Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raport śniegowy 07/08


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

bo ten śnieg co to go SB nie widzi to spadł w Grecji

a te niektóre "malakijas" nie mają ogrzewania w domach:(

współczuję:eek:

w tej chwili lecą białe płatki i plac przydomowy robi się biały

ale jak tylko przestanie sypać to ta biel zniknie

myślę jednak,że w górach to troszkę może przybywać

jak spadnie z pół metra to na Skrzyczne jadę;)

P.S.

nie pytajcie co to malakijas bo to coś brzydkiego w Grecji i nie powiem głośno:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio i tam w BB Figo ma fes pola i do niego ciepie, a tutaj do wrocka to chyba łupież jakiś tylko :o no ale śniegu tu nie ugoscisz chyba bo na termometrze +5 a pogodynka w regionalnej pada ze we wrocławiu od polowy tygodnia.........12 stopni, tosz to kur** w kapielowkach zaczne chodzić i sie kremem 30stka smarować zeby sie nie spiec:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Byłem dzisiaj na Julianach w Szczyrku i bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie warunki - lekko zmrożony po nocy świeży śnieg i słoneczko - cudnie- tak do 13 tej;) później już niestety coraz gorzej.

zgadzam się...ja wróciłem z Wisły w niedzielę...i właściwie jezdziłem do Szczyrku na Juliany...przez tamten cały tydzień było na tą wiosne tej zimy bardzo przyzwoicie...szczególnie trasa nr.10 i 11 Golgota choć ok 13-stej staszne muldy...sporo parapetów:(....bardzo fajnie jezdziło sie na Czechach w Bukovcu...może nie powalała długościa trasa czerwona,ale przygotowana super,oswietlona,parking free....karnet 2 godzinny 23 pln...bez kolejek na orczyku...no i rewelacyjny gorący pies w barku za.....2 pln!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasprowy na weekendOdpowiadając na pytanie rikirik o pogodę w weekend na Kasprowym, tak mówią maszyny, jak na zdjęciu.Ja od siebie dodam, że zbliża się wiatr i opady deszczu, które już się zaczęły. Temperatura jest obecnie na plusie. Wszystkie te informacje dotyczą Zakopanego.Na Kasprowym może być zupełnie inaczej - może padać śnieg i temp. poniżej 0.Jutro rano zobaczymy.Ja w każdym razie umówiłem się na jutro na tenis :)

2008Feb21_12_row37_col17_pl.jpg

2008Feb21_12_row37_col17_pl.jpg.dd7ec88271abb74675942350f1250845.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzyczne

po dzisiejszym dniu na Skrzycznem mogę napisać,że tam jest na

razie koniec

śnieg znika w zastraszającym tempie,po prostu ginie w oczach

ratraki nie mają już na co wyjechać

może jeszcze ze dwa dni Fisówką do Dolin ,ale krajami,boczkami bo środkiem przetarcia

wrzuciłem do galerii 5 zdjęć takich zachęcających,wrzucę jeszcze 5 z najgorszymi miejscami będziecie więc mieli jakiś obraz najbardziej prawdziwy

temp +4 na dole a na szczycie nie wiele mniej rano powyżej 1000mnpm było w minusie ale w miarę upływu czasu ocieplało się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyczne

po dzisiejszym dniu na Skrzycznem mogę napisać,że tam jest na

razie koniec

śnieg znika w zastraszającym tempie,po prostu ginie w oczach

ratraki nie mają już na co wyjechać

może jeszcze ze dwa dni Fisówką do Dolin ,ale krajami,boczkami bo środkiem przetarcia

wrzuciłem do galerii 5 zdjęć takich zachęcających,wrzucę jeszcze 5 z najgorszymi miejscami będziecie więc mieli jakiś obraz najbardziej prawdziwy

temp +4 na dole a na szczycie nie wiele mniej rano powyżej 1000mnpm było w minusie ale w miarę upływu czasu ocieplało się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane

Pogoda "pod psem" , temperatura +5, wiatr, lekki deszcz.

Kasprowy - nic nie chodzi, wiatr 22 m/s

Godz. 11 - zmiana, jak to w Tatrach nastąpiła dość szybko.

Temperatura obniżyła się - teraz +2, przejaśnienia ze słońcem, także całkiem dobre warunki na narty, wiatr jeszcze dmucha czasami, ale słabnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem ,że pogoda w górach potrafi zmieniać się radykalnie

ale żeby aż tak:eek:

wczoraj byłem w Szczyrku śnieg znikał,zresztą widać to na fotkach w galerii

a dzisiaj

w tym momencie na TVN -nie "panienka z okienka" w bezpośrednim przekazie ze Szczyrku stojąca w strugach deszczu mówi,że warunki śniegowe w całym Szczyrku są dobre

i zachęca żeby śmiało brać deski i jeszcze jechać do Szczyrku by pośmigać na nartach:p;)

o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie na TVN -nie "panienka z okienka" w bezpośrednim przekazie ze Szczyrku stojąca w strugach deszczu mówi,że warunki śniegowe w całym Szczyrku są dobre

i zachęca żeby śmiało brać deski i jeszcze jechać do Szczyrku by pośmigać na nartach:p;)

o co tu chodzi?

Normalna propaganda:mad:

Nie wszyscy czytaja nasze forum i pewnie sie dadza nabrac i rzeczywiscie pojada sobie pojezdzic na nartach w Szczyrku w "dobrych warunkach":eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...