Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


alfredoo

Rekomendowane odpowiedzi

Wielokrotnie pojawia sie na forum propozycja zakupu sprzetu narciarskiego

w sklepie internetowym "skibilek".

Z mojego doswiadczenia wynika, ze jest to sklep bardzo drogi.

Moze jednak cos przeoczylem, tz moze skionline kooperuje,

albo ma jakis mi nie znany rodzaj wspolpracy ze "skibilek".

Sprzet narciarski kupuje w internecie na niemieckim ebay'u i jeszcze nie zdarzylo mi sie zeby w w/w sklepie kupil. Sklepy maja rozne ceny, tez ceny "wybiki" i jak w kazdym sklepie sa rzeczy tansze, a te drozsze wyrownuja ewentualne straty poniesione przez ceny wabiki.

Kupujac, polegam na wyszukiwarce a ta szukajac najnizszych cen kieruje mnie do innych.

Niemieckie sklepy internetowe to sa normalne sklepy gdzie kupujacemu przysluguja rozne prawa do zwrotu towarow bez podania przyczyny wlacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz - kupując w tym sklepie, to może i jest drogi, jednak kupując od tego gościa na ebayu, ceny są chyba jedne z niższych.

Dwa - nikt z tutaj obecnych nie napisał, że kupuje w SKLEPIE u tego Pana - zalecam uważne czytanie.

Trzy - Ci co kupują w u niego, kupują na Ebayu.

EOT.

P.S.

1. Jest wiele tańszych sklepów - masz rację.

2. Podoba mi się Twoja hipoteza o bliżej nieznanej współpracy skionline z tym panem. Może rozszerzysz hipotezę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz - kupując w tym sklepie, to może i jest drogi, jednak kupując od tego gościa na ebayu, ceny są chyba jedne z niższych.

Dwa - nikt z tutaj obecnych nie napisał, że kupuje w SKLEPIE u tego Pana - zalecam uważne czytanie.

Trzy - Ci co kupują w u niego, kupują na Ebayu.

EOT.

P.S.

1. Jest wiele tańszych sklepów - masz rację.

2. Podoba mi się Twoja hipoteza o bliżej nieznanej współpracy skionline z tym panem. Może rozszerzysz hipotezę ?

Sadzisz, ze wymyslam?

przyklad: "mozesz też zawsze odezwać się do mysiauka (kolega z forum ) i on moze cos Ci powie jak u kolegi ski-bilek kupic tanio i bardzo dobry sprzęt(na ebay.de)

Podoba ci sie wsparcie SB?

Edytowane przez Bończa
Obraźliwy tekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie pojawia sie na forum propozycja zakupu sprzetu narciarskiego

w sklepie internetowym "skibilek".

Z mojego doswiadczenia wynika, ze jest to sklep bardzo drogi.

Moze jednak cos przeoczylem, tz moze skionline kooperuje,

albo ma jakis mi nie znany rodzaj wspolpracy ze "skibilek".

Sprzet narciarski kupuje w internecie na niemieckim ebay'u i jeszcze nie zdarzylo mi sie zeby w w/w sklepie kupil. Sklepy maja rozne ceny, tez ceny "wybiki" i jak w kazdym sklepie sa rzeczy tansze, a te drozsze wyrownuja ewentualne straty poniesione przez ceny wabiki.

Kupujac, polegam na wyszukiwarce a ta szukajac najnizszych cen kieruje mnie do innych.

Niemieckie sklepy internetowe to sa normalne sklepy gdzie kupujacemu przysluguja rozne prawa do zwrotu towarow bez podania przyczyny wlacznie

Cześć Fredziu (wiem:-))

Ja kupiłem u skibilka na ebayu trochę rzeczy,ale wszystkie z licytacji i nie w środku sezonu... Wtedy było taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadzisz, ze wymyslam?

przyklad: "mozesz też zawsze odezwać się do mysiauka (kolega z forum ) i on moze cos Ci powie jak u kolegi ski-bilek kupic tanio i bardzo dobry sprzęt(na ebay.de)

Podoba ci sie wsparcie SB ?

fajnie ze mnie cytujesz, ale ośmieszasz sie kolego z minuty na minute coraz bardziej, no ale twoja wola :D

po prostu kiedys byla gadana o tanim sprzecie padlo haslo wlasnie tego pana i tak zostalo, glosujesz na PiS i wierzysz w teorie spiskowe?? to widać :D

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja.

Nie atakuję ludzi lecz problemy. I do końca nie rozumiem, czemu po raz kolejny temat zbacza w złym kierunku. Gośc zapytał bo nie qma i tyle.

Uwaga: (powtarzając za kolegami) : Tak, sklep jest drogi. Ale na licytacjach można zakupić towary w bardzo atrakcyjnych cenach.

A oto przykład :

SKLEP : http://cgi.ebay.de/Protektor-Komperdell-Weste-AIR-rot-Vest-Protector_W0QQitemZ360024460772QQihZ023QQcategoryZ100305QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

LICYTACJA : http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=360081517655

Proponuję w celu samoszkolenia, aby ktoś znalazł cenę w Polsce. Poza naszym "Forum -> Giełda" :)

Gromadząc w paczce pare rzeczy - cena za przesyłkę jest akceptowalna.

I to jest jeden z większych plusów - zakup wielu rzeczy w jednym sklepie zamiast paru rzeczy w paru sklepach.

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek o sklepach internetowych - ciekawy. Ja kiedyś kupiłem coś, czego już gdzie indziej nie było w sklepach tutaj: http://www.biker-boarder.de/shopware/Ski_cat_65.html

JC mi polecił ten sklep, przesyłka bezproblemowa, płatność kartą, co do cen nie wypowiadam się, bo nie sprawdzałem. Wtedy pod koniec sezonu mieli towar w różnych rozmiarach, podczas gdy u bilka były tylko małe rozmiary, ale w cenach dużo niższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek o sklepach internetowych - ciekawy. Ja kiedyś kupiłem coś, czego już gdzie indziej nie było w sklepach tutaj: http://www.biker-boarder.de/shopware/Ski_cat_65.html

JC mi polecił ten sklep, przesyłka bezproblemowa, płatność kartą, co do cen nie wypowiadam się, bo nie sprawdzałem. Wtedy pod koniec sezonu mieli towar w różnych rozmiarach, podczas gdy u bilka były tylko małe rozmiary, ale w cenach dużo niższych.

Dzieki Boncza za wyprostowanie tematu.

Mnie chodzi o to zeby nie bac sie innych sklepow.

Ebay jest po to zeby kupic taniej i nie latac po sklepach, a siedziec sobie w domu i niech sie inni martwia, a martwia sie bo konkurencja rosnie, przybywa sklepow internetowych i to w naszym interesie, interesie klienta.

Nizsze ceny za nietypowe rozmiary (male, duze) to normalne bo to najprostszy sposob pozbycia/sprzedania towaru.

Jezeli bedziemy licytowac w jednym sklepie to wlasciciel bedzie zacieral rece, a my drozej kupowac, a gdy konkurencja mniejsza to i towar kupuje sie taniej.

Sklep to nie wolna amerykanka. Jestesmy dobrze chronieni prawem konsumenta /karty platnicze przelewy itd./ to korzystajmy z tych praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Boncza za wyprostowanie tematu.

Mnie chodzi o to zeby nie bac sie innych sklepow.

Ebay jest po to zeby kupic taniej i nie latac po sklepach, a siedziec sobie w domu i niech sie inni martwia, a martwia sie bo konkurencja rosnie, przybywa sklepow internetowych i to w naszym interesie, interesie klienta.

Nizsze ceny za nietypowe rozmiary (male, duze) to normalne bo to najprostszy sposob pozbycia/sprzedania towaru.

Jezeli bedziemy licytowac w jednym sklepie to wlasciciel bedzie zacieral rece, a my drozej kupowac, a gdy konkurencja mniejsza to i towar kupuje sie taniej.

Sklep to nie wolna amerykanka. Jestesmy dobrze chronieni prawem konsumenta /karty platnicze przelewy itd./ to korzystajmy z tych praw.

Hmmm prawda prawda.

Ale dobrze mieć jeden sprawdzony, dobry i tani sklepik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, jest wiele sklepów internetowych z CIEKAWYMI cenami.

Ten jeden się przewija, bo gość handluje na ebayu i ma dobre ceny.

W sklepie trochę gorzej.

Podajcie adresy sklepów - przecież to nie reklama, tylko pomoc w zakupie tańszego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji - nigdy nie kupowałem na ebayu - jak tam się płaci za transakcje w Europie lub Ameryce, czy kartą, czy przelewem. Czy z USA przesyłki są clone? Gdyby ktoś miał doświadczenia i mógł się podzielić nimi.

Poza UE płacę przez PayPal.

W UE płacę normalnie przelewm z konta,za ktory w moim banku płacę 5pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o zakupy w USA to uważam ze to dobra sprawa ale niestety albo kupujemy duzo albo w kilka osob, z tego co wiem to koszt przesylki jest ekhm:) średni:) chcialem kupic kurtke ale no kurtka 99$ a przesyłka 120:)

I niestety z tego co ja ze znajomymi kupuję to praktycznie nie zdarza siężeby bez cła przeszło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o USA to nie opłaca się tam kupować jeżeli nie masz kogoś kto Ci to dalej wyśle do Polski. Chodzi o to by jako adres dostawy wpisać adres w Stanach np. jakiegoś wujka, kolegi itp. Następnie to ów wujek wysyła paczkę do Polski a kosztuje to mniej niż 1/4 tego co pierwotnie byście zapłacili.

Jeżeli natomiast chodzi o cło t muszę dopytać kumpla, on ciągle coś tam kupuje. Będę miał jakieś info to wrzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o USA to nie opłaca się tam kupować jeżeli nie masz kogoś kto Ci to dalej wyśle do Polski. Chodzi o to by jako adres dostawy wpisać adres w Stanach np. jakiegoś wujka, kolegi itp. Następnie to ów wujek wysyła paczkę do Polski a kosztuje to mniej niż 1/4 tego co pierwotnie byście zapłacili.

Jeżeli natomiast chodzi o cło t muszę dopytać kumpla, on ciągle coś tam kupuje. Będę miał jakieś info to wrzucę :)

Sam jestem ciekawy czy to ja mam pecha czy o so chozi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...