Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kremy narciarskie


szparaa

Rekomendowane odpowiedzi

Były wątki na temat nart, kasków, butów, bieliźnie itp.. Ale nie było o kremach ochronnych dla narciarzy. Wiadomo ze wybierajac sie w słoneczne alpy łatwo się "spalic". I stąd pytanie jakich kremów używacie, czy w ogole używacie, czy może nie jest to dla Was istotne jaki krem??

Jest dość duzy wybór różnych kremów na rynku i każdy jest podobno doskonały:)

Ostatnio w interze miła pani polecała i reklamowała kremy Piz Buin. Miał ktoś z tymi kremami styczność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam kremów Vichy - niestety drogie, ale naprawdę skuteczne. A zdarzało mi się jeździć w kwietniu na lodowcu z gołą łysą glacą (posmarowaną tym właśnie kremem). Cienka warstwa wystarcza na cały dzień.

A na mocny mróz stary poczciwy Dermosan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, tylko żeby kupić o tej porze roku krem z mocnym filtrem na lodowiec to trzeba się mocno postarać, przynajmniej w Warszawie. Intersport nie ma, z resztą jest tam taki burdel, że szkoda slów, Rosmanny nie mają, w hipermarketach nie ma. Nie rozumiem tego. Przecież oprócz amatorów narciarzy mnóstwo osób jeździ na last minute do egiptu czy gdzie bądź, więc podzial na sezon i nie sezon powinien objawiać się wiekszą ilością i wyborem kremów W SEZONIE, a nie ich brakiem poza sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Tiaaa, tylko żeby kupić o tej porze roku krem z mocnym filtrem na lodowiec to trzeba się mocno postarać, przynajmniej w Warszawie. Intersport nie ma, z resztą jest tam taki burdel, że szkoda slów, Rosmanny nie mają, w hipermarketach nie ma. Nie rozumiem tego. Przecież oprócz amatorów narciarzy mnóstwo osób jeździ na last minute do egiptu czy gdzie bądź, więc podzial na sezon i nie sezon powinien objawiać się wiekszą ilością i wyborem kremów W SEZONIE, a nie ich brakiem poza sezonem.

W Super Pharm do wyboru do koloru ostatnio widziałem tam nawet "trzydzieche"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjazdem do Austrii szukałem w interze tych kremów Piz Buina ale były tylko z filterm 50, to nie kupiłem bo filtr za duży, w interze te kremy kosztowały 69,90 czy coś:) no i jestm w austri w sklepie i patrze a tam są te kremy z filtrami do wyboru do koloru no i cena też zupełnie inna 6,90

Euro w markecie a w sklepie typowym z kosmetykami to kosztował 5 Euro z czyms, więc kupiłem jeszcze jeden i mam teraz dwa:D przebice cenowe straszne! 3 razy drożej w Polsce:eek:

Polecam te kremy! Są bardzo przyjemne, skuteczne i łatwo się rozsmarowują na twarzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...