Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Amatorskie Narciarstwo Polskie - jeżdżę bo lubię!


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi po głowie taki pomysł, aby wzorem tenisowych amatorów stworzyć pod egidą np. forum skionline.pl organizację zrzeszającą entuzjastów narciarstwa, którzy chcieliby się zrzeszyć i uczestniczyć np. w cyklu zawodów, szkoleniach narciarskich, konferencjach producentów sprzętu itp., jako zarejestrowana organizacja czy spółka.

Byłaby jakaś roczna opłata członkowska, z której organizowało by się zawody i prowadziło rankingi wiekowe w rodzaju ligi narciarskiej. Członkowie otrzymywali by:

# imienną licencję ANP

# Możliwość sklasyfikowania na liście rankingowej "anp"

# Ubezpieczenie NWW

# Naklejka na samochód wskazująca na przynależność do programu

# Newsletter

# Własny profil na stronie programu

Do współpracy można by było zaprosić stacje narciarskie, dystrybutorów sprzętu, patronów medialnych i sponsorów.

Co Wy na to? Czy taka forma zrzeszenia się odpowiada Wam?

Co myśli o tym nasz Admin Jacek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jestem "ZA" chociaż szczerze, to najbardziej podobałyby mi się zawody :)

Czerpię z takowych ogromna przyjemność (mimo mejsc zajmowanych).

Tak myślę, moze ktoś (poza JC) by się porwał na zorganizowanie jakichs małych zawodów dla nas tutaj, tak żeby wszystkim (lub prawie) pasowało.

I żeby to były porzadne dwa przejazdy, z wczesniejszym treningiem na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie taki pomysł, aby wzorem tenisowych amatorów stworzyć pod egidą np. forum skionline.pl organizację zrzeszającą entuzjastów narciarstwa, którzy chcieliby się zrzeszyć i uczestniczyć np. w cyklu zawodów, szkoleniach narciarskich, konferencjach producentów sprzętu itp., jako zarejestrowana organizacja czy spółka.

Byłaby jakaś roczna opłata członkowska, z której organizowało by się zawody i prowadziło rankingi wiekowe w rodzaju ligi narciarskiej. Członkowie otrzymywali by:

# imienną licencję ANP

# Możliwość sklasyfikowania na liście rankingowej "anp"

# Ubezpieczenie NWW

# Naklejka na samochód wskazująca na przynależność do programu

# Newsletter

# Własny profil na stronie programu

Do współpracy można by było zaprosić stacje narciarskie, dystrybutorów sprzętu, patronów medialnych i sponsorów.

Co Wy na to? Czy taka forma zrzeszenia się odpowiada Wam?

Co myśli o tym nasz Admin Jacek?

Jestem jak najbardziej ZA! Chętnie wesprę inicjatywę zasięgiem (skionline.pl) i znajomościami (10 lat na rynku narciarskim)!

Możemy przeprowadzić spotkanie robocze w Białce w trakcie FCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

No to teraz i ja dodam swoje trzy grosze.

Wszystko fajnie, ale nie napalałbym się jak Arab na kurs pilotażu, bo patrząc od strony sponsorów - np. dystrybutorów sprzętu, to po kilku kiepskich zimach dobrze nie jest i większość firm poobcinało swoje budżety promocyjne.

Ale próbować można zawsze.

No i nie zlinczujcie mnie, że się czepiam. Po prostu pracując swego czasu w tej branży, jakieś rozeznanie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że każdy - napisze że jest za ! z tym żeby na tym sie nie kończylo, ja w bawełne owijać nie będę JESTEM W 100% Za!, popieram to wszystko! ale (no właśnie) nie mam jak tłuc sie w okolice Zakopca (taka możliwość jest tylko wtedy gdy to bedzie odpowiednio wczesniej zapowiedziane) ale naszywke na kurtke czy polar naszyje i pomoge w promocji na swoim regionie i wydaje mi sie ze osob takich jak ja bedzie wiecej a za pomysł 100 pkt (6+) ;)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszyscy sa za ale jak coś przyjdzie do czego to bedzie tyle ludzi ile na zawodach (tak jak SB napisał dali dupy) to jest narodowy zryw ale to tylko zryw

ps.na forum wszyscy są aktywni ale poza to sami wiecie jak jest

Pozdro Barti:D

Narty nartami ale oprocz tego jest praca, rodzina i mnostwo innych zobowiazan.

Czasami odleglosc i kwestie finansowe tez nie sa bez znaczenia.

Dlatego rozumiem tych, ktorzy nie byli bo sam tez nie bylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie, moje propozycje to:

- grupowe zamawianie sprzetu (im wiecej zamowimy tym lepsza mozna wynegocjowac cene)

- zakup tyczek do treningu (tylko nie wiem jak to zorganizowac finansowo - kazdy kupuje jedna tyczke i trzyma pod lozkiem :D )

- rezerwacja stokow pod tereningi i zawody (mozna by organizowac np 3-4 zawody w sezonie i punktowac w systemie pucharowym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja się rozwija merytorycznie - to fajnie.

Jeśli mielibyśmy coś organizować, to trzeba by było to robić dobrze. Terminy cyklu zawodów ustalone wcześniej, zawody z podziałem na kategorie wiekowe, z inspekcją trasy i dwoma przejazdami. Pomiar czasu (to akurat ja zapewnię), tyczki i teren trzeba wynająć.

No, ale do tego wszystkiego potrzeba DUŻO CHĘTNYCH.

Propozycja Jacka, aby coś wstępnie ustalić w BT jest dobra.

Ci, którzy nie będą mogli przyjechać 8 marca, a będą zainteresowani, zostaną poinformowani za pośrednictwem forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek do zakopca mam 180km i jeszcze do tego prowadzę firme i miałem nie jechać bo miałem kilku klientów umówionych na sobotę ale walnołem scimę i dało sie to załatwić w poniedziałek i wtorek walczyłem do północy odcierpiałem i tyle ale byłem .Kilometry nie maja znaczenia dla mnie tylko praca mnie blokuje .Jarku tyczki mam w domku 30szt wszystkie przegubowe nówki, dwa sezony na nich śmigałem(pomiaru czasu nie mam:mad: ).Panowie na soszowie organizacja zawodów podstawowa kosztuje 1800pln i dwa przejazdy

ps.to nie trzeba ryczec na forum jeśli sie nie przyjeżdza np.450km 350km i ileś tam itak to będzie z tymi zrywami narodowymi naszymi:D

bez obrazy panowie i panie:D

pozdro Barti:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...