Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Było hobby teraz JAKI FILM?:)


Rekomendowane odpowiedzi

pablo to widze ze jest nas 2:) ojciec chrzestny rox,A do tego ogolnie filmy obrazujące 2 wojne światową (dokumentalne sensacje etc) kompania braci, stalingrad i takie tam fajne:) ja oglądam tylko filmy wojenne i o mafi:d

no filmy o mafii to podstawa,

ja glownie w klasykach siedze-smiac sie mozecie RAMBO,ROCKY,INDIANA potem kultowy CZŁOWIEK Z BLIZNA:)

Smiac tez sie mozecie ze ogladam seriale ale tylko takie jak CO LUDZIE POWIEDZA-ah ten humor angielski,HOTEL ZACISZE-:),a ostatnimi miesiacami SKAZANY NA SMIERC ALE ZATRZYMALEM SIE NA 3 SEZONIE -OBEJRZAŁEM 8 ODCINKOW ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Wiec ja bede nieco odmienny i postawie na polskie kino akcji :D

Poranek, Swir, Wszyscy jesteśmy Chrystusami Killerki i CHŁOPAKI nie płaczą :) a z zagramanicznych to ogólnie sensacja + wojenne Wróg u bram, Kompania braci i horrory tylko dobre najlepiej producji japońskiej - ogólnie sporo filmów oglądam nawet bardzo sporo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
Reservoir Dogs - super klimacik:)

Heh, jak też i późniejsza prawdziwie fikcyjna papka czyli "Pulp fiction".

Poza tym (Tym) z kultowym "Misiem", także "Star Wars" (super bajka), tyle że pierwsze części czyli IV, V i VI, znakomicie mi się przy nich zasypia:rolleyes: .

Oczywiście też przyłączam się do fanów "Ojca chrzestnego" a przy okazji chciałbym wrzucić tu film Nikity Michałkowa "Spaleni słońcem" ze znakomitą atmosferą, szczególnie wtedy gdy się zna historię czasów Stalina. Mocny film.

W ogóle to ciężko jest wybrać ten ulubiony, czasem łatwiej utrwalić sobie sceny np. z komedii "Jak rozpętałem ..." cz.1, gdy Franciszek Dolas chciał uciec z łaźni obozowej. Znam to na pamięć a i tak zawsze ryję ze śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Oczywiście też przyłączam się do fanów "Ojca chrzestnego"...

troche off topic ale mialem ciekawa przygode na Kasprowym kilka tygodni temu a jestem wlasnie po lekturze "Ojca chrzestnego" ....

... stoje sobi w kolejce bylo wczesnie wiec kolejka mala a przede mna 2 facetow, jeden ubrany super w komplet Kjusa w butach narciarskich a drugi normalnie po "cywilnemu" w kurtce skorzanej rozpietej na piersi, pod spodem tylko t-shirt (a bylo dosyc zimno). Ten drugi nosil plececzek i kask temu pierwszemu, do gondolki wsiadali zawsze ostatni i ten w skorze dosyc sie rozgladal i generalnie trzymal reke na pulsie, potem jak wjechali na Kasprowy to ten pierwszy jezdzil a ten drugi stal caly czas na gorze z tym plecaczkiem :eek:

.... no dobra dosyc tego ide dalej ostrzyc narty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie horrory....Wiadomości TVP,Wydarzenia Polsat...a z filmów to oczywiście Dawno temu w Ameryce...Chłopaki z ferajny itp...najlepiej żeby grał Robert de Niro,Al Pacino...o kobietach nie będę się wypowiadał bo każdy facet wie o kogo mi chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche off topic ale mialem ciekawa przygode na Kasprowym kilka tygodni temu a jestem wlasnie po lekturze "Ojca chrzestnego" ....

... stoje sobi w kolejce bylo wczesnie wiec kolejka mala a przede mna 2 facetow, jeden ubrany super w komplet Kjusa w butach narciarskich a drugi normalnie po "cywilnemu" w kurtce skorzanej rozpietej na piersi, pod spodem tylko t-shirt (a bylo dosyc zimno). Ten drugi nosil plececzek i kask temu pierwszemu, do gondolki wsiadali zawsze ostatni i ten w skorze dosyc sie rozgladal i generalnie trzymal reke na pulsie, potem jak wjechali na Kasprowy to ten pierwszy jezdzil a ten drugi stal caly czas na gorze z tym plecaczkiem :eek:

.... no dobra dosyc tego ide dalej ostrzyc narty

pewnie nie poznałeś p.Misztala albo Dochnala w towarzystwie ochrony:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan MIŚtal prędko do polski nie zawita bo nie ma pewnie ochoty na założenie policyjnej biżuterii na łapki i siedzi sobie spokojnie w USA :P a Dochnal pewnie się gdzieś spowiada w sądzie :D

Wracając do tematu lubię jeszcze seriale typu Lost i Prison Break. Może to nie filmy ale są zajefajne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnostwo dobrych filmow mnostwa dobrych rezyserow, i te co wymienialiscie i wiele wiele innych. Ale nie mam tak ze wszystko co Tarantini, Copoola, Spielberg, Lucas in innych jest dla mnie git bo wiele chal nakrecili tez (jak np. Kill Bill) albo takich co mnie nie kreca.

Ale z tzw. gatunkow hobby to np. dobra chinszczyzna (Przyczajony tygrys-ukryty smok ; hero), polska komedia starsza (bareja i in) oraz nowsza (Chlopaki nie placza, Testosteron, Dzien Swira (traikomedia), inne); dobra akcja z humorem (tzw. Szklane pulapki), dobre horrory - thillery (Przepowiednia, Inni) rozne sf (star wars, obcy, matrix) fantasy -wladca pierscieni; pomieszane gatunkowo - solaris (rewelacja :)); glupie komedia amerykanskie bawiace mnie do lez (American Pie, Eurotrip)

wyglada mi na to ze ogladam wszystko w tym troche chaly tez :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te tytuły co podałeś to klasyka i chyba prawie każdy widział większość (ja prawie wszystkie) jak nie w kinie to w tv. W końcu każdy czasem siada przy telewizorze (z piwkiem lub bez) i ogląda co leci a takie hity jak te przez Ciebie wymienione wyświetlane są dość często (niestety czasem w kółko) i chcą nie chcąc poznajemy je ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młode Wilki;)

Oooo dobrze że to przypomniałeś :) jeden z lepszych polskich filmów "nowego" pokolenia jak dla mnie lepszy od Psów a no i teraz sobie przypomniałem że w baaaardzo dawno temu kochałem oglądać Ekstradycje z Mareczkiem który jak dla mnie jest no wsumie to był najlepszym polskim aktorem tego pokolenia razem z rodziną Szturów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ulubiony film? Chyba nie mam:) Kiedyś bardzo mi się podobały Młode Wilki;)

A mi w Młodych wilkach najbardziej podobał się tekst ten w pociągu a leciało to mniej więcej tak: jak cię złapią za rękę mów że nie twoja ręka, jak Ci znajdą dolary w spodniach mów że nie twoje spodnie…..

......jak dla mnie lepszy od Psów.....

To wynika tylko z tego że jesteś za młody(WILK) żeby zrozumieć PSY Pasikowskiego a to jest historia wiem coś o tym SB jestem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na studiach to codziennie obowiązkowo Sami swoi i dwa pozostałe z trylogii Chęcińskiego oraz Gwiezdne wojny bo w pokoju mieli my nawet VHSa.

Ojca Chrzestnego dwa razy widziałem bardzo dobry, ale trochę przygnębiający jak dla mnie.

Z De Niro i Al Pacino to bardzo mi się Gorączka podobała, Zapach Kobiety. W ogóle to Al jest wg mnie najlepszy. Lubię też Newmana Żądło i Bilardzista to klasyka.

Prośba do was wielka:Jak ktoś ma CD z takim filmem "Dwunastu gniewnych ludzi" to proszę dać wiadomość na PW coby szczegóły logistyczne ustalić.

Nigdzie nie mogę tego wyszarpać. A jest podobno niesamowity.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w Młodych wilkach najbardziej podobał się tekst ten w pociągu a leciało to mniej więcej tak: jak cię złapią za rękę mów że nie twoja ręka, jak Ci znajdą dolary w spodniach mów że nie twoje spodnie…..

dokladnie te słowa tez mi utkwiły z glowie:)

Wymieniliscie swietnych rezyserow i tytuły i to sa najlepsze produkcje ostatnich lat....

ale cos wam powiem,ostatnio ogladałem fajny film-mi sie bardzo podobał-CZŁOWIEK LEGENDA,i powiem ze dawno nie widzialem filmu jednego bohatera w ten sposob nakreconego-swietny pomysl na film...:)

Generalnie ogladam wszystko - thrillery kroluja:)

Własnie sobie przypomnialem - ogladaliscie EFEKT MOTYLA?polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...