Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Soczek, Soczek...:rolleyes: Nie wnikaj - bo będe musiala Cię zabić:D

...po wstawieniu posta przeczytałam co napisalam, ale skoro nikt z odpowiadajacych nie zahaczył o temat to stwierdzilam ze tylko mnie sie cos skojarzyło ale nie bede juz edytować bo to zwroci tylko uwagę... :o

Bo ja musiałem iść na spotkanie w pracy :)

Imć kolejny Brudas Jeden mi przyjechał ...

Powiem tak, Bode jaki jest : każdy widzi.

Ale jak przyjeżdża mi kolejny przedstawiciel handlowy z dalekiej zagranicy to ... lepsze paznokcie mają u nas indory ...

Ten przynajmniej coś miał w głowie i nawet facet znał Polski jako tako bo pożartować szło...

Powiem Wam, że nie ma się co dziwić, że nas jako pracowników się ceni.

A tak poważniej (ciut) narciarsko - i tak uwielbiam Hermana z jego zaciętą miną. A Body to taki nygus z dupy wyszedłwszy był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie - nie ta klasa, nie ta klasa... ale ja nie umiem oceniać Hermanna obiektywnie:)

tylko Hermann powinien zakończyć karierę jak był na topie a nie rozmieniać się, szkoda teraz jak patrzą młodsi i nie pamietają :mad: , powinien zrobić taki jak kjuss i aamodt :) a bode to jeszcze ma bardzo daleko (mimo że teraz jest najwiekszą gwiazdą PS ale to pewnie wynika z zasady że nie ważne jak mówią ważne żeby mówili:D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby nie ten jego show i ta otoczka wokół niego nie dało by się teraz pogadać o tym jego zyciu bo nic by nie było wiadomo, urodzony showmen, ktory ma umiejętności ale powiedzcie mi czy jest aż tak dobry?? czy nie ma lepszych?? to chyba jest tez tak że przez ten swoj show jego umiejętności sa oceniane lepiej od innych ludzi. to jest taka DODA alpejskiego PŚ :)

nie żebym go bronił bo cenie go jako narciarza, ten jego show tez jest calkiem całkiem taki ekscentryzm pełną para ale uważam że są od niego lepsi ludzie pod względem umiejętności jazdy, choć podoba mi sie w nim takie luźne podejscie- wielu tego brakuje i są spięci a on total relax:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby nie ten jego show i ta otoczka wokół niego nie dało by się teraz pogadać o tym jego zyciu bo nic by nie było wiadomo, urodzony showmen, ktory ma umiejętności ale powiedzcie mi czy jest aż tak dobry?? czy nie ma lepszych?? to chyba jest tez tak że przez ten swoj show jego umiejętności sa oceniane lepiej od innych ludzi. to jest taka DODA alpejskiego PŚ :)

nie żebym go bronił bo cenie go jako narciarza, ten jego show tez jest calkiem całkiem taki ekscentryzm pełną para ale uważam że są od niego lepsi ludzie pod względem umiejętności jazdy, choć podoba mi sie w nim takie luźne podejscie- wielu tego brakuje i są spięci a on total relax:)

albo David Beckham...:D

P.s ...w sumie kozacko śmiga i to jest cool...no i jest o czym plotkować:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego , że Bode to narciarz-zdolniacha to nie ma wątpliwości, a co do charakteru - nie mogę powiedzieć jakim ktoś jest człowiekiem, dopóki go osobiście nie znam; natomiast to, co Bode mówi i robi uważam za rozbrajająco buntownicze(nie wiem, DLACZEGO tak robi, to jego sprawa) i każdy "wyskok" wywołuje u mnie po prostu uśmiech na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buca sie poznaje po tym że jeśli ktoś go szturchnie dla zabawy by sie rozchmurzył reaguje dziwnie (najczęściej agresją) , i jeśli łamię sobie rękę i zaraz po tym wywala na zbity pysk swoją ekipę to co to jest za reakcja? Nazywajmy wszystko po imieniu , a nie będzie wtedy zakłamnia.

pzdr

PS . A jednak fani Bodiego się odezwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale uważam że są od niego lepsi ludzie pod względem umiejętności jazdy,

Czy mógłbyś tę lepszość;) jazdy jakoś wyjaśnić, i powiedzieć co ona ma do rzeczy. W sporcie który uprawia Bodek chodzi o jak najszybsze zjechanie z góry na dół. Skoro facio zjeżdża najszybciej, to znaczy, że jest najlepszy, za wrażenia artystyczne, czy styl, nikomu nie odejmują ułamków sekund na mecie.

Może ci z lepszymi umiejętnościami jazdy powinni się przenieść do narciarstwa figurowego ( czy jak to tam zwą), i pięknie sobie pląsać w rytm muzyczki.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby nie ten jego show i ta otoczka wokół niego nie dało by się teraz pogadać o tym jego zyciu bo nic by nie było wiadomo, urodzony showmen, ktory ma umiejętności ale powiedzcie mi czy jest aż tak dobry?? czy nie ma lepszych?? to chyba jest tez tak że przez ten swoj show jego umiejętności sa oceniane lepiej od innych ludzi. to jest taka DODA alpejskiego PŚ :)

Odpowiedz jest prosta skoro zgarną kulke to nie bylo lepszego a to jak jezdzi to już inna sprawa a jak ktoś już napisał liczy sie tylko czas!

Buca sie poznaje po tym że jeśli ktoś go szturchnie dla zabawy by sie rozchmurzył reaguje dziwnie (najczęściej agresją) , i jeśli łamię sobie rękę i zaraz po tym wywala na zbity pysk swoją ekipę to co to jest za reakcja? Nazywajmy wszystko po imieniu , a nie będzie wtedy zakłamnia.

pzdr

PS . A jednak fani Bodiego się odezwali

Tak to może masz jeszcze jakiś wzór fana bodego?? Jak poznaje sie fana bodego!? :confused: Ja dalej stoje przy swoim wywalił ekipe ? napewno i napewno całą ?? no i jak nie wiele wiemy o tym zajsciu i na podstawie tego co ktoś gdzieś schreibnął można kogoś odrazu nazywać bucem ? wg mnie jak najbardziej NIE! no i jak byś wymyślał jak sie poznaje fana bodego to wiedz ze nim nie jestem bo jesli napisał byś to samo o kim kolwiek innym kogo również znasz na takiej zasadzie jak Millera to napisał bym to samo!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ustalmy obiektywnie ze:

* jak wywalil cala ekipe to jest calybuc

*jak wywalil pol ekipy to jest polbuc

*jak nie wywalil nikogo to jest buc w zaleznosci od indywidualnego uznania i czucia ktore kazdy moze miec

Moze byc ? :D

p.s. przepis na fana bodego nie znam - ale moze tak: "szlachetnie obiektywny mlody i romantyczny homar delikatnie przyprawiany i przypiekany na wolnym ogniu" ?? ;);)

moze byc dodatkowo ze " zapity zgryzliwym i przemadrzalym soczkiem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. przepis na fana bodego nie znam - ale moze tak: "szlachetnie obiektywny mlody i romantyczny homar delikatnie przyprawiany i przypiekany na wolnym ogniu" ??

moze byc dodatkowo ze " zapity zgryzliwym i przemadrzalym soczkiem"

jak byś wymyślał jak sie poznaje fana bodego to wiedz ze nim nie jestem

homar odpada :D a no i romantyczny homar to już wogóle :D i nie na ogniu!!!! lód zima zimno tatar czy ki **** z surowym homarem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dorzuce swoje 3 grosze do "Body buca":D Moim skromnym zadaniem - podobnym do niektórych poprzedników - nie można ocenic czy to jest "buc" czy nie "buc" czy pół buc:D (w ogole buc to mi się kojarzy z jakims starym zmierzłym facetem któremu się nic nie podoba) bo nie znamy wszystkich szczegółów jego życia osobistego itp, czy wywalił ekipe czy nie to może być tylko plotka. A jego zachowanie to może jego sposób bycia, może chop nie lubi hoteli bo wygodniej mu w przyczepie;)

Ja go jakoś lubie bo jest inny niż wszyscy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Raceman.

Cos ty sie tak przejal tym wywaleniem ekipy, byles w niej czy co??

Zeby kogos tak od razu od b...w wyzywac to troszke nieeleganckie i prymitywne.

Troche mnie irytuje swobodne uzycie slowa B_C

Jak juz napisal Bończa to taki malopolski regionalizm i tutaj u nas to slowo jest tak samo obrazliwe i wulgarne jak slowo ch..

A tak w ogole to co ta za tytul watku - beznadzieja:(

P.S.

Nie jestem fanem Bode M., cenie go za to ze szybko i skutecznie zjezdza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie irytuje swobodne uzycie slowa B_C

Jak juz napisal Bończa to taki malopolski regionalizm i tutaj u nas to slowo jest tak samo obrazliwe i wulgarne jak slowo ch..

zjezdza.

Hot bez jaj, no chyba ze w stwierdzeniu ch.. - miales na mysli niedokonczona "chalwe".

A bez wzgledu na regionalizmy to BUC do CH..A ma sie mniej wiecej jak wol do karety, raz jedemu za bardzo ublizysz, a drugim razem za bardzo kogos skomplementujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...