Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyskakujące reklamy - pop up na forum.


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do JC. Czy reklamie, która jest obecnie wyświetlana na stronach forum w postaci górnego baneru, musi towarzyszyć jeszcze dodatkowy pop up. Jest to trochę denerwujące - chcesz coś przeczytać, a tu zasłania tekst reklama. Dodam, że chętnie zwracam uwagę na serwowane przez skionline.pl reklamy, ponieważ zazwyczaj są to rzeczy, czy produkty związane z narciarstwem. Ale te pop up-y dla mnie to już za dużo.

Pytanie-sugestia; a jakie Wasze zdanie na ten temat. Oczywiście, wiem, jakie znaczenie dla działalności portalu mają reklamy i ich odbiór, ale być może usunięcie pop up nie zmieni tutaj wiele?

Dodam, że standardową blokadę okienek mam włączoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś jest namolnie reklamowane to u mnie wywołuje odwrotny skutek po prostu tego nie kupuję a jeśli już muszę to kupuję raczej zamiennik innej firmy.

Generalnie reklama ta którą spotykam w internecie jest zazwyczaj szybko zamykana i nie wgłębiam się w jej treść, a ta w telewizji to dobry moment aby przeglądnąć co jest na innych programach, wyjść zrobić herbatkę albo załatwić potrzebę;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś jest namolnie reklamowane to u mnie wywołuje odwrotny skutek po prostu tego nie kupuję a jeśli już muszę to kupuję raczej zamiennik innej firmy.

Generalnie reklama ta którą spotykam w internecie jest zazwyczaj szybko zamykana i nie wgłębiam się w jej treść, a ta w telewizji to dobry moment aby przeglądnąć co jest na innych programach, wyjść zrobić herbatkę albo załatwić potrzebę;).

Niedawno wymieniałem samochód ciężarowy na nowy i na poprzednim miałem reklamę i w sumie przez 7 lat jak to auto jeździło po całej Polsce(ok 600 000 km) nie odczułem ani razu korzyści z tej reklamy i na nowym już nie ma reklamy i nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie reklamy to nic fajnego :P Niestety takie portale jak ten mają z tego dość duże zyski o ile nie największe :( . Osobiście nigdy nie czytam wyskakujących okien bo uważam to za chamstwo blokownie mi możliwości szybkiego wejście w dany link itd. Przeważnie gdy wyskoczymy mi takie okno mojemu podirytowaniu towarzyszy jakiś wulgar :P

Jestem jak najbardziej za usunięciem reklamy pop-up i uważam że jeśli JC zwiększysz ofertę ciuszków i akcesoriów skionline.pl my chętnie je zakupimy i w ten sposób na pewno będziemy lepiej reklamować portal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za usunięciem reklamy pop-up i uważam że jeśli JC zwiększysz ofertę ciuszków i akcesoriów skionline.pl my chętnie je zakupimy i w ten sposób na pewno będziemy lepiej reklamować portal ;)

Oj chyba nie zabardzo orientujesz się ile np. kosztuje dzierżawa serwera co się gabarytowo mieści w szafie na ubrania - to są pieniądze nie liczone w złotówkach..... a to nie koniec kosztów:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambro ależ masz sposoby!! :D A najbardziej wko**** mnie ten wyskakujacy napis Ski france ile razy chciałem dać nowe posty to sie otwierało :[ ale teraz akurat tutaj na skionline jest luz ;) ale na niektórych witrynach te popupy sa tak idiotyczne ze trzeba sie zdrowo nagłowic gdzie kliknac zeby zniknęlo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, homar ma racje ze na Skionline jest to w miare do wytrzymania.

Choc i tak zdarzylo mi sie kilka razy siarczyscie zaklac po wyskoczeniu pop-up':mad: a

Na innych witrynach to juz czsami przegiecie paly i goraczkowe szukanie 'X" zeby to dziadostwo wylaczyc.

Oczywiscie najfajniej by bylo jakby pop-up'ow w ogole nie bylo, przynajmniej na forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy ...

Kilka słów wyjaśnienia. Serwis jest serwisem komercyjnym, czyli zarabiającym m.in. na reklamach.

Żeby przeżyć od pierwszego do pierwszego muszę:

1. serwować reklamy

2. wprowadzić opłaty za korzystanie z serwisu

3. zrezygnować z powyższych i ... zamknąć serwis

Mam pytanie do JC. Czy reklamie, która jest obecnie wyświetlana na stronach forum w postaci górnego baneru, musi towarzyszyć jeszcze dodatkowy pop up.
Reklamy dostarcza agencja i nie bardzo mam wpływ na to jakie formy reklamowe zostaną sprzedane

Jestem jak najbardziej za usunięciem reklamy pop-up i uważam że jeśli JC zwiększysz ofertę ciuszków i akcesoriów skionline.pl my chętnie je zakupimy i w ten sposób na pewno będziemy lepiej reklamować portal
Tak ... a świstak będzie zawijał sreberka. Nie zdajesz sobie sprawy ile kosztuje utrzymanie samego serwera, nawet przy tak skromnym serwisie jak skionline.pl. A gdzie inne wydatki?

Tu mała podpowiedź: http://home.pl/dedykowane

:P ale chciałem jakoś podstępnie namówić Jacka do wprowadzenia nowych ciuchów do oferty
Ale chętnie bym to zrobił, tylko ciuchy jak ciuchy jednemu będą się podobać drugiemu nie, temu spasują, a na innego będą za duże ...

Mam możliwości zamówienia odzieży najwyższej jakości, nie byle jakich reklamówek za 200 zł. Można sobie nawet kolory wybrać! Ale ilu z Was kupi taką kurtkę za 2000 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi pomożecie? Czy zapłacilibyście 1,22 zł za miesiąc dostępu do skionline.pl pozbawionego reklam?

Niewiele? Prawda?

Pytanie jednak jest takie: czy wszyscy którzy dzisiaj wchodzą na serwis będą skłonni zapłacić tyle?

Przykład: wchodzisz na skionline.pl 1 października płacisz 7,32 zł i masz dostęp do serwisu przez cały sezon aż do końca marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi pomożecie? Czy zapłacilibyście 1,22 zł za miesiąc dostępu do skionline.pl pozbawionego reklam?

Niewiele? Prawda?

Pytanie jednak jest takie: czy wszyscy którzy dzisiaj wchodzą na serwis będą skłonni zapłacić tyle?

Przykład: wchodzisz na skionline.pl 1 października płacisz 7,32 zł i masz dostęp do serwisu przez cały sezon aż do końca marca.

Jak dla mnie no problem ja płace co miesiąc na jakies głupie informatory około 4 zł wiec cos można sobie podarować ;) a no i wydaje mi sie ze wiekszość (z tych którzy by sie na to pisali) wybrali by opcje nr 2 czyli 7,32 i z głowy na pare miechów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno najbardziej zagorzali fani portalu by płacili ale Ci co wpadają tu na chwile już gorzej i popularność by spadła :(.

Chyba jednak wszyscy jesteśmy zdania, że nie jest tak źle z tymi reklamami na skionline.pl i niech zostanie tak jak jest bo jest super ;)

Co do ciuchów to taki jakiś fajny czarny soft shell by styknął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, wiesz ze jest grupa osob ktora te 7 zlotych zaplaci.

Co z tego jak pozostalych 6000 zarejestrowanych uzytkownikow nie zaplaci i tu juz dupa blada.

W ogole dyskusja jest bez sensu. Dla Ciebie to 'chlebus' dla uzytkownikow lenistwo i wygodnictwo. Reklamy sa w necie i beda. Koniec kropka.

Nie narzekajcie bo na Skionline i tak nie jest zle z reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę nakłamałem że reklama na moim samochodzie nie przynosi skutku:

Kiedyś umówiłem się z Figo na kawę w Bielsku w centrum handlowym SFERA i zajechałem tam moim oreklamowanym ponadgabarytowym samochodem na to przyleciał ochroniarz.... że to parking dla samochodów osobowych, więc zaleciłem mu wyprowadzenie z parkingu wszystkich samochodów z kratką:D, na to dojechał Figo oczywiście swoim ponadgabarytowym oreklamowanym pojazdem:D i poszliśmy na kawę, w dżwiach ochrona prubował nas zatrzymać że jeśli nie usuniemy aut na tylny parking to nie wejdziemy......:eek:.....weszliśmy..... my piliśmy kawę a ochroniarze wyglądali jak mrowisko co kij do niego ktoś wraził:D: z samochodów ściągneli sobie numery telefonów i dzwonili do naszych domów: że kierowcy takich a takich samochodów nie stosują się do poleceń ochrony, a że aroganccy, a że auta odcholują......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć staram się nie udzielać w takich tematach to teraz muszę. Takie bzdury wypisują przeważnie osoby pracujące na etatach, które nie mają pojęcia o prowadzeniu działalności gospodarczej. Nie dociera do nich, że mineły juz czasy w których pewne rzeczy robiło się dla ideii. Portal, sklep, knajpa, firma transportowa itp to jest biznes, który robi się wyłącznie dla pozyskania jak największej ilości PLN. Panie Jacku tak trzymać i oby reklam, artykułów sponsorowanych było jak najwięcej. Niech portal się rozrasta, a ilość wejść na stronę była coraz większa. Pozdro

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my piliśmy kawę a ochroniarze wyglądali jak mrowisko co kij do niego ktoś wraził:D: z samochodów ściągneli sobie numery telefonów i dzwonili do naszych domów: że kierowcy takich a takich samochodów nie stosują się do poleceń ochrony, a że aroganccy, a że auta odcholują......

Żeby ci ochroniarze byli tacy skrupulatni przy miejscach dla inwalidów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie bym nie stanoł na miejscu dla inwalidy, a w Bielsku pod SFERĄ nie staniesz na takim miejscu dla inwalidy bo są zajęte po prostu, a stoją na nich takie auta: Volvo XC90, Lexus RX 350H, Mercedes S...... same inwalidów......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...