Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie narty dla nie lekkiego Pana?


Madziushka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mój kolega chce sobie kupić narty. W zeszłym sezonie nauczył się jeździć. Bardzo dobrze mu to szło. Jego wzrost 186 cm i waga 100kg. Jakich nart mamy szukać? Jakiej długości? Oczywiście szukamy nart carvingowych.

Bardzo proszę o pomoc. :)

Czerwone!

A serio to bardzo ciężko doradzić. Proponuję poszukać nart z grupy All Mountain, które będą uniwersalne w każdych warunkach.

Kolega ma moje "parametry", więc powinien szukać nart "sztywniejszych", bo waga ciała słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiej długości? On woli jak najkrótsze, żeby były bardziej zwrotne.

Mógłbyś zdradzić jakiej długości masz narty? :)

Nie można tak podchodzić do doboru nart! Krótsze znaczy mniej stabilne. Absolutne minimum przy tym wzroście to 165 cm, ale ja bym polecał minimum 170 cm. Jeżeli miałyby być to narty "all mountain" do długość ok 175-180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można tak podchodzić do doboru nart! Krótsze znaczy mniej stabilne. Absolutne minimum przy tym wzroście to 165 cm, ale ja bym polecał minimum 170 cm. Jeżeli miałyby być to narty "all mountain" do długość ok 175-180

A jednak da się doradzić :) I właśnie o to mi chodziło. Ja jeszcze nie za bardzo znam się na narciarstwie, dlatego tutaj pytam. A do sprzedawców w sklepie jakoś nie mam zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą pytanie magres :

jaką długość przy twoich paramtrach (i jakie to parametry). szczerze powiedziawszy jeżdżę na fischerach 160. w ubiegłym sezonie objeżdżałem przez tydzień slx 165 cm i teraz planuję w takowe się zaopatrzyć. nurtuje mnie tylko kwestia długości 165 czy 160 (178cm/83kg)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey dżusu, 165 do slalomu sprawdziły się znakomicie (160 nie wiem), ale w tym sezonie zamierzam trochę pofunować więc znów dylemat 165/160 - tym razem z innego punktu widzenia

Do funu też 165! Nie skracaj nart. Gwarantuję, że będziesz się czuł pewnie, a "figury" i tak będą wychodzi OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą pytanie magres :

jaką długość przy twoich paramtrach (i jakie to parametry). szczerze powiedziawszy jeżdżę na fischerach 160. w ubiegłym sezonie objeżdżałem przez tydzień slx 165 cm i teraz planuję w takowe się zaopatrzyć. nurtuje mnie tylko kwestia długości 165 czy 160 (178cm/83kg)?

Niestety tylko 176 cm wysokości , a nartki mam 165 i takie też polecam nie latają przy długim skręcie. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...