Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Softshell


Ramone

Rekomendowane odpowiedzi

moze jo głupi ale co to ten TNF:)

The North Face z tym, że my mówimy o podróbkach tej zacnej marki dostępnych za połowę ceny oryginału i mniej. Skądinąd niezłe te podróbki, bardzo dobry materiał użyli, dobrze odszyte i idealnie podobne. Tylko chińczyki zamki lipne dali, niby pełne profi bo takie z plastikowymi kurtynami szczelnie zasłaniającymi ... no i tu sie zaczyna problem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The North Face z tym, że my mówimy o podróbkach tej zacnej marki dostępnych za połowę ceny oryginału i mniej. Skądinąd niezłe te podróbki, bardzo dobry materiał użyli, dobrze odszyte i idealnie podobne. Tylko chińczyki zamki lipne dali, niby pełne profi bo takie z plastikowymi kurtynami szczelnie zasłaniającymi ... no i tu sie zaczyna problem:D

Bardzo dobry materiał!

TO chyba już dwa lata użytkowania całorocznego. Tylko te cholerne "kurtynki zamków" ...

Widziałem fajne softshelle na wyprzedaży w diversie - muszę pomierzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wracając do głównego tematu, to ja mam kurtkę typu softshell i sobie chwalę. Trzyma na każdym mrozie (jeździłem przy prawie -20C), nie przemaka w ogóle, ma dużo fajnych patentów i wbudowane ochraniacze we wszystko co się da. Ma też kosmiczną cenę, której drugi raz bym nie zapłacił, ale po przymierzeniu stwierdziłem, że się do mnie przykleiła i nie chce zejść. Salomon Aero, polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma też kosmiczną cenę, której drugi raz bym nie zapłacił, ale po przymierzeniu stwierdziłem, że się do mnie przykleiła i nie chce zejść. Salomon Aero, polecam :D

no to kosmos się przybliża, a może to ziemia jest w ruchu:),bo w is spadli już z ceną w okolice 1.6TPLN

http://sklep.intersport.pl/product-pol-1233650681-Kurtka-Salomon-Aero-X-101531.html

a pewnie i okolice 1,2 zobaczymy jak dobrze sięgam pamięcią wiosny ubiegłego roku.

Picu mógłbyś coś więcej o tej kurteczce napisać ?

Jak tam protektor używasz go? Na pierwszy rzut oka nie wydaje się za solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz Marcin, i Figo i Marczello rozpoznają Ciebie bez problemu, zwłaszcza jak będziesz tyłem stał ;)

a niebieskich ss nie było ?

piszą że nie mają niebieskich Softshell dostępny w pięciu kolorach: czarny, czerwony, pomarańcz, grafit i brąz oraz we wszystkich rozmiarach wg tabeli http://www.allegro.pl/item865377830_softshell_marki_geographical_norway_czerwony_l.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...