Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjechaliśmy do góry i Bieńkulą w dół.....a tam miłe rozczarowanie.Cała szerokość była ratrakowana ale chyba w poniedziałek wieczorem.Oczywiście obfite opady śniegu skutecznie przykryły efekt pracy ratraka.

Mimo tego zjazd równą choć grubo puchem pokrytą trasą był przyjemny.Przyjemny do tego stopnia,że mieliśmy ochotę na jeszcze jeden raz.

?

Kurcze to gdzie się jutro wybrać. Golgota zamknieta, na Czantorii muldy:eek:

myśleliśmy o Bieńkuli ale teraz to juz sama nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to gdzie się jutro wybrać. Golgota zamknieta, na Czantorii muldy:eek:

myśleliśmy o Bieńkuli ale teraz to juz sama nie wiem.

To może na Żar? :) Przypuszczam,że chcesz się wybrać na wieczorną jazdę? Karnet na ostatnie 3 godziny(17.00-20.00) kosztuję 30 zł.Da się fajnie pojeździć,ale jak będzie wyglądała trasa po całym dniu,to już trudno przewidzieć... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może na Żar? :) Przypuszczam,że chcesz się wybrać na wieczorną jazdę? Karnet na ostatnie 3 godziny(17.00-20.00) kosztuję 30 zł.Da się fajnie pojeździć,ale jak będzie wyglądała trasa po całym dniu,to już trudno przewidzieć... :rolleyes:

no tylko czy ja tam moim samochodem dojadę, dzisiaj jechalismy 60 na godz do Bielska. kurcze Wy tam chyba ekologiczne utrzymanie dróg macie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ja również, z ta różnicą ze .. wstaję, patrzę za okno, a tam już ławek z placu zabaw nie ma (wczoraj jeszcze było trochę widać ), wychodzę z bloku auto nie zasypane, tylko jakiś debil przejechał pługiem przez moja osiedlową ulicę i zasypał wszytkie auta na poboczu, czyt. śnieg prawie do wys górnej części nadkoli. Rzuciłem kilka zgrabnych #%@#$%@#$ poszedłem po czapke i rekawiczki i z buta hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi to jakaś tragedia! :mad: Dziś nie widziałem żadnego pługa.Chyba oszczędzają,bo ponoć kasa im się kończy na odśnieżanie.Ale jakoś jeździć się da,jakoś... :D

Kasa im sie kończy ale tak naprawdę zima zaczeła się dopiero teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na początek maja. :)

w czerwcu jade na 2 tyg do turcji ... zima do maja a od czerwca lato ... podoba mi sie ten plan !!!

narazie rekordowo na nartach jezdzilismy 5 kwietnia na soszowie /zima z przed 3 lat bodaj - ta taka konkretna/ znajomi potem jeszcze kasprowego zaliczyli ale ja sie wczesniej kontuzjowalam /wrzatek na stope poszedl byl/ i musialam odpuscic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyrna-Solisko

No to wrocilem wlasnie z Czyrnej. Jestem konkretnie wymeczony ! :)

Dzisiaj jezdzilismy z Czyrnej. Z Malego Skrzycznego na Hale Skrzyczenska bardzo dobre warunki. Ponizej Hali do Czyrnej tez w porzadku - zwlaszcza czerwona 1. Jednakze juz przy samym dole widocznie lekkie przetarcia na 2 i 3 (na 1 jakies nieliczne na samym dole tez). Na Suche z HS tez warunki ok - w porzadku wygladala 7 czerwona do samego soliska.

Bieńkula - zamuldzona jak ja pier*** :D Mase nieubitego sniegu - hardcore jak malo. 3 zjazy i bylismy detki :D

Na wiekszosci tras byl nieubity snieg, ale nie bylo go bardzo duzo. My jezdzilismy do 13, wiec z samego rana to wygladalo w miare. Wspolczuje tym, ktorzy jezdza od 13... :rolleyes:

Ja na Skrzyczne uderzam chyba jeszcze w sobote, bo jezdzilo sie bardzo pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa im sie kończy ale tak naprawdę zima zaczeła się dopiero teraz

Co by było,gdyby cała ta zima taka śnieżna była? :confused::eek:

Jak pojedziesz do Szczyrku to będzie także skicross na trasie.

Pewnie jak zwykle w takich przypadkach tłumy będą nieprzeniknione ...

To będzie połączenie jazydy po muldach,skicrossu i slalomu między narciarzami... :eek::D Znając życie,jutro kumpel będzie mnie ciągnął na Skrzyczne.

w czerwcu jade na 2 tyg do turcji ... zima do maja a od czerwca lato ... podoba mi sie ten plan !!!

narazie rekordowo na nartach jezdzilismy 5 kwietnia na soszowie /zima z przed 3 lat bodaj - ta taka konkretna/ znajomi potem jeszcze kasprowego zaliczyli ale ja sie wczesniej kontuzjowalam /wrzatek na stope poszedl byl/ i musialam odpuscic ...

Najlepsze jest takie przejście bezpośrednio z narciarstwa do żeglarstwa,wędkarstwa,czy byczenia się na jeziorkiem. :)

Mój rekord to koniec sezonu ok.20 kwietnia na Pilsku.Oby ten był dłuższy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrocilem wlasnie z Czyrnej. Jestem konkretnie wymeczony ! :)Dzisiaj jezdzilismy z Czyrnej. Z Malego Skrzycznego na Hale Skrzyczenska bardzo dobre warunki. Ponizej Hali do Czyrnej tez w porzadku - zwlaszcza czerwona 1. Jednakze juz przy samym dole widocznie lekkie przetarcia na 2 i 3 (na 1 jakies nieliczne na samym dole tez). Na Suche z HS tez warunki ok - w porzadku wygladala 7 czerwona do samego soliska.Bieńkula - zamuldzona jak ja pier*** :D Mase nieubitego sniegu - hardcore jak malo. 3 zjazy i bylismy detki :DNa wiekszosci tras byl nieubity snieg, ale nie bylo go bardzo duzo. My jezdzilismy do 13, wiec z samego rana to wygladalo w miare. Wspolczuje tym, ktorzy jezdza od 13... :rolleyes:Ja na Skrzyczne uderzam chyba jeszcze w sobote, bo jezdzilo sie bardzo pozytywnie :)
a ja akurat byłam tam po 13.:D Bieńkula zamuldzona na maksa, ja się męczyłam i pewnie wyglądałam jak na szkółce niedzielnej za to mojemu sie podobało, testował nowe narty i bardzo bardzo zadowolony. mnie osobiście bardziej przynajmniej dzisiaj podobała się trasa numer 1, najbardziej gdy jechałam 40 m za ratrakiem:D, troszke tonąc w sniegu. bidusie nie sa w stanie porządnie zratrakowac stoków przy takich ilościach śniegu no i ratrakując jak na stoku są jeszcze narciarze.wyjazd mimo muld uważam za bardzo udany.po 16 zaczęła robic sie piękna pogoda. najlepsze sa zaspy przy drodze i w Bielsku i w Szczyrku szok w trampkach

szczyrk19.02.jpg

Szczyrk19.02.09.jpg

20090219039.jpg

20090219040.jpg

szczyrk19_02.jpg.2339f669dc1699fd63c59b671261281a.jpg

Szczyrk19_02_09.jpg.20600a8d2d49d16e8321db88fae813a2.jpg

20090219039.jpg.d069e806c332f7cccb938cfa89f6a2a5.jpg

20090219040.jpg.9899be53267b7e33bcf037772c3b5277.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berry

Tak było wczoraj...

zdj_cia-0014375_x_500.jpg

zdj_cia-0013667_x_500.jpg

Dziś różniło się od wczoraj mniejszą ilością chmur i niższą temperaturą... na dole -17st.

i na osłodę:

zdj_cia-0015300_x_400.jpg

żeby nie było zbyt sielankowo...

Niestety :D takie kolejki tylko przy głównych traktach i tylko między 11 a 12.30...

Takie dzis mnie coś spotkało...

O ósmej rano, kiedy byłem na spacerze z psem, a termometr pokazywał -17, spotkałem w szczerym polu grupkę przedszkolnych dzieci na sankach (z opiekunami oczywista)... Bardzo mi się to podobało... Nie ma żadnych kloszy... Mróz nie zabija jak widać. :D

Edytowane przez berry
ainternetowość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berry
Berry,ale cudnie!Chyba w przyszłym roku zrobię sobie wypad w Alpy. :) Zawsze jak planowałem wypad na urlop,to tylko w lecie,najlepiej do ciepłych krajów.Czas i zimę konkretnie zagospodarować! :rolleyes:

Właśnie jutro odbieram w Monachium osoby, które wsiadają w samolot w Warszawie i 2 godziny później są w Monachium, a w następne 2 godziny później w Karyntii... Więc odpada długi dojazd... Ceny też powalające: 72 dolary za bilet...

W 4 godziny to się jedzie samochodem z Warszawy do Szczyrku...

Ja wiem, że Ty z południa, ale Alpy to Alpy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...