Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
eqiupe

Zawody Pilne

Recommended Posts

naprawdę jesteś na głodzie:)

nawet pytania nie potrafisz sprecyzować

chcesz oglądać czy startować:confused:

jeśli oglądać to w TV czy w realu,napisz a być może Ci ktoś pomoże

No pewnie że są w Whistler: super gigant mężczyźni i zjazd kobiety transmisja na pewno w ORF1 program znajdziesz na ich stronie:D

No chcę startować bo na strasznym głodzie jestem. Miałem jechać na Mistrzostwa firm budowlanych ale zamkneli listę startową :(

Pozdrawiam

Szymek

jutro w przemyślu sa jak byś sie zapakował to może zdążysz :D ja sie wybieram, a nastepnie w sobote na magurze małastowskiej jest co roczny (no prawie co roczny bo rok temu zime odwołano) puchar magury ;) naprawde mocna ekipa sie zbiera ;) - zawody otwarte wystartować mogą zawodnicy z licencjami Fisu jak i amatorzy, wiec wygrac bedzie ciężko :)

A coś w beskidach??

hahaha toś mnie ubawił :D a co to tatry są :D

To żeby Ci dać wiecej info skoro taki jesteś zgłodniały i nie możesz nic znaleść to z andrychowa jedziesz -> Wadowice -> Rabka -> Limanowa -> NS -> Gorlice wsumie 172 km a z Gorlic jeszcze kawałek ok 10 - 15 km na Magure ;)

A coś w beskidach??

Uwaga ; terminy zawodów: Eliminacje Amatorskich Mistrzostw Polski 22.02 -piątek (zgłoszenia mailem do 21,02 do godz 17,00 stozek@wisla.pl lub w dniu zawodów do godz 10,00 ale ci zawodnicy zostaną dopisani na koniec grupy, start godz 10,30 ,wpisowe 30 zł) , Puchar Lwa -slalom 2,03, Puchar Stożka 8-9,03. za stroną osrodka narciarskiego stożek wisła, ale to trzeba długo szukać :D łatwiej się na innych zdać i jeszcze marudzic :mad:

Panowie były zawody naszego FORUM i kto był na palcach dwóch rąk policzyć

trzeba było przyjechać na harende było super i potwierdzi to kilka forumowiczów :D

ps. a wy szukacie czegoś......(może bojicie sie konfrontacji na żywo) innego nie wiem może mi sie to wydaje :D

to jest tylko zabawa i impra!!!!!!

pozdro Barti:D

jadę w niedzielę na mistrzostrzostwa polski firm budowlanych :) fokro organizuje ale jak wiecie coś o zawodach w sobotę w pobliżu Andrychowa to jade :)

Pozdrawiam

Szymek

hahaha to ja myślałem że jak żes na takim głodzie to wystartujesz w pt a skonczysz w niedziele :D a tutaj jedne zawody - kiszka :P

RACECARVERR to ze liczebnosc byla mala to sprawa oczywista ale nie kazdy ma taka prace ze moze sobie na zawolanie wolne robic tym bardziej jak sie jest kierowca w malej firmie. W białce juz bede 7.03.-9.03.bo zaklepalem juz i noclegi i urlop wiec do zobaczenie w Bialce

Wojtus za ta sobote wolnego zapierdzilałem w poniedziałek i wtorek do 1godz prawie w nocy ale warto było:D

postram sie tam byc też ale wiecie jak to jest różnie ,jak sie coś planuje to zwsze cie cos podupi ale zobaczymy:D

pozdro Barti:D

to fajnie jak mozesz to nadrobic w jakis inny dzien ja pracuje od wtorku do soboty i towar musze dostarczyc na czas nie mam niestety mozliwosci nadrobienia tego innym razem :(