Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raport śniegowy 07/08


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robalek
To daje wam x razy wiecej szans na lokalne lepsze nartowanie niz biednym rodakom na zachodzie :(

Tia, a tu w Gdańsku dzisiaj było + 11 stopni a mieszkamy niby na dalekiej północy:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sie wlasnie sklada stety / niestety ze kolejny rok macie na wschodzie temperature srednio nizsza o jakies 4-5 stopni. To daje wam x razy wiecej szans na lokalne lepsze nartowanie niz biednym rodakom na zachodzie :(

Chcialem w tym sezonie wystartowac na tyczkach i wszystkie lokalne zawody odwolane jak na razie.

Ale oczywiscie szczesc Wam ....... i na zdrowie :)

No rzeczywiscie masz racje. Taka brutalna rzeczywistosc;)

No to przeprowadzka na wschod i szanse na nartowanie sie wyrownuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, a tu w Gdańsku dzisiaj było + 11 stopni a mieszkamy niby na dalekiej północy:cool:

Dzieki Robalek za pocieszenie - zapomnialem o jeszcze bardziej pechowych rodakach niz jak :)

U mnie caly dzien jeden blekit niebia ze sloncem i okolo 13.30 + 3-4 st.

Takze w bardziej gorzystych gorkach i na stokach pewnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem w tym sezonie wystartowac na tyczkach i wszystkie lokalne zawody odwolane jak na razie.

Ale oczywiscie szczesc Wam ....... i na zdrowie :)

Ja jestem z południa własciwie południowego wschodu a z 11 zawodów jakie miałem w planie wystartowałem w 2 ;) a reszta ? ni bedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ravascletto&Zoncolan

Chociaż nie wierzyłem w śnieg we Włoszech i już nawet myślałem o wypadzie do Wenecji to jest bardzo OK. Może nie tak jak było w Beaver Creek ale w dzień świeci słońce w nocy śnieżą i mrozi. Trasy przygotowane perfekcyjnie. Ludzi bardzo mało (więc nie przyjeżdżajcie) i tak ma być do końca tygodnia. Ośrodek od 1700 w górę do 2000 a spańsko na 900.

Wyjazd zorganizowany doskonale brakuje tylko WiFi w pokojach ale za to jest super żarcie.

Kładę się spać bo jestem padnięty.

Speedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunki pogodosniegowe

sobota lampa ,niedziela lampa ,poniedzialek lampa ,dzisiaj lampa warunki super lekki mroz,sroda chyba bez zmian pozdrawiam wszystkich i zycze tego miłego bólu kolan i tego zmęczenia,które zapewnia fajny sen a od rana kolejne zjazdy i powrót do domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic
Chociaż nie wierzyłem w śnieg we Włoszech i już nawet myślałem o wypadzie do Wenecji to jest bardzo OK. Może nie tak jak było w Beaver Creek ale w dzień świeci słońce w nocy śnieżą i mrozi. Trasy przygotowane perfekcyjnie. Ludzi bardzo mało (więc nie przyjeżdżajcie) i tak ma być do końca tygodnia. Ośrodek od 1700 w górę do 2000 a spańsko na 900.

Wyjazd zorganizowany doskonale brakuje tylko WiFi w pokojach ale za to jest super żarcie.

Kładę się spać bo jestem padnięty.

Speedy

Speedy, to ty?

normal_ravascletto_narty_snowboard_%281%29.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoncolan

Speedy, to ty?

normal_ravascletto_narty_snowboard_%281%29.JPG

A no ja na przerwie, niestety jutro koniec i do Polski. Twardo jak cholera i bardzo szybko, ale za to do hotelu jest traska ok 4 km. Nogi wchodzą w tułów. Narty firmy F sprawdzają się dobrze a spodnie firmy D spaliły sie na tyczkach. Jest kilka fajnych fotek na slalomie.

Speedy

Ps. Zdjęcie chyba od mojego nadwornego fotografa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ta firma od spodni i na De o której myśle to na tyczki to nie najlepszy pomysł :D choć moja kurtka również D. ma może 3 4 slady od tyczek a przejachała ich z 1,5 tysia ? Spodni z tej firmy nie mam wiec nie wieem ale mam Nordblanca Iguany i Spydera(:D:D) i wszystko popalone wiec jak narazie nie ma nic co by dało rade! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu pogody i śniegu. Wyszedłem przed chwilą na dwór a tu ku memu zdziwieniu sypie grat a później zaczęło prószyć śniegiem.:eek: Oczywiście od razu to się topi ale pomyślałem że skoro u mnie sypie to u was możliwe że też coś zima się przebija ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...