Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Następny pirat!!!!!


Gość pax53

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pax53

jak na ironie losu ktos powiedział że wypadek który spowodował Maciej Zientarski to wina ZDM:mad: ...to dowód na to jaka mentalność prezentują nasi piraci drogowi....200km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie do 60!...i jeszcze bez zapietych pasów:eek: ....a tacy experci wraz z tatą seniorem...współczuje wypadku bo każdego może spotkać to na drodzę,ale potepiam prędkość i miejsce...przekładając to na stoki narciarskie to mamy odpowiedz do wątku sprzed dwóch dni....5 ton gipsu:confused: ...to ile ton gipsu trzeba do zalania tych piratów?....tysiące ton:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Nie żal mi go.

Tak to jest - dostają fury do pojeżdżenia, a potem zapierd.. 200 km/h.

I na dodatek bez zapiętych pasów.

Całe szczęście, że nie zrobili krzywdy innym kierowcom.

A ironia jest tutaj - przecież oni cały czas reklamują testy zderzeniowe i reklamę PZU :D

Masakra !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest z Gazeta.pl

Auto rozpadło się na dwie części. Jedna z nich doszczętne spłonęła. Ciała dziennikarzy zostały wyrzucone z samochodu. Dziennikarz "Super Expressu" Jarosław Zabiega zginął na miejscu. Maciej Zientarski - walczy o życie w szpitalu. Jak informuje radio RMF FM przechodzi już kolejną operację. Wciąż nie można jednak mówić o tym, że niebezpieczeństwo dla jego życia zostanie nią zażegnane.

Rozpędzone ferrari uderzyło w wiadukt

Do tragicznego wypadku doszło tuż przed godz. 22.00 na ul. Puławskiej w Warszawie. Kierowca ferrari pędził ul. Puławską w kierunku Piaseczna. Według wstępnych ustaleń za skrzyżowaniem z Wałbrzyską, jadąc grubo ponad 100 km/godz., samochód podskoczył na muldzie i z ogromną prędkością uderzył w filar wiaduktu biegnącego z Ursynowa. Obaj kierowcy mieli niezapięte pasy.

A to z onet.pl

Jak powiedział Karol Jakubowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji do tragedii doszło ok. godz. 22. - Samochód jadący ul. Puławską uderzył w jeden ze słupów podtrzymujących wiadukt prowadzący na Ursynów. Auto zaczęło się palić - powiedział. - Pasażer samochodu spłonął. Kierowcy udało się wydostać z palącego się ferrari. W stanie ciężkim przewieziono go do szpitala - dodał Jakubowski.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku. - Ustalamy okoliczności tej tragedii - powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji Marcin Szyndler. Jak dodał, być może przyczyną była nadmierna prędkość, o czym świadczyłyby zabezpieczone na miejscu ślady i stan rozbitego auta.

...to jak to było? Wypadli obaj, czy jeden został i społonął a drugi się wyczołgał?:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "mulda" o której mowią to masakra. Mialem "przyjemność" przejechac po niej. Jest w poprzek drogi i wcale nie za niska. Tak jakby ktoś nagle na dwupasmówce postawił "spiącego policjanta".

Z tego co pamiętam, to miejsce to pochlonęłó parę ludzkich żyć a remontu nikt nie robi ... IMHO wina kierowcy, ale zarządca drogi też nie ma czystego sumienia. Tyle lat i nic nie zrobić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich i podobnych wypadków w których giną ludzie jest codziennie pewnie kilka albo kilkanaście tyle że nie każdy z piratów jest znanym dziennikarzem i nie każdy z nich pędzi ferrarii i nie o każdym jest później głośno w mediach ...

smutne, żal każdego i nikomu nie życzę ...

ale czy to kogoś czegoś nauczy - wątpie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Nauczkę daje tylko wypadek w którym sami jesteśmy poszkodowani i z niego wychodzimy. Sam doświadczyłem czegoś takiego i wiele to zmieniło w moim życiu.

...zgodzę się w 100%!!!...ja też miałem wypadek,nie zmojej winy...gostek wjechał mi w tył auta Passatem i trochę mi zamknął klapę...bo nie mogłem nic z bagażnika wyjąć...podłoga była zrolowana jak wieczko od puszki sardynek.... mój synek miał 9 miesięcy i wpadł miedzy siedzenia...wypadł zapięty z wkładu od wózka!...taka była siła uderzenia...i co się stało..poprostu obudził sie z płaczem że przerywaja mu sen...a gostek miał szczęście że ta nieszczęsna podłoga była zgnieciona bo chciałem za lewarek od kół łapać....eeeetam nie warto na idiotę...w sumie nic sie nie stało...ale mimo 10 lat uraz zostaje i na tym skręcie nieustanny look w lusterko,czy jakiś rajdowiec z bożej łaski nie chce wyprzedać skręcającego w lewo:mad: ...choć mi ani małemu,ani żonie nic sie nie stało mimo bółu ogólnego przez 2 tygodnie tu i tam...to jadąc sam czy z kimś zawsze mi sie włącza ten "film".......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lukaszwarzecha.salon24.pl/63428,index.html

poczytajcie wsumie sama prawda :(, ja zawsze lubiałem i ceniłem Zientarskiego a teraz taki "wybryk" strasznie szkoda mi tego pasażera... ;/

Artykuł super wreszcie ktoś głośno nie bał się prawdy powiedzieć.

Homar a za co ty cenisz tego Zientarskiego? Powiem ci, jak byłem nastolatkiem w podstawówce to bardzo programy Zientarskiego lubiłem. Bo to są programy, których wiedza motoryzacyjna i techniczna jest na takim właśnie poziomie.

W miarę zdobywania wiedzy w tej dziedzinie (technikum samochodowe, studia inżynierskie o profilu samochodowym) oraz praktyki - taka praca, moja ocena co do wiedzy i merytoryczności w programach tych pseudo motoryzacyjnych dziennikarzy spadła do zera! Wielu jeszcze jest takich "Zientarskich", którzy robią programy o samochodach dla przedszkolaków. A najlepszy chyba jest ten szczaw z "Zakupu kontrolowanego". No fachowiec pierwsza klasa.:D

Z motoryzacji to tylko prasa "Auto technika motoryzacyjna" daje to co w autach najlepsze.

Jakoś zeszło na bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1701446,11,item.html i już się zaczyna, nie wiadomo kto i jak szybko, zaraz sie okaże że winnych nie było:mad:

Co się zaczyna? Są świadkowie, że widzieli za kółkiem Zientarskiego? Może to właśnie dziennikarz SE prowadził auto. Ile jechali? 200km/h?

Świadkowie twierdzą, że 200km/h. Na oko? Śmiech na sali.

To trzeba wyjaśnić. Od tego jest policja i ludzie zajmujący się takimi sprawami.

Tak, na 100% przekroczyli prędkość, jednak ZDM jest współodpowiedzialny temu i wielu innym zdarzeniom w tym miejscu. Szlag mnie trafia, że na wylotówce z miasta, drodze dwupasmowej, jest uskok, na którym jazda z prędkością 80 - 90 km/h to loteryjka, zaś 90 -110km/h to śmierć w oczach.

Co po tragicznych zajściach zrobił ZDM? Obiecał remoncik tego fragmentu. Ten uskok miał zniknąć w kilka miesięcy. Sprawa trochę przycichła i ZDM postawił znak. Ręce opadają. :mad:

Wszyscy prawią morały, że jest ograniczenie. Z ręką na sercu napiszcie ile razy na ograniczeniu do 50 km/h jechaliście np. 100 -110km/h? :confused:

Co jeśli taki drogowy babol trafi się wam np. nieznającym tego kawałka drogi? Nie usprawiedliwia to oczywiście kierowcy, że przekroczył prędkość, ale nie usprawiedliwia też, a nawet tym bardziej, zarządcy drogi, który nic nie robi od lat z ewidentnym drogowym koszmarem na odcinku kilku metrów. :mad:

Nie zmienię zdania. ZDM jest współodpowiedzialny tej i wcześniejszym tragediom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Sorry, ale się nie zgodzę.

Na pewno nie raz jechali (jechał) tą drogą i wiedział, że coś takiego tam jest.

Podzielam zdanie tego, kto napisał, że gdyby tam jechał "zwykły" człowiek, nie zostawiłoby się na nim suchej nitki.

Jeśli coś takiego na drodze było, to ZDM dobrze zrobił, stawiając tablicę z ograniczeniem prędkości oraz ze znakiem Uwaga Nierówności Terenu.

ZDM byłby współodpowiedzialny, jeżeli taki garb byłby na drodze, a nie byłoby znaku żadnego.

A, że ktoś jest idiotą (inaczej tego nazwać nie można), to już jego sprawa.

I głupie jest pieprzenie, że Zientarski był dobrym kierowca, jeździł szybko i miał tylko jeden wypadek na motorze i to nie z jego winy.

Bullshit - wystarczy ten jeden raz - a wtedy jest już za późno.

Życzę mu powrotu do zdrowia, ale potem przed sąd i nie ma zmiłuj.

To moja opinia tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś takiego na drodze było, to ZDM dobrze zrobił, stawiając tablicę z ograniczeniem prędkości oraz ze znakiem Uwaga Nierówności Terenu.

ZDM byłby współodpowiedzialny, jeżeli taki garb byłby na drodze, a nie byłoby znaku żadnego.

A, że ktoś jest idiotą (inaczej tego nazwać nie można), to już jego sprawa.

Tu pozwolę sobie na polemikę. ;) Zwracam tylko uwagę, że tam naprawdę nie trzeba jechać 200km/h żeby dochodziło do kolejnych wypadków. Wystarczy chwila nieuwagi, słabiej trzymana kierownica, dekoncentracja właśnie na tym kawałeczku drogi i koniec. Tam nie powinni stawiać znaku, ale zlikwidować ten "Rów Mariański".

I głupie jest pieprzenie, że Zientarski był dobrym kierowca, jeździł szybko i miał tylko jeden wypadek na motorze i to nie z jego winy.

Bullshit - wystarczy ten jeden raz - a wtedy jest już za późno.

Życzę mu powrotu do zdrowia, ale potem przed sąd i nie ma zmiłuj.

Tu się zgodzę. To, że ktoś jest dobrym kierowcą, dobrym człowiekiem, fajną osobowością nie powinno mieć wpływu na karę za pewne występki.

Tak samo to że jest dobrym kierowcą nie zmienia faktu, że jeden wyskok niweczy wszystkie umiejętności i pozostawia piętno na całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ;)

Pozdrawiam

zgadzam się!!!...i skończmy z tymi "świętymi krowami":mad: ...mamy ich w rządzie,parlamencie aż wylewa sie to szambo po nogawkach....sorry ale dla mnie to rozwydrzony synalek znanego tatusia...jest ich sporo w mediach,polityce i tzw.show-biznesie:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się!!!...i skończmy z tymi "świętymi krowami":mad: ...mamy ich w rządzie,parlamencie aż wylewa sie to szambo po nogawkach....sorry ale dla mnie to rozwydrzony synalek znanego tatusia...jest ich sporo w mediach,polityce i tzw.show-biznesie:eek:

I wśród anonimowego szarego społeczeństwa również. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i skończmy z tymi "świętymi krowami"

tak jak już wcześniej pisałem - są równi i równiejsi - mam tylko nadzieje że lobby TV nie zrobi z niego jeszcze bohatera albo nie będzie starać sie oczyścić go jak już wczoraj próbowano.

Szkoda mi go i życze mu szybkiego powrotu do zdrowia a co do kary to podobnie są równi i ..... ale myśle że życie ze świadomością że sie zabiło kogoś na dodatek osobę z którą sie pracowało znało i było w jakimś stopniu związaną ... to będzie jego "dożywociem" bez zawieszenia i nie ma znaczenia jaki będzie wyrok sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
tak jak już wcześniej pisałem - są równi i równiejsi - mam tylko nadzieje że lobby TV nie zrobi z niego jeszcze bohatera albo nie będzie starać sie oczyścić go jak już wczoraj próbowano.

Szkoda mi go i życze mu szybkiego powrotu do zdrowia a co do kary to podobnie są równi i ..... ale myśle że życie ze świadomością że sie zabiło kogoś na dodatek osobę z którą sie pracowało znało i było w jakimś stopniu związaną ... to będzie jego "dożywociem" bez zawieszenia i to jaki będzie wyrok sądu.

Irku...nic dodać nic ująć...lepiej bym tego nie podsumował:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...