Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Majowy Weekend na nartach


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że na wszystkich lodowcach śniegu w tym roku będzie pod dostatkiem, a jakby było "za mało" to natura będzie jeszcze dosypywać!

Dla tych co się nie wybierają informacja: na każdym z austriackich lodowców jest ponad 300 cm śniegu i temperatury ok -5C!!!

Czyli lepiej jechać tydzień po wielkiej majówce do jakiegoś czynnego ośrodka. Luda będzie mniej, a o śnieg jak patrzę na raporty to nie ma co sie martwić.

Trza nad żonką popracować to jeszcze może wypuści na wolność w tym sezonie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wygląda na to, że na wszystkich lodowcach śniegu w tym roku będzie pod dostatkiem, a jakby było "za mało" to natura będzie jeszcze dosypywać!

Dla tych co się nie wybierają informacja: na każdym z austriackich lodowców jest ponad 300 cm śniegu i temperatury ok -5C!!!

Syn wrócił dzisiaj z Molltalera i warunki są wprost rewelacyjne.

Śniegu jest masa a co dwa, trzy dni są świeże opady.

Jazda po świeżutko ratrakowanej trasie lub do wyboru mięciutki puszek śnieżny.

Jadę tam 30.04.

Do zobaczenia na stoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!Jest okazja.Jutro rano (zbiórka o 10.00 pod pałacem kultury od strony Świętokrzyskiej) odjeżdża autokar na tygodniowy wyjazd do Tignes(26.04-03.05).W ostatniej chwili znajomy musiał zrezygnować, ale wyjazd jest już opłacony.Jeśli ktoś jest pozytywnie zakręcony, istnieje możliwość wskoczenia na to wolne miejsce. Jak ktoś się zdecyduje, będzie miał do zapłacenia tylko ok 800 zł. Sytuacja jest podbramkowa, niech ktoś pojedzie!!! Kontakt:601795144, Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robalek, aleś mi tym zdjęciem wbił nóż w serce :P

Teraz kiedy pojadę, przysięgnę się nie wykonywać jakiejkolwiek dokumentacji fotograficznej ani jej w późniejszym czasie publikować, po to aby nie ranić żadnych, najważniejszych życiowo, organów.

Nie/doszły* morderca serc niewieścich.

*) niepotrzebne skreśłić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy pojadę, przysięgnę się nie wykonywać jakiejkolwiek dokumentacji fotograficznej ani jej w późniejszym czasie publikować, po to aby nie ranić żadnych, najważniejszych życiowo, organów.

Nie/doszły* morderca serc niewieścich.

*) niepotrzebne skreśłić

Nie musisz nie fotografować, po prostu ZABIERZ MNIE TAM :D:D:D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele na Molltalerze było tak a od tego czasu śniegu tylko przybyło.

Góra 380 dół 120.

To wygląda trochę jak off-piste :confused: . No i jeszcze ten kamlot z lewej ?

Loviisa-chan, przykro Mi ale mam juz zabukowane wszystkie miejsca od paru tygodni ale któż to wie w przyszłości ... ?.

Do Ciebie się dziewczyny wpraszają a Ty co ? :P

U mnie by się miejsce znalazło...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ratrakowania zrezygnowali ?

To wygląda trochę jak off-piste :confused: . No i jeszcze ten kamlot z lewej ?

Tia, to jest off-piste po lewej stronie patrząc w górę, te po prawej "niebieskie" i "czerwona" były oczywiście ratrakowane.

Gorzej że w środę niestety gondolka była unieruchomiona i w związku z tym nie było wjazdu z dołu:mad: .

P.S. Co do wyjazdu i wpisu Loviisy, to teraz już jest po ptokach (naprawdę sorki) ale kto wie może przed rozpoczęciem przyszłego sezonu trzeba by założyc wątek pt. "Wspólne wyjazdy skionline'owców" i w ten sposób umawiac się na wyjazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Co do wyjazdu i wpisu Loviisy, to teraz już jest po ptokach (naprawdę sorki) ale kto wie może przed rozpoczęciem przyszłego sezonu trzeba by założyc wątek pt. "Wspólne wyjazdy skionline'owców" i w ten sposób umawiac się na wyjazdy.

Ale spoko, ja tylko żartowałam :D Ja się nie lubię tak naprawdę wpraszać. Ale jeśli ktoś by zaprosił, to kto wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...