Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Volkl Tigershark 10 FEET


zzocha

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nikt tak nie napisze.

Ta szostka "nic" nie mowi ani na tak ani na nie.

Duzo "ciekawsze" jest ze sam masz watpliwosci co do siebie i narty, istotne jak zaznaczyl hotrok "post factum" (czyt. - sa chetni do taniego odkupienia :D;)).

Najrozsadniej chyba bedzie jak sie spytasz kogos lepszego od siebie, tylko nie wedlug skali ale wedlug tego jak on jezdzi i ty o tym wiesz i tak aby on wiedziel jak ty jezdzisz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mówcie mi że jest aż tak żle to są pierwsze moje narty

jeżdziłem na deskach z wypożyczalni ale miałem już różny sprzęt na nogach i powiem szczerze że najlepiej jak były to twarde deski jak sobie nie poradzęi będą mnie denerwować no to na początku grudnia wystawię na allegro i myślę że nie będzie problemu ze sprzedażą kupie wtedy Z1 i napewno dam radę . Ale z tego co czytam to nikt z was na nich nie jeżdził i nikt nie wie jak naprawdę się prowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kupiłem Volkl Tigershark 10 FEET

czy ktoś jeżdził na tych nartach???

swoje umiejętności oceniam na 6 i nie wiem czy sobie z tymi deskami poradzę

Witaj na forum.

Twoje zapytanie jest, by delikatnie to ująć, lekko wprawiające w zakłopotanie.

Z reguły "zapytywacze" chcieliby się dowiedzieć czegoś o narcie przed zakupem a tu zupełnie na odwrót :eek:.

Jakie są te twoje Tigersharki, to szczerze nie wiem ale by broń Boże Ciebie nie płoszyć proponuję byś, jak już je będziesz ujeżdżał, podzielił się swymi wrażeniami z jazdy na nich.

Na ich temat niewątpliwie będziesz wiedział najwięcej :):):)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kupiłem Volkl Tigershark 10 FEET

czy ktoś jeżdził na tych nartach???

swoje umiejętności oceniam na 6 i nie wiem czy sobie z tymi deskami poradzę

Pewnie dasz radę. Poziom 6 to nie kapeluch, a jeszcze jeżeli jesteś sprawny fizycznie to narty z każdą godzina spędzona na stoku będą Ci sprawiać coraz więcej zadowolenia.

Przychylam się do sugestii niżej, abyś napisał kilka słów Twoich wrażeniach z jazdy. Ja miałem przyjemność jeździć na TS 12 PS i TS 10 PS i mam jak najbardziej pozytywne wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma złych nart są tylko źle dobrane.

Kupiłeś bardzo dobre narty, z którymi tak naprawdę na stoku da się zrobić wszystko.

Obecnie producenci, jak to obserwuje , dążą do zrobienia narty uniwersalnej, która da sobie rade w każdych warunkach i na każdym stoku. Tigershak to właśnie takie uniwersalne dziecko Volkla.

Fakt że dużo potrafią ale by tego doświadczyć trzeba dużo umieć.

Na początek sugerowałbym drobną inwestycje w kilka lekcji pod okiem kogoś doświadczonego / instruktora. Pozwoli to na szybsze poznanie zalet tej narty a z drugiej strony po prostu będzie łatwiej.

Złe nawyki w narciarstwie łapie się szybko, ich eliminacja trwa sezonami.

Powodzonka

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylu mamy tutaj wyśmienitych narciarzy ale jeszcze nikt nie napisał że jechał na tych nartach .Mam kolegę tkóry jeżdzi naprawdę bardzo dobrze i dam mu trochę na nich pośmigać . Moja opinia o tych nartach niewiele wam powie ale to co powie o nich mój kolega napewno się niejednemu przyda . Wrażenia z jazdy napewno opiszę na forum , ale musimy jeszcze trochę poczekać na śnieg .

pozdrawiam wszystkich którzy próbowali mi pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Tylu mamy tutaj wyśmienitych narciarzy ale jeszcze nikt nie napisał że jechał na tych nartach .Mam kolegę tkóry jeżdzi naprawdę bardzo dobrze i dam mu trochę na nich pośmigać . Moja opinia o tych nartach niewiele wam powie ale to co powie o nich mój kolega napewno się niejednemu przyda . Wrażenia z jazdy napewno opiszę na forum , ale musimy jeszcze trochę poczekać na śnieg .

pozdrawiam wszystkich którzy próbowali mi pomóc

Tez nie jezdzilem.

Zapewniam cie a z parametrow nart wynika, ze to nic specjalnego.

Nart o podobnych czy prawie takich samych wymiarach jest sporo.

Wewnetrze cechy nart i tak nie sa dla przecienego forumowicza do wyczucia.

Sa nowe wiec dobre i bedziesz szybko robil postepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...