Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Było hobby teraz JAKI FILM?:)


Rekomendowane odpowiedzi

Efekt motyla bardzo fajny :)

Ye right ;) Jedynka ekstra, dwójkę przestałam oglądać po 20 minutach,strata czasu...w pierwszej części na sam koniec jak on minął tą swoją miłość na ulicy, to się popłakałam jak bóbr, muzyka Oasis też się do tego przyczyniła...

Moja kultowa czołówka to węgierscy "Kontrolerzy" ze świetnie dopasowaną muzyką zespołu Neo (mam soundtrack), "Między słowami" Sofii Coppoli (ach, ten widok na Tokio z ogromnego okna hotelu na xx-piętrze :)),no i znowu poruszająca muzyka...; przecudowna,pełna ciepła i humoru "Amelia"; prawniczy "Klient"(ten z 1994roku) na podstawie książki Johna Grishama - książkę również czytałam, jedno i drugie wciąga..; "Stardust" - ciepła magiczna opowieść,polecam!; pierwsza część "Kill Billa",zwłaszcza ten pojedynek z tą Japonką i jej podwładnymi :D Aa, oraz "Iluzjonista" - kto widział ten wie...cudowna ciepła opowieść o sile miłości, łezka się pod koniec w oku kręci...ale tym, co najbardziej mnie w tym filmie urzekło, jest ta XIX-wieczna atmosfera Wiednia, coś wspaniałego ^^

Mam zamiar niedługo obejrzeć filmy "Baraka"(przez cały film nie pada ani jedno słowo) i "Earthlings" - słyszałam, że wyzwalają w człowieku lekki szok oraz głęboką refleksję nad swoim istnieniem i ludzkością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałam tą japońską, oryginalną wersję, a Ty? Był naprawdę niezły, a najlepsze sceny to z tą starszą babką na początku i tym duchem(?) w windzie...brrr.... i jeszcze oglądałam to w środku nocy,jak na horror przystało :D

ogladałem ta angielska ale ci powiem ze całkiem niezła,ale japonska zobacze jesli jest,kiedys podobnie sie miała sprawa z filmem Ring-japonski lepszy niz angielski:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą amerykańską wersję mam zamiar dopiero obejrzeć, podzielę się potem opinią ;)

Amerykanska ogladale i byla Ok, a le po niej juz tylko rzucilem okiem na Japanease i juz mi sie nie chcialo wiecej patrzec.

Grudge mna lekko wstrzasnal - tez ogladany nocka i na zadupiu :P ale tez amerykanska, nie wiem czy japonski odpowiednik jest :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...