Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Soszow--wrazenia


damiantychy

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na Soszowie w niedziele przed Swiętami Bożego Narodzenia.Kolejki to rzecz normalna no i ceny sa bardzo wysokie jak na to co proponuje ośrodek.80 zł za osiem godzin to jest cena zaporowa jak na męczenie sie na orczyku (długim 1400m) oraz czekaniu na wyjazd ok.15min-20min.Dla porównania Wielka Racza na Słowacji w tej samej cenia proponuje kanapy 4 i 6 osobowe oraz gondole ,mnóstwo tras o różnym poziomie trudności no i oczywiście brak kolejek.Kanapa 4 osobowa na minute zabiera 32 osoby.Może tempo nie jest powalające ale wystarczające na uniknięcie kolejek.Jeśli już ktoś znajdzie sie na Soszowie to polecam wyjazd orczykiem rano do góry i jeżdzenie potem po trasie nr.3 (talerzyk 800 m)-brak kolejek.Jest to jedyna alternatywa na kolejki na głownym wyciągu.Co do "nowo"budowanego wyciągu krzesełkowego to kompletnie niezrozumiałe jest dla mnie ,dlaczego kanapa nie bedzie podciągnieta pod sam szczyt.Tyle lat zajęło im przygotowania do tej "inwestycji"-wnioskując z tego pzredłużenia krzesełka do samej góry możemy sie spodziewać ok 2030roku.Dziwne jest to dla mnie bo Soszow ma dobre warunki dla narciarstwa ale spoczal na laurach i widze że właściciele sa nastawieni tylko na zysk a nie na poprawe warunków.Oby tak dalej to za kilka lat wszyscy uciekna za granice.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację w 100%. Ja po ok. 13 latach przerwy w jeździe na nartach kupiłem sobie nowe narty. Po dziewiczym w tym sezonie wypadzie na Stożek w grudniu(na www - warunki BDB) wyglądały jak jakies buble z wypożyczalni-aż mnie h.j szczela jak o tym myślę(narty nie kosztowały fortuny, bo tylko 500zł ale jak poczatek to w zupełności mi wystarczy).Po drugim wypadzie w sezonie tj. na Soszow(niedziela przed wigilia, wydawałoby sie ze ludzie beda w domku przygotowywac sie do swiat, a tu tłumy i kolejka na 20min-wyobrażam sobie co tam sie dzieje jak naprawde zjedzie sie ludu) zrezygnowałem całkowicie z jazdy w Polsce-reszte sezonu spedziłem na VR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...