Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

He, he w Solden postawili na lodowcu nową gondole


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalcy Solden, podczas nowej wizyty moga się ździwić. Na Rettenbachu Austriacy postawili dwustopniową gondolę. Pierwsza część będzie jeździć do górnej stacji krzesła, a druga nad orczykiem.

Uroczyte otwarcie w trakcie PŚ czyli 25.10

Na tą wiadomość, z ironią w głosie, mój znajomy zapytał: a w Szczyrku co nowego?

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he w Solden postawili na lodowcu nową gondole

W Szczyrku minister Finansów nie zgodził się na przejęcie wyciągów GATu przez miasto.

Czyli nie pojeździmy sobie w tym roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he w Solden postawili na lodowcu nową gondole

...i tym optymistycznym akcentem zakończą się pewnie wszelkie inwestycje w Polsce ale bądzmy dobrej myśli...:))))

PS.Jacku ,masz może jakieś fajne tapety na kompa (jakiś lodowiec itd) bo już nie mogę patrzeć na swój ekran....:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he w Solden postawili na lodowcu nową gondole

... a tego to już nie wiem.

Ostatni czytaęm w Gazetce Szczyrkowskiej na temat propozycji Rychtera dla GAT-u. Wynika z niej, że jak GAT się nie zgodzi to `oni` dokupili jeszcze terenów i zablokują, o ile dobrze pamiętam, ponad 70 % tras, bo wyciągi moga działać :)

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he w Solden postawili na lodowcu nową gondole

Ten ludzik qrna to ja !!!

Zdjęcie zrobione ok 22.30 na Alochu w Dolomitach.

Jak weżmiesz do ręki ostatni Magazyn NarciarSKI, to tam będziesz miał ;)

Serio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

He, he w Solden postawili na lodowcu nową gondole

na Stubaiu tez bedzie nowa gondola i tez rownolegle do krzeselek (widocznie nastal taki trynd). Z innych nowosci to w Fiss wymienili te stare czerwone gondolki co ida na szczyt, w Kuhtai postawili nowe krzeselko, Gerlos zostalo polaczone z HochKrimml nowa gondolka (teraz mozna sie wozic od Zell am Ziller do Krimml - samochodem sie jedzie 40 minut!), wymienili po trzy wyciagi w Obertauern i Finkenberg/Mayrhofen. Jest tez duzo nowosci w Arlbergu, ale to nie moja kieszen. Z polskich inwestycji to pan Mietek z Bialki kupil sobie nowy dziurkacz do biletow, a w Korbielowie bedzie nowy szlaban na platnym parkingu.

pozdr

marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...