Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

F! GP Malezji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niech Kubica podpłaci japońskiego kamikaze to pier....lnie w Nicka.:D

tylko najpierw bedzie musiał go dogonic;)

Szkoda ze Kubicy nie daja szans na wykazanie sie,tu czyta sie ciagle ze KUBICA GENIALNY NA TREINGACH,KWALIFIKACJACH ,a w wyscigu mowia mu pewnie TYLKO NIE ZNISZCZ BOLIDU - ZWOLNIJ .

Chłopak ma potencjal ale musi zmienic barwy na jakiekolwiek byle nie tam gdzie Nick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko najpierw bedzie musiał go dogonic;)

Niech się wlecze. A jak Nick będzie go dublował to wtedy mu wyjedzie.

Na Wp.pl podali, że Angole nazwali Roberta szarpidło bo agresywnie jeździ i niszczy szybko opony. To jest fakt. Na żywo widać to jak na dłoni. Hamuje w ostatniej chwili zawsze z dymem. No ale jak się ma dziadowski bolid co gorzej przyspiesza niż np Renault (pomijam czerwone i srebrne strzały) to trza inaczej nadrabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak bedzie jechać świetnie to go w PIT-stopie zatrzymaja albo zmienia strategie-BEZNADZIEJA

Racja. Na 100% będzie kicha. Znowu po wyścigu nawyzywam na nasz bratni naród zza zachodniej miedzy.

chyba że nikt hajfeld zaliczy bum na początku i zostanie im tylko robert:D

Chyba oglądamy inne zawody - facet jest na dobrym 8 miejscu w treningach, mówi w wywiadach, że pracują nad aerodynamiką i doborem opon i że spodziewa się dobrej jazdy na reszcie dystansu.

Mario Theissen zaryzykował kiedyś biorąc Roberta do siebie i na pewno źle mu nie życzy - więcej optymizmu - niedługo doczekamy się wygranych!

Na potwierdzenie słowa Mistrza Świata:

'Michael Schumacher: Kubica mocno namiesza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek

Jeśli chodzi o Roberta to w sumie ma prze....ne, niezaleznie w jakim team'ie by nie jeździł, zawsze będzie miał problem ze swoim wzrostem a co za tym idzie z wagą. Rzecz w tym że poza standardowa wagą bolidu On lekutko waży ok. 10 kilosów więcej niż pozostali kierowcy a 10 kilo paliwa to i lepszy czas i więcej okrążeń.

Sądzę że znawcy F1 wiedzą o tym ale wyniki nie zawsze są adekwatne do możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje

Hej pobudka!

Za chwilę kwalifikacje - może padać deszcz! Panika w padoku.

Tylko nie piszcie, że BEZNADZIEJA, bo Kubica był 17 w III Treningu - proszę.

Pierwsze koło Kubicy na 6 miejscu.

Q1 - 8 miejsce.

Q2 - Rai,Mas,Ham,Hei,Kov,Kub;

Q3 - Mas,Rai,Kov,Ham,Tru,Kub,Hei,Web,Alo,Glo;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pobudka!

Za chwilę kwalifikacje - może padać deszcz! Panika w padoku.

Tylko nie piszcie, że BEZNADZIEJA, bo Kubica był 17 w III Treningu - proszę.

Pierwsze koło Kubicy na 6 miejscu.

Q1 - 8 miejsce.

Q2 - Rai,Mas,Ham,Hei,Kov,Kub;

Q3 - Mas,Rai,Kov,Ham,Tru,Kub,Hei,Web,Alo,Glo;

To się nazywa przekaz informacji szybciej niż radio.

Co ten Truli tam robi?

PS: W momencie jak napisałeś Q3, to w trójce podają dopiero Q2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pobudka!

Za chwilę kwalifikacje - może padać deszcz! Panika w padoku.

Tylko nie piszcie, że BEZNADZIEJA, bo Kubica był 17 w III Treningu - proszę.

Pierwsze koło Kubicy na 6 miejscu.

Q1 - 8 miejsce.

Q2 - Rai,Mas,Ham,Hei,Kov,Kub;

Q3 - Mas,Rai,Kov,Ham,Tru,Kub,Hei,Web,Alo,Glo;

Oglądałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Roberta to w sumie ma prze....ne, niezaleznie w jakim team'ie by nie jeździł, zawsze będzie miał problem ze swoim wzrostem a co za tym idzie z wagą. Rzecz w tym że poza standardowa wagą bolidu On lekutko waży ok. 10 kilosów więcej niż pozostali kierowcy a 10 kilo paliwa to i lepszy czas i więcej okrążeń.

Sądzę że znawcy F1 wiedzą o tym ale wyniki nie zawsze są adekwatne do możliwości.

No to do sauny gościa.:D Ale faktycznie coś w tym jest. 16 l paliwa to jest ok 4 kółek mniej na średniej długości toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy McLarena - Lewis Hamilton i Heikki Kovalainen zostali przesunięci o 5 pozycji za przeszkadzanie rywalom podczas kwalifikacji. Oznacza to, że Robert Kubica w niedzielnym Grand Prix Malezji wystartuje z czwartej pozycji.

Kary dla kierowców McLarena domagali się Nick Heidfeld i Fernando Alonso. Obaj kierowcy jako jedni z ostatnich kończyli swoje okrążenia pomiarowe. W tym czasie kierowcy McLarena byli jeszcze na trasie, ale jechali bardzo powoli oszczędzając paliwo na niedzielny wyścig. Według Heidfelda bolidy będące na trasie przeszkadzały mu w szybkiej jeździe.

- Podczas mojego okrążenia pomiarowego dużo bolidów jechało już tak wolno, że wyglądały tak jakby były zaparkowane na trasie - mówił Heidfeld. - Najbardziej przeszkadzały mi oba auta McLarena, które jechały zbyt blisko środka trasy. Przez to nie mogłem jechać po takiej linii jak chciałem, szczególnie podczas hamowania. Traciłem przez to czas i jeśli spojrzycie na rezultaty, między nimi są bardzo niewielkie różnice. Straciłem kilka dziesiątych sekundy, a mogłem być na trzeciej pozycji.

Heidfeld zgłosił sprawę swojemu zespołowi i zasugerował, by skierować sprawę do FIA. - Według mnie, to co oni robili było nie w porządku - skomentował.

Podobne pretensje zgłosił Fernando Alonso. - Mogłem uzyskać lepszy rezultat. Byłem z Heidfeldem na pomiarowym okrążeniu, podczas gdy pozostałe bolidy jechały już wolno. Te auta trochę mi przeszkadzały, co jest dla nich powodem do wstydu - powiedział dwukrotny mistrz świata.

Martin Whitmarsh, przedstawiciel McLarena bronił swoich kierowców. - Żaden z nich nie robił tego celowo. Na pewno robili co mogli by umożliwić Nickowi i Fernando osiągnięcie dobrych rezultatów - powiedział. - Informowaliśmy kierowców, że część bolidów jest jeszcze na okrążeniu pomiarowym. Zrobił się tłok na trasie, kiedy sześć samochodów próbowało zjechać w jedno miejsce.

FIA nie przyjęła jednak tych wyjaśnień i kierowcy McLarena zostali cofnięci o pięć pozycji. Heikki Kovaleinen zacznie niedzielny wyścig z 8., a Hamilton z 9 pozycji.

Wyniki kwalifikacji po karze dla kierowców McLarena:

1. Felipe Massa (Ferrari)

2. Kimi Räikkönen (Ferrari)

3. Jarno Trulli (Toyota)

4. Robert Kubica (BMW-Sauber)

5. Nick Heidfeld (BMW-Sauber)

6. Mark Webber (Red Bull-Renault)

7. Fernando Alonso (Renault)

8. Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes)

9. Heikki Kovalainen (McLaren-Mercedes)

10. Timo Glock (Toyota)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...