Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Najdłuższy staż na Forum skionline.pl


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że dzisiaj mam urodziny forumowe (rejestracja 22.03.2006).

Ciekaw jestem, kto oprócz JC ma najdłuższy staż na forum i w miarę aktywnie uczestniczy w życiu forum?

Wpisujcie daty rejestracji - dla najstarszego stażem można ufundować za zgodą wszystkich i administratora honorowy tytuł senior member :)

Dodam może, że chodzi mi o grupę ludzi, którzy wykazali się intuicją, zapisując się na forum narciarskie w latach 2002, 2003, bo przewidzieć wtedy fenomen i rozwój społeczności internetowych skupionych wokół jakiś dziedzin, to było "kozactwo"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dołączyłem aktywnie 03-10-2005 ale przyznam że wcześniej miałem logina tylko przewaliłem gdzieś hasło ale to i tak nie było dużo wcześniej bo zaledwie od czerwca 2005 mogłem mieć neostradę wcześniej nie było możliwości technicznych a łączenie się metodą pulsową(nie wiem czy wogule wiecie co to jest:eek:) z 0202122 to był koszmar i ta prędkość niby 64 a nie wiem czy była połowa z tego chociaż:mad:.

Ale i tak to była jedna z pierwszych i najczęściej odwiedzanych stron przezemnie:)

A moim zdaniem na początku tu było tak że było forum i był JC co stworzył ten portal i miał kolegę Bobica no i se pisali do siebie:D- ale to tylko moja hipoteza

Jeszcze dodam że nie przypominam sobie żebym nawet w lecie jak tylko nie byłem na jakichś wczasach nie meldował się tu co dzień

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Sławek, Twój post dał mi do myślenia - skoro Ty miałeś problemy z połączeniem z netem w 2005, to co dopiero Ci, którzy pisali posty w 2002,2003.

Jakim samozaparciem się wykazywali, kiedy trzeba było łączyć się za pomocą numeru dostępowego tepsy. Nie to co dzisiaj, kiedy kompy na radio, czy po kablu hulają w necie cała dobę. Tym większy szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Sławek, Twój post dał mi do myślenia - skoro Ty miałeś problemy z połączeniem z netem w 2005, to co dopiero Ci, którzy pisali posty w 2002,2003.

Jakim samozaparciem się wykazywali, kiedy trzeba było łączyć się za pomocą numeru dostępowego tepsy. Nie to co dzisiaj, kiedy kompy na radio, czy po kablu hulają w necie cała dobę. Tym większy szacun!

No to już Ci odpowiem że byli w lepszej sytuacji bo łączyli sie przez centrale cyfrowe a u nas w gminie była jeszcze centrala analogowa czyli wybierane odbywało się w systemie pulsowym a nie tonowym i np. wybranie numeru zamiejscowego to była naprawdę mordercza robota, a co dopiero połączenie z 0202122:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a co dopiero połączenie z 0202122:eek:

A potem jakie rachunki telefoniczne:eek: i jeszcze najbardziej mnie wkurzało jak się łączyłem z 0202122 jak wiecznie zajęte było, i tak z 10 czasami wiecej razy i ciagle zajęte aż wreszcie się udało:D i szybko po stronkach żeby mamie za duży rachunek nie przyszedł:)

Moja rejstracja 30-11-2005, z tym że na początku bardzo malutko pisałem, raczej czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to może jeszcze spojrzycie od kiedy ja jestem zarejestrowany ?

08-12-2002 :)

A wcześniej jako "reader".

I to było skionline a nie carving.pl cy cuś takiego ?

A potem jakie rachunki telefoniczne:eek: i jeszcze najbardziej mnie wkurzało jak się łączyłem z 0202122 jak wiecznie zajęte było, i tak z 10 czasami wiecej razy i ciagle zajęte aż wreszcie się udało:D i szybko po stronkach żeby mamie za duży rachunek nie przyszedł:)

Moja rejstracja 30-11-2005, z tym że na początku bardzo malutko pisałem, raczej czytałem.

Można było napisać/dostać skrypcik, który wdzwaniał się w kółko co parę sekund (do ustawienia) a gdy się połączył z sukcesem (z czym różnie bywało) włączył w modemie piszczenie.

Dwa: hasło i login "ppp" zapamiętam do końca życia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku tylko dinozaury :D

A ja chciałem zwrocic uwagę na coś innego a mianowicie "najczęsciej piszą" niemoge przekopiować listy tutaj bo głupoty wychodzą ale człowiek sam sobie nie zdaje sprawy ile napisał... :D a no i ktoś sobie mniej wiecej uświadamia ile postów miał np we wrzesniu ??

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=5807&highlight=top+5

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=32824&highlight=top+5#post32824

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Sławek, Twój post dał mi do myślenia - skoro Ty miałeś problemy z połączeniem z netem w 2005, to co dopiero Ci, którzy pisali posty w 2002,2003.

Jakim samozaparciem się wykazywali, kiedy trzeba było łączyć się za pomocą numeru dostępowego tepsy. Nie to co dzisiaj, kiedy kompy na radio, czy po kablu hulają w necie cała dobę. Tym większy szacun!

ja mialem wtedy sieć osiedlową wtedy, kable z dachu spuszczane do domu, i to była siec lan nie zaszybka jak teraz ale zawsze dało sie z kolegami pograć w coś na sieci:)

Bończa pierwsze forum założyłem w ... 1997 roku, ale tego to chyba nikt juz nie pamięta!

ja dokładnie pamiętam trzeba przyznać bylo fajne, ale starsznie trudne do czytania, no ale zawsze to coś lepszy rydz niz nic, ale chyba w tamtych czasach takiego graficznego wyglądu jak to "nowe" forum nie bylo, a jak było to nic nie szkodzi bo i tak było fajnie:)

a już widzę większego seniora - peszkod, zawsze ciekawie pisze na temat narciarstwa i polityki, dzisiaj nawet w temacie fryzur damskich

Ta data podana dotyczy chyba Ciebie. Rzeczywiście bobic jest najbliżej Jacka.

tak tak ta data co podałem należy do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...