Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do forumowiczów


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

W celu propagowania zdrowego trybu życia i portalu Skionline.pl zwracam się z zapytaniem do forumowiczów oraz władz portalu, czy było by możliwe zorganizowanie rajdu pieszego szlakami górskimi, wraz z biesiadką w schronisku (bacówce) . Proszę o sugestie czy w ogóle jest sens robić coś takiego (koszt niewielki ,wyłączając dojazd), i czy ktoś by był chętny. Zapraszam do dyskusji. Dziękuje za uwagę

PS. Nie wiedziałem gdzie umieścić post więc jesli nie jest w tym miejscu gdzie trzeba proszę o przeniesienie.

Edytowane przez Raceman
nie wiem gdzie umiescic post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o taką górkę co jakie krzesło/gondola na nią chodzi bo butami wyłaził nie będę... bo po prostu leń jestem, ale jak się tam będzie można dostać w cywilizowany sposób to się pewnie pojawię:)

No to RÓWNICA !!

I jest schronisko, i jest parking dla samochodów, i jest knajpka - Czarcie Kopyto.

Więc co trzeba więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to RÓWNICA !!

I jest schronisko, i jest parking dla samochodów, i jest knajpka - Czarcie Kopyto.

Więc co trzeba więcej ?

Brawo jestem za forsowaniem tego projektu:)

Tylko ten termin tak jak Kasia sobie życzy weekendowy na równicy to:eek::eek::eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Spotkanie przecież będzie wieczorkiem, więc ludzi wieczorem to nie ma wiele.

Druga sprawa - zawsze można zrobić np. w Szczyrku ;) Pensjonat jakiś i rządzimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge wtrącić , piękne miejsce , urokliwe ale te tłumy.... Byłem tam w zeszłym roku w sobotę , wchodziłem od strony Brennej , na szlaku kilku turystów, pełna kultura (dzieńdobry i te sprawy)ale jak weszlismy na Równicę to byśmy się w tym tłumie zgubili. Poważnie, nie było gdzie siąść a co dopiero wejść do schroniska lub do tej koliby. Moja propozycja to Beskid Źywiecki ,jest mniej uczęszczany, proszę mi wierzyć sprawdziłem na własnej skórze. Więc do rzeczy można by podjechać do Rycerki Górnej (tam zostawiamy samochody) deptamy na Przegibek , jest tam pierwsze schronisko (jemy , pijemy , zdjątka pamiątkowe itd) dalej szlakiem w prawo w kierunku Wielkiej Raczy tam pod szczytem jest drugie schronisko (dłuższy postój) i schodzimy żółtym do Tartaków do samochodów. Alternatywa dla wygodnych (SB) od strony Słowackiej wyjeżdżacie

na Dedowce wyciągiem i spacerkiem na szczyt , od niego do polskiego schroniska jest 2 min. Podaję tę trasę pod dyskusję , naprawdę nic wielkiego. Można wybrać się z dziećmi. Napewno będzie pełno frajdy tylko by z pogodą trafić....

PS. info dla leniuchów , wiecie jak te piwko w schronisku smakuje po takiej trasie?

PS1. Dla chcących porządzić można by na Wielkiej Raczy posiedzieć schronisko , lub Przegibek , a budzisz się rano i ... jestes wysoko w górach

PS2. Tam naprawdę nie ma kaca!!!

Edytowane przez Raceman
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to 21 czerwca, nie wiem jak Wam ale długie terminy są dobre ale zawsze się coś wykoci , więc może by tak wstępnie taki wystawić np godz 9.00 Rycerka Górna. Termin jak i miejsce podaję pod dyskusję.

PS.podaję linki http://przegibek.pttk.pl/oferta.html oraz http://wielkaracza.wierch.pl/

PS1. myślę że czasy przejść były by ok.5h lajtowego szłania

Edytowane przez Raceman
linki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to 21 czerwca, nie wiem jak Wam ale długie terminy są dobre ale zawsze się coś wykoci , więc może by tak wstępnie taki wystawić np godz 9.00 Rycerka Górna. Termin jak i miejsce podaję pod dyskusję.

PS.podaję linki http://przegibek.pttk.pl/oferta.html oraz http://wielkaracza.wierch.pl/

PS1. myślę że czasy przejść były by ok.5h lajtowego szłania

No niektórzy od razu muszą odpaść ...

20-23 pierwszy otwarty weekend Tatr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...