Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Najszybsze Polki - reportaż o Katarzynie Karasińskiej: o godz. 11.30 w Polsacie Sport


Rekomendowane odpowiedzi

Bończa dzieki wielkie napewno oglądne jak to nie bedzie podczas transmisji PŚ ale tego by sobie chyba nie zrobili ;) a swoją drogą czytam twoje posty od pewnego czasu i jestem pod wrażeniem twojej wiedzy ogólnej i znajomosci i wynajdywania ciekawostek takiej jak ta ;) big +

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy dla Bończy

Poniżej w dwóch postach były podziękowania dal Bończy. Super, ale ...

przy profilu po lewej stronie jest malutka waga, którą można wykorzystać do budowania reputacji osób, którym chce się podziękować. Polecam częstsze korzystanie z WAGI

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo; niestety ten reportaż będzie w sobotę, kiedy ja będę na Harendzie oglądał "live" mam nadzieję dobre zawody-postaram się coś nagrać dla tych, co nie będą mogli być i wrzucić na Youtube.

To sie chyba spotkamy, bo mam zamiar dojechać na Harendę!

Nawiasem mówiąc nieźle trzeba sie naszukać, aby dowiedzieć się, że w najbliższą sobotę i niedzielę w Zakopanem odbywa się najważniejsza impreza narciarska w naszym kraju! Oczywiście na stronie PZN-u nie ma nic!

Program zawodów jest tu: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=37904#post37904

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej w dwóch postach były podziękowania dal Bończy. Super, ale ...

przy profilu po lewej stronie jest malutka waga, którą można wykorzystać do budowania reputacji osób, którym chce się podziękować. Polecam częstsze korzystanie z WAGI

Admin

Ja uzywam jej dość często jednak sporo osob wiecej dostało niż ja otrzymałem ale liczy sie sam przykład ;)

Ja o imprezce dowiedziałem sie od bończy a na początku myslałem że seniorzy to chodzi o babcie i dziadków :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bończa dzieki wielkie napewno oglądne jak to nie bedzie podczas transmisji PŚ ale tego by sobie chyba nie zrobili ;) a swoją drogą czytam twoje posty od pewnego czasu i jestem pod wrażeniem twojej wiedzy ogólnej i znajomosci i wynajdywania ciekawostek takiej jak ta ;) big +

To prawda, Boncza jak cos pisze to juz pisze - konkret info - szacuneczek.

Ale chlopaki mam problem - moze jestem inny, moze koslawy ale za cholere tej wagi nie moge dostzrec :mad: jakies dodatkowe wskazowki dla "ulomnego" sa mozliwe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ten reportaż w Polsacie - nareszcie można kojarzyć Kasię Karasińską z konkretną twarzą ładnej dziewczyny.

Wspomnienia o Pani Grocholskiej, o której pisaliśmy już na forum, czy o Małgorzacie Tlałce, Wojtku Gajewskim bardzo dobre.

Coś się zmienia w postrzeganiu narciarstwa w polskich mediach - dzisiaj na Kasprowym też była TVP. Wojtek Gajewski mówił mi dzisiaj, że jest to jeden z cyklu reportaży, jakie będą przygotowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy reportaż bardzo OK. Przypomnienie klubu Kasi Aeskulap i wspaniałej Pani prezes Raźniewskiej oraz trenera Wądołowskiego, pokazują, że są kluby w Polsce, gdzie praca idzie dobrze.

Tomaszewski przeprowadza swobodne rozmowy po włosku i angielsku z topem trenerów i zawodników - brawo!

Brakowało w Polsce takich reportaży. Brawo Polsat Sport!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...