Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Poległ w boju!!


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

Racemanowi ściągli gips i myślał że będzie biegał skakał i jeździł na nartach a tu dupa......czeka go długaaaaaaaa rechabilitacja barku i kolana w tym sezonie juz ma kretki

Pozdro Barti:D

Z barkiem miałem shita :)

Ale najważniejsze: ćwiczyłem parę (2-3) godzin codziennie.

Przez pierwszy miesiąc ketonal po ćwiczeniach ale potem już górki i szybko widać poprawę. Grunt to samozaparcie. Rurka od odkurzacza w dłonie i jazda.

Z kolanem (dzięki bogu) nie wiem jak to jest.

POWODZENIA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byly 190 bo takie sa w promocji :)http://www.sklep.4energy.pl/product3094/atomic_narty_gs_11__red_cha_4_5__i_wiazania_race_1018/ jak widac nie ten stok i nie te narty. Jezdze tam bardzo czesto i jeszcze nie widzialem go przygotowanego pod GS`a, a i tak bylo wiele szczescia bo przy takim wiazaniu to najczesciej ukreca kolana

szybkiego powrotu do zdrowia.....oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie problem w tym ze to nie sklepówka tylko "komóra" (i to nawet widać na fotce)..bo ja mialem w rękach i na nogach..... akurat atomica łatwo rozpoznać po małej srebrnej "nalepeczce" na nosie płyty - "atomic race center" czy jakos tak.... każda para tam przygotownaych nart ma opisane kąty krawędzi na jakie zostały wyprowadzone.. kolega który się na tym cudzie połamał będzie to mógł potwierdzić ... właśnie pojawiło się na rynku trochę tych GS'ów i można się tanio zaopatrzyć w nartę na której nie ma gdzie w Polsce jeździć.. ale jeżeli ktoś wybiera się w kochane alpy to to dobra inwestycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Race wlasnie o to chodzilo ..i dokladnie jest w tych które podeslalem w linku.... Znajomi zeby "dostosowac" je do polskich warunkow wyminiali te wiazania 1018 na race`y 614 pod Vista i juz mozna bylo wyskoczyc na normalne...polskie stoki i sie nie zabic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dina , zawsze jeżdzę szybko (jakies 33 lata już) i nigdy nic mi się nie stało ,tak na marginesie to nie są moje pierwsze narty serwisowe gigantowe (mam także Heady , Volkle ...193cm!) A ze przydzwoniłem nieszcześliwie to juz tak bywa.

4 lata temu złamałem nogę na sankach! (od wielu lat na niepozorną górke siadłem i kuku stało się ) Więc jak swiet swiatem wypadki i urazy były są i będą .

Pozdr

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie neguje twojej techniki i umiejetnosci... ale musisz przyznac ze na takich nartach (ktore ida zreszta jak zyletka) prawdopodobienstwo zrobienia sobie krzywdy jest znacznie wieksze....ale :) to stwierdzenie wyprowadzilem z tezy nr 1:) ....W polsce nie ma dobrze przygotowanych stokow a jezeli sa to tylko wyjatek potwierdzjacy regule :) that`s all... Oczywiscie zycze powrotu do zdrowia, wielu udanych wyjazdow i dotarcia tych GS`ow ;)

PS w garazu stoja jeszce dynastary omeflo 210 : ciezko wystane w sklepie gorniczym LOL..to byly czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D co za roznica :D ...jak w Polsce :) 90% polacy, a slowacy ida juz po "bandzie" na sylwestra wszystkie scianki polane woda zeby ludzie tego nie wytargali ....lepiej bylo lyzwy pozyczyc ... widac bylo ze ida na kase za wszelka cene.. czasami w tygodniu golgota w szczyrku jest lepiej przygotowana ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...