Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

X-fight 2, Atomic SC 11, Atomic SX 10. Gdzie to przetestować ???


pearl_jamik

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż sprawa wygląda następująco. Jeżdżę już dość długo na nartach (8 lat). Moje umiejętności oceniam na skromne 8 lub 9. Dotychczas jeździłem na półcarvingowych elanach. I chciałbym zmienić sprzęt. Ostatnio wypożyczyłem narty Atomic SL 9 i różnica w jeździe była niebo a ziemia.

Chciałbym kupić narty do funu (lubię niekonwencjonalną jazdę, trochę szpanerską :] I tak oto cholernie chciałbym przetestować narty:

1) Rossignol X-Fight 2 (pan sprzedawca w 1 sklepie przekonywał mnie, że do funu one najlepsze - czy mu wierzyć to inna sprawa...)

2) Atomic ST 11 . Ponoć nartka od SL 9 troszkę 'lżejsza'. Ponoć super, tak słyszałem od innego sprzedawcy w sklepie. Na SL 9 mi się fajnie jeździło, to jest ciężka (w sensie wagi) narta.

3) Atomic SX 10. O niej wiem najmiej, lecz chciałbym ją sprawdzić.

Dlatego szukam gdzie mogę spróbować tych nart. Proszę o wypożyczalnie (ja jestem ze śląska). Jeśli jest tu jakiś przedstawiciel wypożyczalni, gdzie mógłbym je sprawdzić, proszę o danie namiaru. Ciężko będzie, a nie chcę kupować w ciemno. Proszę o pomoc !

literówka, ST 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż sprawa wygląda następująco. Jeżdżę już dość długo na nartach (8 lat). Moje umiejętności oceniam na skromne 8 lub 9.

Oj widać szybko sie uczysz, jak masz takie umiejętności to chyba Ty powinieneś doradzać jakie narty wybrać.

Co do modeli to nie bardzo widzę jazdę fun na nartach SX aczkolwiek da się ...

SC11 nie słyszałem o takiej ale ... może chodzi o SL11

PS

Co to są narty półcarvingowe ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż sprawa wygląda następująco. Jeżdżę już dość długo na nartach (8 lat). Moje umiejętności oceniam na skromne 8 lub 9. Dotychczas jeździłem na półcarvingowych elanach. I chciałbym zmienić sprzęt. Ostatnio wypożyczyłem narty Atomic SL 9 i różnica w jeździe była niebo a ziemia.

Chciałbym kupić narty do funu (lubię niekonwencjonalną jazdę, trochę szpanerską :] I tak oto cholernie chciałbym przetestować narty:

1) Rossignol X-Fight 2 (pan sprzedawca w 1 sklepie przekonywał mnie, że do funu one najlepsze - czy mu wierzyć to inna sprawa...)

2) Atomic ST 11 . Ponoć nartka od SL 9 troszkę 'lżejsza'. Ponoć super, tak słyszałem od innego sprzedawcy w sklepie. Na SL 9 mi się fajnie jeździło, to jest ciężka (w sensie wagi) narta.

3) Atomic SX 10. O niej wiem najmiej, lecz chciałbym ją sprawdzić.

Dlatego szukam gdzie mogę spróbować tych nart. Proszę o wypożyczalnie (ja jestem ze śląska). Jeśli jest tu jakiś przedstawiciel wypożyczalni, gdzie mógłbym je sprawdzić, proszę o danie namiaru. Ciężko będzie, a nie chcę kupować w ciemno. Proszę o pomoc !

literówka, ST 11

No ST 11 napewno jest lzejsza od SL 9 bo to generalnie narta kobieca,choć widziałem na niej bądż na St 12 też facetów.Jezeli jesteś szczupły i wagowo troche poniżej sredniej to może bedzie ok.Mysle,że spokojnie powinienes znależc ja w wypożyczalni w większych osrodkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pan w serwisie zdrzemnie sie na chwile przy maszynie to tuninguje narte do takich np.parametrów:

lewa strona 66-66-66

prawa bz. 118-66-99:D

i tak powstaje narta pólcarvingowa :D

Takie narty po bocznym tuningu ma chyba Homar. W opisie o sobie napisał ze lub skręcać tylko w jedną stronę :D Może też trafił na śpiącego serwisanta :P

Sorry za wcięcie się w temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...