Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kurtka Elan


Robsonek

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd to jest kraść i z dupy spaść....

Będąc w jakimkolwiek alpejskim ośrodku narciarskim można zauważyć że ludzie tam jeżdżą we wszystkim i na wszystkim i nikt się z tego powodu nie wstydzi co ma na sobie....

Myśkowi chodziło zdaję się o to że nie ważne co się kupi , ale gdzie się to kupi;) , a kupowanie sprzetu narciarskiego w MAKRO to przecież obciach:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to szyją je chinczycy bo praktycznie wszyscy tam szyją ,pozatym nikt z większych producentów odzieży nie podpisuje się na tych kurteczkach mają poprostu metki Elan ,podobnie jest z Blizzardem też tylko ich logo.Kurteczki z Elana są ładne a stosunek ceny do jakości też jest bardzo fajny ,wiem z doświadczenia bo kolega użytkował cały poprzedni sezon.Polecam także Blizzarda Professional dobra cena (przynajmniej była) i bardzo dobre parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to szyją je chinczycy bo praktycznie wszyscy tam szyją ,pozatym nikt z większych producentów odzieży nie podpisuje się na tych kurteczkach mają poprostu metki Elan ,podobnie jest z Blizzardem też tylko ich logo.Kurteczki z Elana są ładne a stosunek ceny do jakości też jest bardzo fajny ,wiem z doświadczenia bo kolega użytkował cały poprzedni sezon.Polecam także Blizzarda Professional dobra cena (przynajmniej była) i bardzo dobre parametry.

Super, to powiedz mi jeszcze gdzie mozna np obejrzec nowa kolekcje ?? bo na stronie Elana nie znalazlem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha i tu Was zadziwię :)

Mam jedną kurtałkę z Makro firmy Active i jestem z niej megazadowolony !

Znajomi nie kupują nic w Makro twierdząc, że tam same wieśniaki.

A ja od lat zaopatruję się tam w wina bo wybór niesamowity !!!!

Ostatnio kupuję tylko jedno włoski półsłodkie za 14pln. Dwa wina na głowę i po ptokach a i do obiadku można wypić :) Smak: czysty kompot babci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha i tu Was zadziwię :)

Mam jedną kurtałkę z Makro firmy Active i jestem z niej megazadowolony !

Znajomi nie kupują nic w Makro twierdząc, że tam same wieśniaki.

A ja od lat zaopatruję się tam w wina bo wybór niesamowity !!!!

Ostatnio kupuję tylko jedno włoski półsłodkie za 14pln. Dwa wina na głowę i po ptokach a i do obiadku można wypić :) Smak: czysty kompot babci :)

Pytalem raczej o kurtke a nie o wina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...