Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ochraniacze (żółw)


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

czemu sie nie możesz przekonać?? moj kolega ma ich kurtke i naprawde bardzo fajna, dobre materialy, fakt ze kurde no nie jest to tanie, ale wykonanie mają ok z tego co widze, a do żółwia wracając te co JC pokazał będą bardziej komfortowe niż dainese, oni bardziej pod extreme sports robią,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kumple mają kompleciki na gume - super, ale co z tego jak za taką kase mam komplet Zienera tzn Fischera :D a nie moge sie przekonać bo nie, może przez to że jeszcze mało sie tego spotyka i nie ma wyrobionej jakiejs tam renomy ;) a mam katalog naprawde fajne ciuchy mają ale mimo wszystko za ta kase wole tensona czy goldwina bo niektóre osiągają takie ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge sie dowiedziec o gumy Sportfula robione dla Fischera. Nieskromnie powiem, że mój pomysl na kolorystykę jeszcze.

Ehhh kiedy to było ... Łza się w oku kręci.

Ale spoko na pohybel dystrybutorom i wyzyskiwaczom itd, itd. :D

Wracając do tematu - Sportful miał fajne gumy, o niebo lepsze niż Schneider oraz Enegriapura i inne tam. A cena była przystępna - ok 1000 zł. Może teraz jest już niższa ;)

Do tego ciuszki NA - kamizelka, szorty. Myślę, że duże rozmiary jeszcze zostały :D

Jak co to na PW, ale odczytam po świętach, bo rano wyjeżdżam.

Marcin - w sklepie na P ? W tym co tak handluje w necie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - Sportful miał fajne gumy, o niebo lepsze niż Schneider oraz Enegriapura i inne tam. A cena była przystępna - ok 1000 zł. Może teraz jest już niższa ;)

Do tego ciuszki NA - kamizelka, szorty. Myślę, że duże rozmiary jeszcze zostały :D

no jednak nie wydaje mi sie że te Sportula sa fajniejsze chodzi mi o te fischerowe konkretnie... bo wykonanie jest akurat takie "o" a i cena a cena wyższa Schneidera i wzorek wg mnie fajniejszy - ale to już kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jednak nie wydaje mi sie że te Sportula sa fajniejsze chodzi mi o te fischerowe konkretnie... bo wykonanie jest akurat takie "o" a i cena a cena wyższa Schneidera i wzorek wg mnie fajniejszy - ale to już kwestia gustu

Nie wiem, które widziałeś - czy te, w których swego czasu jeździły Demony, czy te nowe, takie cieniowane.

Co do Schneidera, Rossiego, Frencysa, itp., to niestety tam gra swoje cena, która w niektórych przypadkach jest zabójcza.

Ale masz rację - wszystko jest kwestią gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale on jedynie jak co, to kupi na ebayu, ale akurat jeden znany nam gosc w Niemczech sprzedaje, wiec moze poprosic tego jegomoscia z forum, moze cos sie da zalatwic ? ;)

Telefon znajcie - niestety przez najbliższe dwa tygodnie święta i Kaprun.

Może by zebrać chętnych i znowu wysłać do niemca zapytanie o cenę przy takim zamówieniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja używam Komperdella, da się wytrzymać przez cały dzień bez najmniejszego problemu, po paru minutach zapomina się o jego istnieniu.

Trzeba tylko pamiętać, żeby jedną warstwę ciuchów mniej założyć.

My w redakcji używamy Komperdelli http://www.skionline.pl/sprzet/?ids=&co=newsy&id_newsa=5066

Używamy praktycznie zawsze, czyli nie tylko na tyczkach, ale przede wszystkim w trakcie "normalnej" jazdy.

Żółwie Komperdella mają oprócz swoich ochronny zalet jeszcze inne: są bardzo lekkie i super wygodne, no i ciepło w plecy! Polecam!

Przetestowałem dzisiaj na Kasprowym kamizelkę Komperdell - wszystkie opinie cytowane powyżej potwierdziły się w 100%.

Dzięki za te informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...