Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odnoszę wrażenie że Body to jest zwykły zakochany w sobie narcyz , z leksza bucowaty ( ponoć jak złamał rękę to wszystkich swoich pomocników zwolnił).

A może się mylę?

Pzdr

...pewnie sie nie mylisz:) ...szczególnie ta zasada obowiązuje nie tylko jego,ale wiekszości dzianych buców,bezwzględu na kraj i pochodzenie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no chyba się nie mylisz. Ja o nim nie mam dobrego zdania. Jest cyrkowcem, jest wyjątkowo zwinny i sprawny fizycznie ale nie umówiłabym sie z nim...

...ale Amerykanie mają coś takiego w sobie ze myślą że są narodem wybranym... wyjątkowym...

ciekawa sugestia:confused: ...w Stanach jest własciwie więcej narodu wybranego niz samych Amerykanów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sugestia:confused: ...w Stanach jest własciwie więcej narodu wybranego niz samych Amerykanów:D

Co do Bodego to wyglada na przydupasa, choc zawsze mozna sie mylic.

Co do narodu wybranego, no to "slyszalem" niestety ze to wlasnie My walczymy z USA o palme zwyciestwa w "tej konkurencji" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś na jego twarzy(Body) szczery uśmiech ?(jak np. musiał ustąpić z pierwszego miejsca ) . Mówię tak bo jak widzę Ivicę który klaska i z szacunkiem się uśmiecha (klasa sama w sobie) na swojego pogromcę to Boduś w porównaniu z Nim ... (żenada). Choć ostatnio Vonn jak musiała sie usunąć to też miała niezłą machę. Hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bodego to wyglada na przydupasa, choc zawsze mozna sie mylic.

Co do narodu wybranego, no to "slyszalem" niestety ze to wlasnie My walczymy z USA o palme zwyciestwa w "tej konkurencji" :D

widze że soczek dostał od Bozi dużo rozumu:) ....Swiete słowa...walczymy i chyba wygramy:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś na jego twarzy(Body) szczery uśmiech ?(jak np. musiał ustąpić z pierwszego miejsca ) . Mówię tak bo jak widzę Ivicę który klaska i z szacunkiem się uśmiecha (klasa sama w sobie) na swojego pogromcę to Boduś w porównaniu z Nim ... (żenada). Choć ostatnio Vonn jak musiała sie usunąć to też miała niezłą machę. Hahahha

wydaje mi sie że to jest już polowanie na czarownice... Rejs a skąd wiesz jaki on jest po tym co pokazuje w tv nie możesz powiedzieć o nim nic - zupełnie nic to jak sie usmiecha zależy od jego wyrazu twarzy a tak owy każdy ma inny nie żebym go bronił ale nie ma co robić odrazu z niego jakiegoś wała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta wygrana będzie się wiązała ze zdobyciem PŚ przez jednego z naszych to nie aż tak źle by było :P

Ja Bodego szanuje jako zawodnika a jako człowiek mnie specjalnie nie interesuje i poznawać go nie muszę(jego strata:D ). Też słyszałem nieciekawe historie na jego temat i zraża mnie to do takich ludzi ale jako narciarz lubię go za to jak jeździ i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest cyrkowcem, jest wyjątkowo zwinny i sprawny fizycznie ale nie umówiłabym sie z nim...

Oooo to tak jak ja : zwinny, prawie sprawny fizycznie, cyrkowiec.

Znam tu jeszcze jednego takiego :)

Widziałem chłopa raz, ale wyglądał na takiego co też posiada wspomniane przymioty :D

Co więcej - w przeciwieństwie do Buodjego - usmiechamy się i mamy poczucie humoru oceniane na poziomie co najmniej średnim.

Czy to sprawia, że w Twoich oczach, któryś z nas - nie wiem czy kolega tez sie podłączy - jesteśmy lepsi od niejakiego B.Millera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miller myśli o golfie i martwi się kruchością (dosłowną) Pucharu Świata

"Amerykanin Bode Miller, który zapewnił sobie już drugi w karierze Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, już myśli o odpoczynku i o... golfie.

30-letni alpejczyk, który w tym sezonie startował jako "niezależny" od amerykańskiej federacji narciarskiej, nie musi - po zdobyciu dużej Kryształowej Kuli - przejmować się obowiązkami reprezentanta USA. Myśli o zrobieniu sobie przerwy, po sezonie obfitującym w zmagania na stokach.

- Wiosną i latem jest milion rzeczy do robienia, takich jak relaks, gra w golfa i podróżowanie - powiedział Reutersowi w piątek ekscentryczny narciarz.

Millera dziennikarze odnaleźli w namiocie gościnnym w Bormio, gdzie skrył się, by nie uczestniczyć w konferencji prasowej.

Miller znany ze swej niekonwencjonalnej techniki, zamieszkiwania w przyczepie kempingowej, zamiast w hotelach, zapewnił sobie triumf w Pucharze Świata sezonu 2007/2008 w czwartek, gdy jego jedyny rywal Didier Cuche oświadczył, że nie wystąpi w kończącym sezon sobotnim slalomie.

Mimo skłonności do konkurencji szybkościowych Miller startował w piątkowym slalomie gigancie i nawet prowadził po pierwszym przejeździe, a drugiego nie ukończył. Amerykanin, który triumfował w PŚ 2005 r. powiedział, że poprawił swe umiejętności slalomowe. - Wygranie slalomu jest trzy razy trudniejsze niż zdobycie Pucharu Świata. Nie jestem arogant lub zarozumialec, ale czułem, że tym razem zdobędę Kryształową Kulę. Jestem dumny z tego sezonu - mówił.

Miller postanowił rozstać się ze skiteamem USA w ubiegłym roku, ponieważ czuł się ograniczany w swych poczynaniach. Teraz jest z tego zadowolony.

Nietypowy styl bycia na trasach narciarskich i poza nimi zyskał Millerowi wielu fanów, szczególnie z krajów, gdzie narciarstwo nie jest tak popularne jak w krajach alpejskich.

- Cenię kibiców z dalekich stron bardziej niż tych, którzy nocą bębnią mi w drzwi mojej przyczepy" - przyznał. Teraz jego jedynym zmartwieniem jest, jak przewieźć kruchy Puchar Świata do domu zwłaszcza, że ten z 2005 r. się rozbił..."

za SportoweFakty.pl

:D koleś jest niezły kulka mu sie potukła :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo to tak jak ja : zwinny, prawie sprawny fizycznie, cyrkowiec.

Znam tu jeszcze jednego takiego :)

Widziałem chłopa raz, ale wyglądał na takiego co też posiada wspomniane przymioty :D

Co więcej - w przeciwieństwie do Buodjego - usmiechamy się i mamy poczucie humoru oceniane na poziomie co najmniej średnim.

Czy to sprawia, że w Twoich oczach, któryś z nas - nie wiem czy kolega tez sie podłączy - jesteśmy lepsi od niejakiego B.Millera ?

Oczywiscie że tak!

ale jest jedno "ale"...

...aby poznać życia smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek??:D

Ja natomiast tylko facetów od jakiegoś czasu preferuję... i tylko pojedynczo... Przykro mi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że tak!

ale jest jedno "ale"...

...aby poznać życia smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek??:D

Ja natomiast tylko facetów od jakiegoś czasu preferuję... i tylko pojedynczo... Przykro mi:D

oj tak potrawa bez smaku to porażka:D ....odpowiednio przyprawiona daje pełny czad:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bode jaki jest nie wiemy ale narciarzem jest świetnym a skoro to forum narciarskie to go szanujmy. ;)

Proponuję, aby JC zaprosił Bodego i zorganizował z nim spotkanie dla forumowiczów skionline w ramach "spotkań z ciekawym człowiekiem";) Poznamy człowieka i przekonamy się.

A oprócz tego, może to jakoś pomoże nam przetrwać te nadchodzące niezimowe miesiące:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast tylko facetów od jakiegoś czasu preferuję... i tylko pojedynczo... Przykro mi:D

Wybacz mi grzesznemu, ale nie mozna nie spytac:o ..... wczesniej byli nie tylko faceci czy tez nie tylko pojedynczo ?? :D

Się wtrącę trochę ale myślę że ocenianie kogoś na podstawie wyglądu,gestów,czy zachowań jest nie do przyjęcia! Chyba że się mylę i ktoś z Was jest z Bodym per Ty.

Dyskusja zaczela sie od info o pogonieniu calej ekipy wspolpracownikow - nie wiadomo dlaczego i czy faktycznie - jakies tam gesty, wyglady i zachowania tak sie pododawaly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...