Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Już drugi dzień pięknie sypie! :) Oby tak dalej,weekend rzeczywiście zapowiada się piękny.Tylko jedno "ale"-coś mnie chwyciło w plerach i być może będę musiał odpuścić. :mad::(

jak postrzal polecam ketanol.. jak cos z "dyskiem" polecam narty ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa osada

dziś po raz kolejny nowa osada, warunki bardzo fajne (od 8 do 10, potem nie wiem, czy tego całkowicie nie rozjeździli..), można było sobie pojeździć na naturalnym sniegu :D co nie zdarza się za często. Najlepiej pojeździć można po 9, bo wtedy uciekaja, ci co tylko za darmo jeżdżą, a śpiochów jeszcze nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żar

a co mi powiecie o warunkach na żarze ?? bo to moze być jakas alternatywa dla wisly /moi koledzy ida na latwizne i chca blisko i bezproblemowo ale ja nie uwazam wisly za bezproblemowe miejsce/ a cieżko sie do tego przyznać ale na żarze jeszcze nie jezdzilam ;( czas to zmienic !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mi powiecie o warunkach na żarze ?? bo to moze być jakas alternatywa dla wisly /moi koledzy ida na latwizne i chca blisko i bezproblemowo ale ja nie uwazam wisly za bezproblemowe miejsce/ a cieżko sie do tego przyznać ale na żarze jeszcze nie jezdzilam ;( czas to zmienic !!

Mi się Żar podoba. :) Warunki na pewno teraz będą dobre-nie dość,że sypie,to jeszcze mocno naśnieżają.Trasa czerwona,jak dla mnie raczej lekka,ale da się pojeździć.Z rana zawsze dobrze przygotowana,później niestety bywa różnie.Chyba nigdy nie stałem tam w kolejce do wagonika,który jedzie na górę 5 minut.Trasa ma 1600 m. długości.Co roku jeżdżę tam kilka razy,jest fajnie! :) Jeszcze wspomnę,że jak trafisz na słoneczny dzień,widoki są piękne i jak zrobisz sobie przerwę,to możesz delektować się nimi na leżaczkach-prosty,ale jakże fajny pomysł. :) Zajrzyj sobie do mojej galerii,dałem tam parę fotek,może nie najlepsze,ale chyba widać co trzeba(nawet sztruksik).;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wspomnę,że jak trafisz na słoneczny dzień,widoki są piękne i jak zrobisz sobie przerwę,to możesz delektować się nimi na leżaczkach-prosty,ale jakże fajny pomysł.

Nurtuje mnie kwestia leżaczków.

Trzeba mieć własny :confused:...

Można wypożyczyć,jeśli tak to za ile?

Czy też może stoją porozkładane i czekają aż ktoś z nich skorzysta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie kwestia leżaczków.

Trzeba mieć własny :confused:...

Można wypożyczyć,jeśli tak to za ile?

Czy też może stoją porozkładane i czekają aż ktoś z nich skorzysta?

wiesz figo ze mnie tez te lezaczki zaciekawily ... :rolleyes:

johnny przejrzalam galerie :) calkiem mi sie to podoba /zwlaszcza sztruksik ... albo jak mowi moja ciocia makaroniki/ ... karnety tez w "rozsadnej" cenie ... i podobna odleglosc jak z rybnika do mostow u jablonkowa ... kuszace ...

latwo tam trafic ?? bo ja ten stok widzialam z drogi ale nigdy nie bylam blizej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soszow

wlasnie patrze na kamery live na soszowskiej stronie - wejdzcie na 2 i powiedzcie czy tam tak wali sniegiem z nieba czy moze ktos armatke ustawil za kamera ?? bo nizej pracuje armatka bo ja widac ale nie wiem czy naturalny tez tak sypie ??

poza tym wlasnie ogladalam prognoze pogody i mowili ze te opady dzisiejsze to poczatek zimy ktora sie do nas zbliza :) czyz to nie radosna wiadomosc w perspektywie urlopu w zawoi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk robi sie ponownie bialy.. solisko i golgota pokryta godnie,warunki okej.. polecam :)

rzeczywicie sprawdziłam na własnej skórze, dosypało sporo sniegu, ale nie jest wogóle ubity i nie jeździ się nie wiadomo jak powalająco ale ...poczekajmy troche. sypie sypie i śnieg się wkońcu ubije i będzie dopiero wtedy supeer.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie kwestia leżaczków.

Trzeba mieć własny :confused:...

Można wypożyczyć,jeśli tak to za ile?

Czy też może stoją porozkładane i czekają aż ktoś z nich skorzysta?

:D Obok dolnej stacji orczyka(jakieś 300 m od samej góry trasy)jest szklany barek,jak na wielu stokach,ale tam ktoś wpadł na świetny pomysł i oprócz ławeczek i stolików wystawił leżaczki!Genialna sprawa-leżysz,sączysz piwko i podziwiasz.Nie trzeba nic przynosić ze sobą... ;)

wiesz figo ze mnie tez te lezaczki zaciekawily ... :rolleyes:

johnny przejrzalam galerie :) calkiem mi sie to podoba /zwlaszcza sztruksik ... albo jak mowi moja ciocia makaroniki/ ... karnety tez w "rozsadnej" cenie ... i podobna odleglosc jak z rybnika do mostow u jablonkowa ... kuszace ...

latwo tam trafic ?? bo ja ten stok widzialam z drogi ale nigdy nie bylam blizej ...

Łatwo,bo stok widać z daleka.No może jak jest mgła,to trochę trudniej.Jadąc od Żywca,dojeżdżamy do zapory na jeziorze Żywieckim.Jedziemy dalej,wzdłuż rzeki,zaczyna się jezioro Międzybrodzkie(najlepiej główną drogą)aż dojedziemy do najbliższego mostu.Skręcamy w prawo,przejeżdżamy go i dalej po pierwszeństwie.Droga nas sama doprowadzi,a jak nie,to mili ludzie pomogą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dla lezaczkow bede jutro ekipe przekonywac :D moze uda mi sie tych pacanow namowic ze jest cos wiecej niz pieprzony cienkow !!

a oni zawsze tlumacza sie tym ze chca szybko zajechac na miejsce potem zajechac sie i szybko wracac ... a ja chce jeszcze troche skosztowac milych klimatow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest to! ;) Mi się zazwyczaj nie spieszy do domu,czasem zjeżdżam na dół w półmroku... :D

mnie zasadniczo tez ... ale jak znajomi zostawiaja dzieci u babci to sie im spieszy ... bo zawsze slysze "jak pozno wrocimy to nam mama za tydzien malej nie popilnuje" ... i stad taki pospiech ...

a ja sie nie umiem doczekac na srode ... pojade do zawoi i potem 3 dni na mosornym ... moze cos pojezdze zanim krakusy na ferie przyjada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zasadniczo tez ... ale jak znajomi zostawiaja dzieci u babci to sie im spieszy ... bo zawsze slysze "jak pozno wrocimy to nam mama za tydzien malej nie popilnuje" ... i stad taki pospiech ...

a ja sie nie umiem doczekac na srode ... pojade do zawoi i potem 3 dni na mosornym ... moze cos pojezdze zanim krakusy na ferie przyjada :)

No cóż,rozumiem,choć mam inne podejrzenia... ;)

Podglądam codziennie kamerki z Mosornego,pustka totalna!W tygodniu jazda tam musi być bajeczna! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podglądam codziennie kamerki z Mosornego,pustka totalna!W tygodniu jazda tam musi być bajeczna! :rolleyes:

no i dla tej bajecznej jazdy biore urlopik :D poza tym maz mojej przyjaciolki jest tam instruktorem :) obiecal zrobic cos z moja "technika jazdy" czy tez jej brakiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dla tej bajecznej jazdy biore urlopik :D poza tym maz mojej przyjaciolki jest tam instruktorem :) obiecal zrobic cos z moja "technika jazdy" czy tez jej brakiem ...

Z tego co widzę,warunki będziesz miała idealne,a tam da się pojeździć! :rolleyes: Sama załapiesz,jak tylko sztruksik dopiszę. :) No to wielkich szusów życzę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...