej znasz jej wyglad to nie bedziesz zaskoczony :D

aaaa i tu się Marcin mylisz działanie z zaskoczenia to moja specjalnośc:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To melduję wszem i wobec że dzisiaj, jutro i może też w piątek od 17-tej będę śmigał w Laskowej, chętnych zapraszam do wspólnego nartowania :)

Z Krakowa planuję wyruszyć ok 16, powrót jakoś 22-22:30, miejsce w aucie jeszcze jest :) i jutro na 100% powtórka.

SB jak byś się wybierał do białeczki to może odwiedź Laskową? Ludzi na pewno mniej będzie i warunki dobre, a i może Hotrok też będzie...?

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Krakowa planuję wyruszyć ok 16, powrót jakoś 22-22:30, miejsce w aucie jeszcze jest :) i jutro na 100% powtórka.

Jak ja Wam Krakusy zazdroszczę!

Ja wczoraj 9h spędziłem za kółkiem bo musiałem na godzinkę wpaść do Krakowa.

A gdzie jeszcze do gór - nawet ich nie widziałem.

No ale już, tuż tuż - w sobotę Karyntia, to nieco nadrobię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) hehe, Hotrok mnie uprzedził. Potwierdzam zatem jego słowa, było extra, zero kolejek, stok dobrze przygotowany i ludzików jak na lekarstwo. Naprawdę sobie pośmigaliśmy, aż uda bolą :D . Polecam wszystkim takie popołudniowe wypady na tygodniu. Jurto na 100% jadę tam jeszcze raz.

Gdyby ktoś był chętny - zapraszam

Pozdrowionka

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...